Asmeninė paskola: reikėkite ar norėkite?

parašė , 2014-03-20 07:55

Bankai įdeda skelbimą, jų asmeninės paskolos paslaugos, prijungdamas žmones nori prieš poreikį. Tai yra visuotinai priimta praktika ir teisėta marketingo strategija tame. Taktika yra panaudota agresyviai, primygtinai siūlydama vartotojus su atsitiktiniais klaidinančiais žodžiais ir vaizdinga pašalpa turėti greitus pinigus nuo bankų ir kitų skolinančių įstaigų. Paskolos rykliai, pavyzdžiui, yra blogos reputacijos tam, kad pasinaudotų šiuo silpnu taškeliu tų, kas yra reikalingume – ir noras!

Kiek žmonių tikrai ilgisi svajonės namui, gerai užsitarnautos didžiosios atostogos labiausiai kalbėtame apie turistinį taškelį ar prašmatnų automobilį? Bankai žino labai gerai, kokie žmonės kaip ir ką pavojų žmonės nori paimti, kad gautų tai, ką jie mėgsta labiausiai
Tai yra jų rinkodaros taktikos fondas, kad gautų klientus ir uždirbtų daugiau nuo paskolos palūkanų.

Gundančios marketingo strategijos daro, tai sunkiai turi – būti paskolos gavėjais, kad išvengtų įeiti į skolą nieko nepaisant būtinybė. Kova su potraukiu nukristi į viliojančius terminus bankų ir kompanijų skolinimas yra įrodyti sunkūs kaip akivaizdūs sparčiai augančiame vidaus skolinančiame sektoriuje visame pasaulyje. Bet prieš jus discombobulate ant, ar kreiptis dėl asmeninės paskolos ar ne, paklauskite savęs iš pradžių – Yra asmeninė paskola iš tikrųjų, ko jums reikia? Ne ten kitas pasirinkimas? Jūs klasifikuojate skelbimo pažinčių skyrelyje paskolą norėjimas ar reikalingumas?

Žmonės yra linkę būti labai subjektyvūs kai prieita prie sprendimų priėmimo, apimančio pinigus. Tai yra priežastis, kodėl bankai lenktyniauja dėl daugumos paskolos apdirbimo paslaugų be kankynės, kad gundytų daugiau klientų ir pamėgdžiotų jausmą elgimas kaip autorinis honoraras. Iš tikrųjų, daug žmonių padeda asmeninėms paskoloms iš užgaidos ir ne pirmiausiai reikalingumo pagrindu (ar nori). Anksčiau, negu jie žinos tai, jie jau brenda banko pranešimų liūne.

Atskyrimas nori iš poreikio.

Daug finansinių trenerių ir asmeninių finansinių vadybininkų moko būdus pažodžiui apskaičiuoti skolingų skolintojų už ir prieš. Yra sudėtingų terminų vis-à-vis skolos išmokėjimo palūkanų normos, kurios gali suteikti painiavą daugiau, negu paaiškinimas. Skolos yra sudėtingos svarstomos problemos, kad prasidėtų nuo, taigi kodėl prideda daugiau įtampos prie jūsų jau jaudinančio proto?

Klasifikavimas jūsų tikslo asmeninei paskolai į poreikį ir nori, padarys magiją. Taisyklė nepersekioja skolinimosi, jei tai yra tiktai norėjimui ir naudoti kalkuliatorių, jei tai yra reikalingumui. Geriausias būdas valdyti jūsų finansus yra į jeigu ne bet kokia prabanga, kurios jūs norite ir leidžiate tiktai, kuriam jums reikia.

Jūs iš tikrųjų žinote, jei jūsų asmeninė paskola yra reikalingumui ar norėti? Jei ne, geriau numeskite mintį ir pradėkite uždirbti ir sutaupyti prabangai vietoj to.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.