Įtarimai, kad kažkas klausosi, pasitvirtino

parašė , 2019-05-09 11:43

Spy įrangaAr žinojote, kad yra tokių priemonių kaip blakiu detektorius, kurios padeda išsiaiškinti, ar niekas jūsų neseka, ar aplink nėra kokių nors sekimo priemonių? Nors tai vadinama blakių detektoriumi, tačiau užfiksuoja ne tik pasiklausymo įrangą, bet ir kitokius dalykus. Džekas pasakoja, kad jam teko susidurti su šiuo prietaisu tuomet, kai nebegalėjo kentėti nuolatinio persekiojimo, pasireiškiančio labai nedideliais požymiais, bet visgi verčiančio nervintis ir galvoti apie tai, kas čia vyksta.

Girdėdavo keistas bangas kolonėlėse, telefone

Džekas sako, kad apie jokią aparatūrą iš https://www.spy24.lt dar nebuvo girdėjęs ar susimąstęs, kai pastebėjo keistus dalykus. Visų pirma, atsirasdavo keisti traškesiai telefone, kuomet kalbėdavosi. Kas tai galėjo būti? Jam tai kėlė nerimą, tačiau jis nenorėjo labai daug galvoti. Iš pradžių atrodė, gal tiesiog ryšio problemos. Tačiau ir kiti žmonės, kurie pas jį namuose būdavo, kalbėdami telefonu ėmė girdėti tuos traškesius, dėl to kilo klausimas – ar tik nebus taip, kad visgi kažkas siunčia papildomas bangas, kurios būtent ir kelia tą garsą.

Kartais naktį kambaryje kažkas supypsėdavo

Tačiau tokios mintys ir pirmieji įtarimai kilo tik tuomet, kai kartais naktį vyras prabusdavo nuo kažkokio supypsėjimo. Prabusdami iš miego mes kartais iškreipiame garsus ir ne visai suprantame, kas vyksta. Todėl nebūdavo ir aišku, kas čia vyksta, kas čia per garsai, ar tikrai tai pyptelėjimas – gal kažkoks pranešimas telefone? Tačiau įtarimams stiprėjant, netrukus paaiškėjo, kad čia buvo kažkas rimtesnio.

Asmuo, kuris sekė, provokuodavo keistus pokalbius

Greitu metu Džekas ėmė įtarti ir konkretų asmenį, kuris jį sekė. Tai buvo pažįstamas, iš seniau turėjęs nuoskaudų, pavydo ir neapykantos. Jis kurį laiką visiškai nebendravo, o dabar atsirado lyg iš niekur nieko, ir būtent svečiuojantis pas Džeką arba kalbant telefonu, bandydavo kaip nors išprovokuoti tam tikras temas, kuriose Džekas svarstytų apie praeitį ir tam tikrus dalykus, kurių jis nebuvo padaręs. Vieną dieną jam susivedė visi galai ir jis suprato, kad tikriausiai senas geras bičiulis bando kažkaip jį išprovokuoti ir visa tai įrašinėją.

Blakių detektorius padėjo aptikti pasiklausymo įrangą

Džekas iškart ėmė ieškoti kažkokios pagalbos – rado blakių detektorių, kurį nusipirko internetu. Šis netrukus susekė namuose esančius pasiklausymo įrenginius, taip pat GPS seklį ir dar vieną pasiklausymo įrenginį jau pačiame telefone įmontuotą. Tai buvo akibrokštas, tačiau pagaliau viskas paaiškėjo.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.