Kiti straipsniai

Klaidos, daromos su dokumentais versle

komentarai Comments Off
parašė , 2017-04-19 21:56

Kai įsivaizduojame, kad norėtume įsteigti savo verslą, nes kažką mokame daryti, ir už tai norėtume gauti pinigus, retai pagalvojame, kad prisidėtų ir dar vienas darbas – dokumentų valdymas. Tačiau realybė yra tokia, kad ši veiklanebūtų mums pati sunkiausia, kadangi šiais laikais yra puikių dokumentų valdymo sistemų, kurios leidžia lengvai ir greitai atlikti norimus darbus bei suvaldyti visus dokumentus. Tas, kas tokių sistemų neturi, pridaro daug klaidų. Yra ir daugiau klaidų, kurių žmonės versle tiesiog prisėja, nemokėdami tvarkyti tam tikrų dokumentų ir su jais susijusių veiklų. Kokios tos veiklos?

Nėra profesionalios DVS sistemos

Dokumentų saugojimasKaip jau minėjome, dokumentų valdymas gali pareikalauti labai daug laiko. Tik pradėjęs verslą kurti žmogus to gali nepajausti, tiksliau, nesitikėti. Tačiau pradėjus viską daryt, paaiškės, kad visur yra labai daug įvairaus tvarkymo, darbo, kurio niekas nesitikėjo. Tad tam, kad jis vyktų sklandžiai, reikia turėti tinkamą dokumentų valdymo sistemą. Kuo įmonė didesnė, kuo daugiau veiklų ji vykdo, kuo daugiau ji perka, parduoda, samdo, dalyvauja konkursuose, eksportuoja, importuoja, tuo daugiau dokumentų reikia suvaldyti. Nevaldomi jie gali sugriauti visą įstaigą. Tam, kad nereikėtų prisamdyti pilnos raštinės žmonių, pakanka įdiegti sumanias dokumentų valdymo sistemas ir pasamdyti atsakingą žmogų ar du. Sutaupysite pinigų atlyginimams ir turėsite tikrai efektyvius verslo rezultatus.

Neperkama legali programinė įranga

Skaityti toliau “Klaidos, daromos su dokumentais versle” »

Darbas Anglijos sandėlyje

komentarai Comments Off
parašė , 2017-03-28 23:42

SandėliavimasJurgita pasakoja, kad vasarą netikėtai jos darbo vieta tapo sandeliavimo paslaugos. „Kad kas man būtų pasakę, kad vasarą mane domins darbas sandėlyje, ir kad aš dar ten tiek laiko išdirbsiu – nepatikėčiau. Sakyčiau, čia kažkoks cirkas, kažkas čia ne taip, negali būti. Bet štai, aš ten dabar dirbu ir matau, kad viskas tikrai taip, ir kad toks darbas tikrai ir buvo. Džiaugiuosi, kad pasibaigė, nes ten buvo ne mano darbo vieta. Lietuvoje dabar gal mielai dirbčiau sandėlyje, bet tada darbas buvo tikrai per sunkus ir tikrai ne man“, – prisimena mergina.

Netikėtai pasiūlė darbo vietą

Kaip ji pasakoja, išvažiavo ji tada su drauge tiesiog į vieną fermą, kur reikėjo darbuotojų su gėlėmis. „Jie ten turėjo labai daug visko toje fermoje. Augino ir visokias gėles, ir vaisius, ir daržoves. Mes turėjome būtent prie gėlių būti. Bet kai atvažiavome, paaiškėjo, kad niekas mūsų nelaukia, ir kad tų darbų ten nelabai yra. Tada gavome pasiūlymą eiti dirbti į fabriką ir bandyti ten įsitvirtinti“, – sako mergina.

Sandėlyje buvo šalta

Skaityti toliau “Darbas Anglijos sandėlyje” »

Dėžutės mūsų namuose

komentarai Comments Off
parašė , 2017-03-23 13:48

Pakavimo sprendimaiŠiais laikais, kai labai daug pirkinių gauname užsisakę internetu, vis dažniau namuose kažkur į atskirą krūvą krauname pakavimo dezutes. Iš pradžių vienas, po to – kitas. Yra daug pirkinių, kurių pakavimo dezutes nusprendžiame saugoti vien dėl to, kad tiems pirkiniams galioja kažkokia garantija. Jeigu sugestų jūsų kompiuteris ar telefonas, pirkti visai neseniai, ką tada reikėtų daryti? Tektų imti tokias pakavimo dezutes, kokiose jie buvo atsiųsti ir keliauti pas pirkėją arba gamintoją su turima garantija – tegul žiūri, kas čia negerai, tegul taiso. Taigi, visiškai normalu, kad pakavimo dėžutės namuose pas mus kaupiasi. Tačiau vertėtų bent kartais pažiūrėti, ką turime, ir ko nebereikia, išmesti į kartono atliekų konteinerį. Tuomet jūsų dėžutės bus perdirbamos su visu popieriumi, o pas jus namie atsilaisvins vietos.

Maisto prekių dėžutės

Skaityti toliau “Dėžutės mūsų namuose” »

Racijų panaudojimas

komentarai Comments Off
parašė , 2017-03-16 10:44

Racijos, dar kitaip vadinamos radijo stotelėmis, yra labai pravartus prietaisas, kurio panaudojimo galimybės yra itin plačios. Jei galvojate, jog racijos yra naudojamos tik spec. tarnybų ir tik darbo reikalais, esate visiškai neteisus. Racijos yra pritaikomos daugelyje gyvenimo situacijų, tiek darbe, tiek ir asmeniniame gyvenime, todėl jums būtinai reikėtų pasidomėti tuo, ką jums gali pasiūlyti šis mažiukas, delne telpantis prietaisas.

Racijų tipai

Racijos visų pirma skiriasi savo techninėmis specifikacijomis ir fizinėmis savybėmis. Visi šie skirtumai priklauso nuo to, kokiam tikslui bus naudojama racija. O tokių tikslų yra tikrai ne vienas, todėl iš arčiau pažiūrėkime į dažniausias racijų panaudojimo sferas.

  • Racijos tauTurizmas. Tikriausiai niekam ne paslaptis, jog keliaujant, o ypač keliaujant po gamtą, gali nutikti įvairių pagalbų. Žmonės pasiklysta miškuose, kalnuose ir t.t. Pasiklydimus dar labiau apsunkina tie atvejai, kai būnate užsienyje, todėl, kad vietos būna visiškai nepažįstamus ir susiorientuoti šansų praktiškai nebelieka. Nors bene kiekvienas iš mūsų turime mobilųjį telefoną, tačiau ši priemonė ne visada būna veiksminga norint susisiekti, kadangi miškingose vietovėse ar juolab kalnuose dažniausiai nėra mobiliojo ryšio, arba jis labai silpnas. Būtent todėl, labai pravartu su savimi turėti raciją. Jei visi ekspedicijos dalyviai susiskirsto į grupeles ir kiekvienoje grupėje yra bent po vieną raciją, kelionė iš karto tampa žymiai saugesne. Turistams skirtos racijos dažniausiai būna su stipria baterija, kuri ilgai neišsikrauna bei gali užmegzti ryšį su kita racija esančia net už kelių kilometrų. Tiesa, tokios racijos kainuoja bene daugiausiai iš visų, tačiau jos tikrai yra vertos investicijos.

  • Skaityti toliau “Racijų panaudojimas” »

Kondicionierius karštuose kraštuose – išsigelbėjimas turistams

komentarai Comments Off
parašė , 2017-02-26 23:14

Daug keliautojų pripažįsta, kad tik vasarą keliaudami po pietinius kraštus jie įvertino, ką reiškia geras kondicionierius. Jeigu karštis lauke pasidaro neįtikėtinai didelis, tuomet kondicionierius tampa didžiausiu turisto traukos centru, ir visai nesvarbu tuomet tampa į „Lonely Planet“ įrašyti turistiniai objektai.

„Siestos“ metas

Kondicionavimo sprendimaiKeliautojas Paulius prisimena, kaip vieną kartą keliaudamas po Balkanus su mergina labai nustebo, kaip greitai ištuštėjo gatvės apie 12 valandą dienos. „Tai buvo mano pirmoji kelionė į tokius karštus kraštus. Žinote, pirma planuoji viską vienaip, turi kažkokį planą, ką kada veiksi. Taigi, mes sakėme, kad atsikelsime apie 10, išeisime pasivaikščioti į lauką, pamatysime miestą, apie 14 val. papietausime, vėliau gal eisime prie jūros. Tačiau išėję apmatėme, kad apie 12 valandą staiga visi ėmė skirstytis. Iki tol mes pasivaikščiodami matėme puikias vietas, kur planavome ateiti pavalgyti. Po 12 valandos jos visos netgi buvo uždarytos, ir gatvėse neliko žmonių. Ant vaistinės mirgėjo skaičiai – 41 laipsnis. Toks karštis tada buvo. Tiesiog nugriuvome parke po medžiu ir pailsėjome karštyje ten. O svajonė tada jau buvo visai ne maistas, o geras šaldantis kondicionierius“, – prisimena Paulius.

Kondicionieriai kambariuose

Skaityti toliau “Kondicionierius karštuose kraštuose – išsigelbėjimas turistams” »

Pasiskolinkite pinigų, kurių jums reikia nepriklausomai nuo kredito

komentarai Comments Off
parašė , 2017-02-15 21:27

Šiandien, yra negarantuotų paskolų blogi kredito skolintojai, ten pasiruošę padėti jums sugrąžinti daiktus greitomis. Jie ketina duoti jums pinigus ir darydami taip, jie duoda jums galimybę atstatyti jūsų kreditą.

Palūkanų normos

Turėkite galvoje, kad palūkanų normos jungėsi su negarantuotomis paskolomis, blogi kredito skolintojai ketina būti aukštesni negu, ką jūs užmokėsite, jei jūs turėjote gerą kreditą. Dar jūs taip pat turite galimybę sugrąžinti jūsų kreditą greitomis. Tada žemyn kelias, jūs galite gauti pinigus su žemesne norma palūkanų, pridėtų prie to. Užmokėkite paskolą greitai, tokiu būdu jūs galite sumažinti palūkanas, jūs esate skolingas.
Skaityti toliau “Pasiskolinkite pinigų, kurių jums reikia nepriklausomai nuo kredito” »

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.