Darbas sode ir kieme – vietoje sporto klubo

parašė , 2017-05-24 20:44

Karutis ir kt.Pažvelgus nauju žvilgsniu, galima pastebėti, kad karuciai iš tiesų atrodo kaip gana smagus darbų įrankis, savyje turintis kažkokią žaidimo idėjos sėklą. Važinėti su karučiu net gali būti linksma, o kai kuriose pasaulio šalyse vyksta ir varžybos su karučiais. Gal jūs ir nenorėtumėte tokiose varžybose dalyvauti, tačiau galbūt jums patiktų bent kartais tiesiog daugiau padirbėti su karučiu.

Dabar žmonės gyvena nejudriai

Kodėl karuciai šiuolaikiniam miesto žmogui būtų kažkas netgi egzotiško? Turbūt todėl, kad mes gyvename visiškai nejudėdami. Šie laikai yra kitokie negu daugybę metų buvę. Evoliucija žengdavo mažesniais žingsniais ir visgi ją ignoruoti būtų kvaila. Daugybę metų mūsų žmonės tiesiog gyveno pajudėdami daug daugiau negu mes. Jie buvo klajokliai, vis keisdavo gyvenamąją vietą. O taip pat ir dirbdavo taip, kad vis tekdavo išbandyti save judrumo pasaulyje. Tačiau dabartinis miesto žmogus paprasti sėdi palinkęs prie kompiuterio bent 9 valandas per parą. Jeigu grįždamas namo 10 minučių eina pėsčiomis, laiko tai jau įvykusia dienos judesio norma. Taigi, bet koks judėjimas ir fizinis darbas yra tai, ko mums iš tikrųjų labiausiai trūksta dabar.

Darbas namų aplinkoje ar sporto klubas?

Kai kurie žmonės suprasdami šią problemą renkasi tiesio ėjimą į sporto klubą. Mažuose miestuose mėnesio abonementas sporto klube gali kainuoti mažiau, nuo 40 eurų per mėnesį. Sostinėje tai kainuos ir virš 100 eurų, priklausys nuo pasirinkto sporto klubo. Taigi išlaidos tam, kad pajudėtume, tikrai nemažos ar ne? Bet ar jos būtinos, ar jos reikalingos? Gal verčiau vietoje pinigų leidimo tam, kad pajudėtume, geriau pinigus uždirbkite judėdami?

Darbas kieme

Jeigu vietoje kelionės į sporto klubą pasirinktumėte darbus savo kieme ir sode, tai uždirbtumėte tiek, kiek duodate kiemą prižiūrinčiam darbuotojui. Tada jau jūsų namų sporto klubo įranga bus ne štangos, o karuciai su žvyru, ne bėgimo takeliai, o jūsų kiemo teritorija, ne „step“ treniruokliai, o rūsio ir palėpės laiptai. Kaskart skirdami daugiau laiko tokiam judėjimui ir sportui, priversite savo kūną padaryti tai, ką jis turi padaryti, jis turi pajudėti ir būti stipresnis, sveikesnis. Darbas sode gali irgi būti tokio sporto klubo dalis. Ravėti, kasti, kaupti, laistyti daržą – fizinių jėgų reikalaujantys darbai. Būtinai stenkitės gyvenime susikurti tokį gerbūvį, kuriame galėtumėte kažkiek pajudėti ir gyventi, patirdami judėjimo ir sveikatos malonumą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.