Paskolos

parašė , 2013-01-10 09:16

Ieškome paskolos dėl daugelio skirtingų priežasčių: padengti kitą skolą, šventėms, vestuvėms ar net automobilio ar namo pirkimui. Asmeninės paskolos gali būti naudingos tiems, kas yra įsiskolinę ar turi blogą kredito istoriją. Neturint darbo ar turint blogą kreditingumo istoriją, paskolą rasti sunkiau, tinkamo skolintojo paieškos užtrunka ilgiau. Kai kurie skolintojai turi minimalius reikalavimus, kuriuos išpildžius jums gali būti suteikta paskola. Mes atrinkome paskolos internetu pasiūlymus, kurie paskolas suteikia palankiausiomis sąlygomis Jums – be paslėptų papildomų mokesčių ir įsipareigojimų.

Pasinaudokite šiais išskirtiniais pasiūlymais mūsų puslapio lankytojams!

SOHOcredit Pirma paskola iki 750 Lt nemokamai! Kreditai be užstato ar laidavimo per 15 minučių!
Plačiau apie pasiūlymą SOHOcredit svetainėje » 
Vivus Vartojamosios paskolos internetu nuo 250 iki 5000 Lt. Paskola suteikiama 1-24 mėnesių laikotarpiui. Gaukite pinigus per 15 minučių neatsitraukdami nuo kompiuterio.
Plačiau apie pasiūlymą Vivus svetainėje » 
SMScredit Pirma paskola iki 1000 Lt nemokamai. Greitasis kreditas išduodamas per 15 min.
Plačiau apie pasiūlymą SMScredit svetainėje » 
BigBank Užtikrinkite kreditą savo pajamomis, laidavimu ar įkeičiant nekilnojamąjį turtą – tai garantuoja jums paskolą nuo 1000 iki 34000 Lt. BigBank suteikiama paskola yra ilgalaikė – paskolą galėsite grąžinti per 6 mėn. ar ilgesnį laikotarpį.
Plačiau apie pasiūlymą BigBank svetainėje » 

Pirmos paskolos nemokamai

Nurodome, kad tik nedaugelis kredito įmonių šiuo laikotarpiu suteikia paskolas visiškai nemokamai. Nepraleiskite progos pasinaudoti tokia galimybe.

Kokią paskolą rinktis?

Visų pirma, turite nuspresti, kam Jums reikia asmeninės paskolos. Jei Jūsų kreditingumo istorija bloga, tačiau norite gauti paskolą pirkti namui ar automobiliui, Jūs turėtumėte ilgiau laukti. Tokiu atveju galite sukurti savo kreditą ir kreiptis dėl reikalingos automobilio ar namo paskolos. Žmonėms, kurie gauna paskolas mažiems trumpalaikiams projektams, asmeninė paskola gali būti pakankama. Tada kai, jau nuspręsite, ką ketinate daryti su greitąja paskola ir kiek Jūsų manymu, Jums reikės pasiskolinti, ateis laikas pasitarti ir su skolintojais.

Pasidomėkite savo asmeniniu banku, kad galetumėte įvertinti, kokią paskolą jis gali Jums pasiūlyti. Jei jums patinka pasiūlymas, suteikiantis  ir  tinkamas palūkanų normas, tai nesivaržydami pasirašykite sutartį. Tačiau norėdami gauti geresnį pasiūlymą, jūs turbūt norėsite pasidairyti kitur. Jei jūsų kreditingumo informacija nėra gera, galėtumėte paieškoti informacijos internete apie tai, ką skolintojai siūlo dėl asmeninių paskolų žmonėms turimtiems blogo kredito istoriją.

Kokio dydžio paskolos galiu tikėtis?

Priklausomai nuo  to, koks yra jūsų kredito rezultatas, skolintojai paskolins tam tikrą sumą. Suma, kurią  jūs galite gauti paskolai, gali taip pat priklausyti ir nuo to, iš kur imate paskolą. Palūkanų norma taip pat yra  nepastovus rodiklis. Skolintojai gali siūlyti jums skirtingą terminą paskolos grąžinimui: 12, 24, 36, 48, ir 60 mėnesių. Mėnesiniai mokėjimai gali būti mažesni esant ilgesniam mokėjimo periodui, bet palūkanų norma gali būti aukštesnė. Rinkitės pirmą paskolą nemokamai.

Kreipdamiesi dėl asmeninės paskolos, pirmiausia pasidomėkite bankų pasiūlymais. Jei pasiūlymas Jūsų netenkina, arba bankas pritaria/ nepritaria dėl  jūsų kredito, galite atlikti paiešką, kad patys įvertintumėte, kuris skolintojas bus tinkamiausias jums. Jei pasiūlymas jus visiškai tenkina, o sutarties detalės nekelia nerimo, tai galite drąsiai  pasirašyti sutartį.

Asmeninės paskolos

Paskolos

Paskolos internetu

Asmeninės paskolos apima daugelį skirtingų tipų ir terminų. Kam jūs planuojate panaudoti pinigus, per kiek laiko norite grąžinti paskolą, ir daugelis kitų faktorių nurodo, kiek paskola gali jums kainuoti. Yra tam tikra informacija, kurią reikia žinoti įvedant į paieškos laukelį žodį “paskola”.

Jei jūs esate namo savininkas, protingiausias būdas pasiskolinti pinigų įkeičiant jūsų namus. Šios paskolos yra žinomos kaip naminės teisingumo paskolos. Skolintojai, apskaičiavę jūsų sukauptą turtą, nustato pinigų sumą, kurią galėtų jums paskolinti. Naminės teisingumo paskolos turi mažiausią palūkanų normą ir joms yra lengviausia pasiruošti. Šie asmeninių paskolų tipai gali taip pat būti prailginti ilgesniam laikotarpiui. Tai padeda neleisti jūsų darbo užmokesčiui labai sumažėti.

Nedidelio dydžio paskolų, kurias jus galite paimti, tipai gali būti suskirstyti į dvi pagrindines kategorijas: apdraustos ir neapdraustos. Apdrausta paskola yra pasiskolinamų pinigų suma su vertingo objekto įkeitimu kaip užstatas. Tipiniu pavyzdžiu galėtų būti įkeičiamas už paskolą perkamas automobilis (lizingas). Jeigu Jus neįstengiate išmokėti apdraustos paskolos, jūs prarandate savo kaip užstatą įkeistą daiktą (turtą). Grįžtant prie pavyzdžio apie automobilį, jeigu jūs neišmokate automobiliui suteiktos paskolos, jūsų automobilis bus perimtas kreditoriaus, t.y., turėsite jį sugrąžinti. Šie paskolų tipai, kadangi kaip užstatas mainuose už paskolą yra naudojamas vertingas objektas, turi mažesnę palūkanų norma, negu turėsime neapdraustos paskolos atveju. Šiuo atveju nėra užstato, t.y., jokio įkeičiamo daikto, todėl jūs realiai nieko neprarandate nesumokėję savo paskolos. Būtent dėl šios priežasties neapdraustos paskolos (paskolos be turto įkeitimo) paprastai pasižymi didesnėmis palūkanomis negu apdraustos paskolos.

Kokių palūkanų tikėtis?

Naminės teisingumo paskolos taip pat turi mokesčių pranašumų. Tai reiškia, kad priklausomai nuo jūsų situacijos, jūs galite sugebėti gauti tokias palūkanas, kurias sumokate mokesčiams. Kaip jūs jau įsitikinote, tai yra labai ekonomiškas būdas pasiskolinti pinigų.

Kitas pasirinkimas yra negarantuota paskola, taip pat žinoma kaip asmeninė paskola. Šios paskolos nėra gaunamos įkeičiant turtą. Dėl to jų palūkanų norma yra didesnė ir ši paskola ilgainiui jums gali kainuoti daugiau. Negarantuotos paskolos yra pavojingesnės, kadangi nėra jokio laiduotojo skolintojui. Palūkanų norma yra nustatyta pagal paskolos rizikos laipsnį, kuris yra daugelio faktorių kombinacija, tokių kaip paskolos dydis ir jūsų kredito galimybės.

Paskola automobilio įsigijimui

Kai kurie žmonės nusprendžia panaudoti kreditines korteles skolinimuisi. Tai yra geras pasirinkimas esant trumpalaikiam pirkimui. Ieškokite kortelės, kuri siūlo jums nedidelę pradinę normą. Daug kortelių pasiūlys 0 % šešis mėnesius per metus. Vertėtų pasirinkti tokią kortelę, kuri teikia tokius pasiūlymus kaip grynųjų pinigų grąžinimas, avialinijos mylios ar kiti pritraukiantys klientus pasiūlymai.

Automobilių paskolos yra kitas asmeninės paskolos tipas. Šios paskolos yra gaunamos transporto priemonei įsigyti ir yra ganėtinai lengvai suteikiamos. Jūs galite pasiskolinti pinigų automobiliui isigyti asmeniškai arba verslui. Palyginkite šiuos pasirinkimus kuo anksčiau.  Skolintojas gali jums siūlyti savo paslaugas, bet jas rinktis reikėtų atsargiai.  Automobilių paskola yra negalima  jei jūs neketinate tapti automobilio savininku.

Tiems, kas turi blogą kreditingumo istoriją ar apribotą pasirinkimą, gali būti naudinga ir vienos dienos paskola. Šie paskolų tipai yra paprastai dviejų savaičių terminui ar ilgesniam, priklausomai nuo kompanijos nuostatų ir jūsų mokesčių sąrašo. Turėkite omenyje, kad šios paskolos yra ganėtinai brangios. Jūs išleisite daugiau nei imdami asmeninę paskolą.  Ji turi būti panaudojama tik kaip pagalbinė priemonė ir tik trumpam laiko tarpui.

6 atsakymų į “Paskolos”

 1. Saulius says:

  Pasiėmiau paskolą iš smscredit.lt. Viskas super. Jokių papildomų mokesčių nebuvo…

 2. Julius says:

  Pasiėmiau paskolą pasinaudojęs vienu iš svetainėje pateiktų pasiūlymų. Tikrai maloniai aptarnavo ir dar gavau nuolaidų.

 3. Mantas says:

  pasiemei paskola ir dar gavai nuolaidu? Idomiai skamba, kas per nuolaida? paimi 1000lt paskola ir gauni 10%nuolaida? tai gauni kiek? 1100lt ar 900lt?

 4. Lankytojas says:

  smscredit.lt paskolos nedavė – pasinaudojau sohocredit pasiūlymu

 5. Jurgis says:

  Pasiemiau paskola sohocredit.lt viskas ok. Patenkintas.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.