Greitieji kreditai internetu – norintiems skolintis greičiau

parašė , 2015-11-28 20:12

Greitieji kreditai internetuŠiandien tikrai daug žmonių skundžiasi laiko stoka, ir net gana paprastiems kasdieniams darbams vargiai pavyksta atrasti pakankamai laiko. Dėl šios priežasties gana dažnai ieškoma būdų, kurie leistų sutaupyti laiko, o tuomet, jei netikėtai pritrūksta pinigų, taip pat ieškoma galimybių, kurios leistų pasiskolinti greičiau. Viens populiariausių pasirinkimų šiandien – tai greitieji kreditai internetu, kurie tikrai gali puikiai pasiteisinti tuomet, kada pinigai reikalingi tikrai labai greitai.

Kam ir kokia pinigų suma gali būti paskolinta?

  • Dažniausiai kreditoriai gali pasiūlyti pasiskolinti tiems žmonėms, kurie yra sulaukę pilnametystės, patenka į tam tikrą amžiaus grupę (pavyzdžiui, yra 19-65 metų amžiaus), ir gauna reguliarias pajamas. Jei asmuo neturi pastovių pajamų (pavyzdžiui, dirba ne pagal darbo sutartį), gali būti atsisakyti suteikti kreditą;
  • Kreditoriai visada stengiasi užtikrinti, kad besiskolinantys asmenys būtų mokūs, todėl kreditas gali būti teikiamas tik tiems asmenims, kurie yra Lietuvos piliečiai;
  • Taip pat visada vertinama asmens kredito istorija: jei buvo skolintasi anksčiau, tokiu atveju labai svarbu yra tai, kad skolos būtų grąžintos laiku. Jei mokėjimai buvo pradelsti, ir asmuo yra įtraukas į skolų administravimo bazę, gali būti atsisakyta suteikti kreditą;
  • Svarbu yra tai, kad asmens gaunamos pajamos būtų pakankamos grąžinti kreditą: jei norite pasiskolinti gana didelę pinigų sumą, jūsų gaunamos pajamos neturėtų būti mažesnės nei yra nustatyta. Jei pajamos yra nepakankamos, gali būti atsisakyta suteikti kreditą;
  • Įvairių bendrovių nustatyta minimali ir maksimali pinigų suma, kurią galima pasiskolinti, gali gerokai skirtis, todėl palyginkite, ką siūlo vienas ar kitas kreditorius – kiekvienu atveju tikrai galėsite atrasti geriausią pasirinkimo galimybę.

Per kiek laiko suteikiamas kreditas?

Norintys pasiimti kreditą turi užsiregistruoti pasirinktos įmonės internetinėje svetainėje, patvirtinti tapatybę ir užpildyti paraišką. Jei iš to paties kreditoriaus bus skolinamasi ne pirmą kartą, tereikės prisijungti prie savo paskyros, ir bus galima pildyti paraišką. Ją pateikus dažniausiai tenka palaukti ne ilgiau nei pusvalandį, kol bus pateiktas atsakymas, ar gali būti suteiktas kreditas, tačiau tam tikrais atvejais gali tekti palaukti ir ilgiau. Palanku pasiskaityti informaciją, pateikiamą kreditoriaus internetinėje svetainėje: paprastai čia yra nurodoma, per kiek laiko yra išnagrinėjama paraiška ir pateikiamas atsakymas dėl kredito teikimo. Nemažai bendrovių dirba visą parą, tad nesvarbu, kokiu metu pateiksite paraišką, neilgai trukus sulauksite atsakymo.

Kaip reikės grąžinti kreditą?

Jei bus nuspręsta paskolinti pinigų, jums beliks pasirūpinti, kad skola būtų grąžinta laiku. Dažniausiai kreditai yra grąžinami į įmonės banko sąskaitą pervedant nustatyto dydžio pinigų sumą. Mokėjimo paskirtyje svarbu nurodyti reikalingus duomenis: tai gali būti jūsų asmens kodas arba sutarties numeris. Tik tuo atveju, jei įrašysite visus reikalingus duomenis, mokėjimas bus įskaitytas, tad būkite atidūs.

Ką daryti, jei nepavyksta grąžinti kreditą laiku?

Kai kurios bendrovės, kurios teikia kreditus, gali pasiūlyti atidėti mokėjimo terminą. Vertėtų tokia galimybe pasidomėti dar prieš skolinantis, kadangi mokėjimo atidėjimą siūlo tikrai ne visos bendrovės. Jei yra suteikiama tokia galimybė, tokiu atveju jums tereikės prasitęsti kreditą, ir tai galėsite padaryti prisijungę prie savo paskyros. Jei kreditas nebus pratęstas, už pradelstas dienas bus skaičiuojami delspinigiai, todėl grąžintina pinigų suma bus didesnė nei buvo numatyta sutartyje. To visada reikėtų vengti, ir stengtis, kad skolos būtų grąžinamos laiku – jei tam tikrą laiką uždelsiama, kliento duomenys gali atsidurti skolininkų bazėje.

Greitieji kreditai gali puikiai pasiteisinti tikrai dažnose situacijose, kada norima pasiskolinti pinigų, nes tai – iš tiesų puiki galimybė pinigus gauti kur kas greičiau. Įsitikinsite patys, kad kreditoriai atsakymą pateikia tikrai labai greitai, ir tuomet, jei priimamas teigiamas sprendimas, pasirinkta kredito suma iš karto yra pervedama į kliento banko sąskaitą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.