Darbas Anglijos sandėlyje

parašė , 2017-03-28 23:42

SandėliavimasJurgita pasakoja, kad vasarą netikėtai jos darbo vieta tapo sandeliavimo paslaugos. „Kad kas man būtų pasakę, kad vasarą mane domins darbas sandėlyje, ir kad aš dar ten tiek laiko išdirbsiu – nepatikėčiau. Sakyčiau, čia kažkoks cirkas, kažkas čia ne taip, negali būti. Bet štai, aš ten dabar dirbu ir matau, kad viskas tikrai taip, ir kad toks darbas tikrai ir buvo. Džiaugiuosi, kad pasibaigė, nes ten buvo ne mano darbo vieta. Lietuvoje dabar gal mielai dirbčiau sandėlyje, bet tada darbas buvo tikrai per sunkus ir tikrai ne man“, – prisimena mergina.

Netikėtai pasiūlė darbo vietą

Kaip ji pasakoja, išvažiavo ji tada su drauge tiesiog į vieną fermą, kur reikėjo darbuotojų su gėlėmis. „Jie ten turėjo labai daug visko toje fermoje. Augino ir visokias gėles, ir vaisius, ir daržoves. Mes turėjome būtent prie gėlių būti. Bet kai atvažiavome, paaiškėjo, kad niekas mūsų nelaukia, ir kad tų darbų ten nelabai yra. Tada gavome pasiūlymą eiti dirbti į fabriką ir bandyti ten įsitvirtinti“, – sako mergina.

Sandėlyje buvo šalta

Ką geriausiai ji atsimena iš sandėlio – tai stingdantį šaltį. „Žinote, atvažiavome padirbėti vasarai, ir dar planavome, kad tą darysime šiltnamiuose. Ko tikiesi tada? Kad sukaisi, dirbsi per karštį ir taip toliau. O čia, pradėjome dirbti tikrai kitur. Net neturėjome iš pradžių tinkamų drabužių, kadangi tos sandeliavimo paslaugos buvo praktiškai šaldytuve. Aš suprantu, kad turbūt kokius baldus sandėliuoti reikėtų visai kitaip, esant šiltesniam klimatui. O ten, kur mes įsitaisėme, praktiškai ir buvo šaldytuvas, kad tie visi jų produktai nesugestų“, – atsimena mergina.

Darbo pobūdis

Ji sako, kad darbo pobūdis nebuvo sunkus, netgi visai įdomus. „Kažkas atveža prekes, tu turi patikrinti viską, sužiūrėti, ar gerai viskas. Ar datos atitinka, svoriai, ar produktai tikrai tie. Taip pat turi greitai patikrinti kiekvieną dėžutę ir nusatyti kokybę, ją parašyti. Paskui kažkas atvažiuoja paimti, vėl pažymi, kokia būklė tada buvo, užrašai kas kada paėmė ir taip toliau“, – prisimena ji.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.