Greitos paskolos

parašė , 2011-12-30 11:13

Jums skubiai reikia nedidelės paskolos nuo 50 Lt iki 2000 Lt .Viena iš pasirinkimo galimybių yra gauti greitą paskolą. Tai yra patogus ir greitas būdas gauti paskolą, kurią Jus turite grąžinti gavę kito mėnesio atlyginimą. Tačiau jeigu Jus laiku negrąžinate Jums suteiktos paskolos, reikalai komplikuojasi ir tai gali tapti Jums labai brangia paslauga. Taigi, ar verta skolintis, imant greitas paskolas? Perskaitykite šį straipsnį ir sužinosite.

Greitos paskolos – kas tai?

Greitos paskolos yra patogus bei lengvas būdas greitai gauti nedidelio dydžio paskolą. Greitos paskolos tikslas yra „užpildyti spragą“ tarp dviejų mėnesių atlyginimų, t.y. iki algos. Ji suteikia Jums galimybę apmokėti sąskaitas, kurias Jus privalote sumokėti nedelsiant ir neturite pinigų iki sekančios algos.

Tai užima vos 30 minučių ir Jus galite naudotis pinigais savo banko sąskaitoje jau kitą dieną (kartais ir tą pačią dieną). Paskolos terminas taip pat yra trumpas, paprastai 14 dienų, tačiau kartais būna suteikiamas ir 28 dienų laikotarpis. Yra manoma, kad Jus busite pajėgus grąžinti paskolą iš savo ateinančio atlyginimo (14 dienų laikotarpyje) kartu su paskolos mokesčiu.

Pasinaudokite šiais išskirtiniais pasiūlymais mūsų puslapio lankytojams!

Kaip Jus galite gauti greitas paskolas?

Jus galite teikti prašymą greitai paskolai gauti savo internetinėje prieigoje arba prekybos vietoje. Norint gauti paskolą, Jums paprasčiausiai reikia patvirtinti savo tapatybę ir užtikrinti, kad turite reguliarias pajamas. Kai tik bus patvirtintas prašymas paskolai gauti, pinigai bus pervesti į Jūsų banko sąskaitą arba galėsite juos gauti čekiu arba grynais čia pat, vietoje. Paprastumas, greitumas ir patogumas gauti tokio tipo paskolą  suteikia jai išskirtinio patrauklumo.

Ar aš galiu gauti greitą paskolą, jeigu turiu blogą kreditavimo praeitį?

Taip. Daugelis greitos paskolos davėjų (skolintojų) netikrina Jūsų kredito istorijos. Taigi, Jus galite gauti greitą paskolą netgi tais atvejais, jeigu turite blogą kreditavimo reputaciją.

Kaip tai veikia?

Greitos paskolos gavimo procesas atrodo taip:

  1. Jus teikiate prašymą paskolai gauti internetu arba prekybos vietoje.
  2. Jus sutinkate grąžinti pasiskolintą pinigų sumą ir sumokėti paskolos suteikimo mokestį gavę savo sekantį atlyginimą.
  3. Paskolos davėjas perveda Jums pinigus į Jūsų banko sąskaitą kitą dieną, tačiau kartais ir tą pačią dieną, arba įteikia Jums pinigus grynais arba čekiu, jeigu paraišką Jus pildote prekybos vietoje.
  4. Jeigu Jus negalite grąžinti paskolos ir sumokėti paskolos suteikimo mokesčio gavę savo sekantį atlyginimą, Jus galite pratęsti paskolos terminą dar 14 dienų už papildomą mokestį. Tačiau tai gali tapti labai brangiu malonumu ir aš tuoj paaiškinsiu Jums kodėl.

Taigi, ar verta imti greitą paskolą?

Daugelis žmonių patenka į bėdą dėl greitų paskolų, kadangi jie neturi užtektinai pinigų susimokėti už jas atėjus sekančiam atlyginimui.

Nerekomenduočiau imti greitos paskolos, jeigu Jus nesate 100% įsitikinęs, jog galėsite ją visiškai grąžinti – pačios paskolos sumą ir paskolos suteikimo mokestį – gavę savo sekantį atlyginimą arba, kas labiausiai tikėtina, po vieno arba dviejų termino pratęsimų. Priešingu atveju ši paskola taps Jums labai brangi!

Tampa akivaizdu, kad jeigu Jus imate naują paskolą kas kelis mėnesius, Jus patenkate į „užburtą ratą“: paskolos mokestis (palūkanų norma, kurią Jus mokate už paskolą) auga kaip ant mielių.

Gyvenime yra įprasta susidurti su finansiniais sunkumais ir kartais daugelis žmonių paprasčiausiai neturi pinigų padengti savo išlaidų. Jeigu Jus patekote į tokią situaciją, nedidelio dydžio paskola gali būti puiki išeitis norint greitai gauti reikiamų pinigų. Nedidelio dydžio paskolos pasižymi plačiu pasirinkimo galimybių spektru, pradedant nuo santykinai pigių iki labai brangių. Jeigu Jus galvojate imti nedidelio dydžio paskolą, visų pirmą Jus turite įvertinti savo asmeninius sprendimą įtakojančius faktorius, kurie padės Jums priimti geriausią sprendimą. Šie veiksniai apima tokius elementus, kaip greitai Jums reikia pinigų, kokios yra Jūsų kreditavimo galimybes ir koks yra Jums reikiamos pinigų sumos dydis.

Nedidelio dydžio paskolą paprastai sudaro nuo 50 Lt iki 15,000 Lt. Yra išskiriami keturi pagrindiniai nedidelio dydžio paskolų tipai, kurie šiuo metu yra prieinami vartotojams. Tai yra taip vadinamosios greitos paskolos, asmeninės paskolos, turto įkeitimas ir kreditinės kortelės. Visi jie ženkliai skiriasi, todėl yra itin svarbu suvokti, ką kiekvienas iš jų reiškia. Norint padėti Jums apsispręsti dėl pasirinkimo, kuris geriausiai atitinka Jūsų poreikius, visi keturi paskolų tipai yra detaliai aprašyti žemiau.

Pirmasis nedidelio dydžio paskolos tipas apima greitą paskolą. Šios paskolos yra trumpalaikės vieno mėnesio trukmės arba trumpesnio laikotarpio paskolos. Jos yra vadinamos greitomis paskolomis, kadangi paprastai tai yra greita paskola, kuri yra lygi arba mažesnė už Jūsų pusės mėnesio atlyginimą (kai atlyginimas yra mokamas du kartus per mėnesį), kuri privalo būti grąžinta iki tos dienos, kada Jums yra mokamas atlyginimas. Iš esmės Jums yra suteikiami pinigai trumpam terminui, kad galėtumėte susimokėti savo sąskaitas, kol gausite savo sekantį atlyginimą.

Yra du būdai, kaip galima gauti tokio tipo paskolą: mažmeninės prekybos  greitų paskolų vietos arba internete. Greitų paskolų  prekybos vietos dažnai yra randamos Jūsų gyvenamosios vietos aplinkoje ir pasižymi pranašumu prieš internetines paskolas tuo, kad jos suteikia jums papildomą saugumo jausmą ir tiesioginį bendravimą su Jūsų skolintoju.

Greitos paskolos  paprastai skiriamos nuo 100 Lt iki 2,500 Lt ir reikalaujama, kad Jus turėtumėte veikiančią banko sąskaitą, iš kurios būtų galima nurašyti pinigus, pavyzdžiui, pasirašius tiesioginio debeto sutartį. Turėdami tai patvirtinančius dokumentus, Jus galite gauti pinigus labai greitai, paprastai valandos bėgyje. Kai tik pinigai atsiduria Jūsų rankose, Jus pradedate mokėti palūkanas, o Jūsų skolintojas numano, jog Jus sugrąžinsite paskolą gavę savo sekantį atlyginimą.

Deja, patogumas gaunant šiuos pinigus, kurių jums labai reikia, yra tiesiogiai susijęs su didele palūkanų norma.

Greitos paskolos gali būti naudingos tais atvejais, kai jums skubiai reikia pinigų. Jeigu paskola yra grąžinama laiku, mokesčiai nėra itin dideli ir daugelis paskolų davėjų antrą ir sekančius kartus yra linkę skolinti žmonėms mažesnėmis palūkanomis. Greitos paskolos  užtikrina galimybę gauti pinigų tiems, kurie neturi kreditavimo galimybių gauti paskolos kur nors kitur.

Žmonėms, kurie turi gerą kreditavimo reputaciją (istoriją), asmeninės paskolos iš kredito unijos arba banko dažnu atveju gali būti geru pasirinkimu. Asmeninės paskolos dažnai svyruoja nuo 500 Lt iki 34000 Lt ir dažnai yra reikalaujama, kad Jus būtumėte to banko arba kredito unijos, kurie išduoda paskolą, klientu. Yra išskiriami du skirtingi asmeninių paskolų tipai: apdraustoji ir neapdraustoji paskola (paskola įkeičiant turtą arba be turto įkeitimo).

Apdraustos paskolos (su turto įkeitimu) yra tokios paskolos, kurios yra draudžiamos įkeičiant kokį nors Jūsų turimą turtą, pavyzdžiui, automobilį. Atitinkamai, neapdraustos paskolos neturi būti įkeičiamos turtu. Apdraustos paskolos pasižymi tam tikru pranašumu neapdraustų paskolų atžvilgiu tuo, kad Jus galite gauti paskolą mažesnėmis palūkanomis negu tuo atveju, kai Jus imate neapdraustą paskolą (neįkeičiant turto). Tačiau yra itin pravartu žinoti ir suvokti, jog skolintojas paprašys Jūsų nuosavybės, jeigu Jus nebusite pajėgus laiku grąžinti Jums suteiktos paskolos. Jeigu Jus esate tikras, jog galite sugrąžinti paskolą, apdraustoji (įkeičiant turtą) paskola būtų pigesnis pasirinkimas – tiesiog įsitikinkite, ar galite laiku grąžinti suteiktą paskolą, kadangi priešingu atveju ji Jums gali apseiti žymiai brangiau.

Daugelis žmonių gauna asmenines paskolas, norėdami sumokėti neplanuotas išlaidas, pavyzdžiui, netikėtai gauta didelio dydžio sąskaita arba brangus automobilio remontas. Tačiau skolintojui visai nerūpi, kokiam tikslui Jus planuojate imti paskolą ir pinigus Jus galite leisti kaip tik įmanydami iš karto po to, kai yra patenkinamas Jūsų paskolos gavimo prašymas.

Norėdami išgirsti teigiamą banko sprendimą dėl asmeninės paskolos, neišvengiamai bus patikrintas Jūsų kreditingumas, t.y., gebėjimas sugrąžinti paskolą ir beveik visais atvejais gera skolinimosi reputacija gali būti lemiamu veiksniu priimant šį sprendimą. Be to, jeigu Jus gaunate apdraustą paskolą, paprastai Jums teks susimokėti sutarties tvarkymo mokestį; neapdraustos paskolos neturi sutarties tvarkymo mokesčio.

Asmeninės paskolos nėra skirtos visiems norintiems, kadangi jos reikalauja Jūsų kreditingumo patikrinimo ir turėti banko sąskaitą šiame banke. Daugelyje atvejų tai reiškia, kad Jus turite įrodyti, jog Jus turite stabilias pajamas ir esate pajėgus laiku sugrąžinti paskolą. Be to, asmeninės paskolos paprastai užtrunka žymiai ilgiau, negu kitokie paskolų gavimo būdai. Kai Jūsų paskolos suteikimo prašymas yra patenkinamas, Jus galite užtrukti 15 dienų laukdami savo paskolintų pinigų gavimo.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.