Kaip lengviausia padengti įsiskolinimus?

parašė , 2020-04-09 16:12

Paskolos įsiskolinusiemsIšgyventi be skolų negali praktiškai niekas. Skolinasi valstybės, skolinasi verslai ir skolinasi privatūs asmenys. Priežasčių yra įvairių. Koronoviruso akivaizdoje valstybės skolinasi subsidijuoti verslus ir piliečius. Pastarieji skolinasi, nes nebegauna pajamų kitais būdais. Net ir patys bankai yra skolingi vieni kitiems ir savo indėlininkams. Viskas sukasi apie įsiskolinimus ir jų atnaujinimą. Bet kur yra skolų, yra ir bankrotų ar bent jau artėjimo link jų. Ateina laikas, kai reikia grąžinti paskolą, padengti įsipareigojimą, bet pinigų tam nėra. Tuomet ateina klausimas: ką daryti? Kaip padengti turimus įsipareigojimus? Kaip grąžinti šią ir kitas skolas?

Lengviausia – nedaryti klaidos iš pradžių

Lengviausia atrodytų yra tiesiog ieškoti kur būtų galima gauti papildomą paskolą įsiskolinimams padengti. Suradus tokį kreditorių, kuris noriai suteiktų paskolas įsiskolinusiems, atrodytų, kad problemos kaip ir nėra. Apie tai pakalbėsime vėliau, bet pati lengviausia išeitis iš tokios padėties yra kita. Ji yra – suplanuoti savo laiką ir finansus taip, kad tokių bėdų apskritai nebūtų.

To padaryti gali nepavykti visais atvejais. Niekas negalėjo numatyti Covid-19 pandemijos ir jos įtakos finansams, darbo rinkai ir kitiems dalykams, kurie gali įtakoti skolų grąžinimo tempą ir galimybes. Bet minimizuoti tokias tikimybes ne tik įmanoma, bet ir būtina, kai yra įsipareigojimą bankui ar greitųjų kreditų bendrovei. Susiplanuoti pajamas, išlaidas ir palūkanų bei kredito mokėjimus tiksliai yra tiesiog būtina, kad išvengti tokių situaciją, kai nėra kaip padengti įsiskolinimų ir kaip grąžinti susikaupusių skolų.

Kita išeitis – padengti skolas paskolų pagalba

Bet jei valstybės ir verslai daug išeičių neturi ir joms tenka standartiniai sprendimai tokiai krizei spręsti, tai fiziniams asmenims, kurie neturi milžiniškos vertės paskolų situacija yra kitokia: jie gali kreiptis dėl paskolos įsiskolinusiems ir sėkmingai ją gauti. Tai yra vadinama paskolų refinansavimu, kuriuo susidomi vis daugiau greitųjų kreditų bendrovių ir vis daugiau fizinių subjektų, kurie noriai naudojasi tokia galimybe.

Tiek pačių paskolų įsiskolinusiems pasiūlymų, tiek informacijos apie skolų dengimą tokiu būdu galite ieškoti: https://www.amcredit.lt/paskolos-isiskolinusiems-asmenims/. Tai yra vadinama refinansavimu ne be reikalo: jūsų skolos yra sujungiamos į vieną naują įsipareigojimą ir jums yra formaliai suteikiama nauja paskola skirta "refinansuoti" prieš tai turėtus įsipareigojimus senoms kredito bendrovėms.

Tokias paskolas galima naudoti siekiant padengti greituosius kreditus, paskolas internetu, vartojimo paskolas, paskolas automobiliui ir kitas panašios vertės skolas. Tačiau vargu ar įmanoma refinansuoti didesnės vertės skolas, pvz. būsto paskolą, nes paskolos įsiskolinusiems dažniausiai yra ribojamos iki apytiksliai 10000 eurų.

Bet svarbi detalė yra ta, kad jei jūsų skolos yra tiek apleistos ir neprižiūrėtos, kad nebežinote ką daryti, o į duris jau beldžiasi antstoliai, tai sunku tikėtis, kad jums kas nors sutiks skolinti. Paskolos įsiskolinimams padengti nėra universalios ir jų tikrai niekas nesuteiks beviltiškais atvejais, kuomet išgelbėti gali tik bankrotas arba susidūrimas su antstoliais.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.