Ekonomika juda, palūkanų normos – taip pat

parašė , 2015-07-27 09:30

Stipraus darbo gegužės pranešimas skatino ekonomistus manyti, kad Janet Yellen, Federalinės Rezervų Sistemos Kėdė galėtų užbaigti ir padidinti palūkanų normas šį rudenį, pirmą kartą po beveik dešimtmečio. Ekspertai priskiria sveiko darbo pranešimą, iš dalies, studentams, laikinai įeinantiems į darbo jėgą per vasaros lūžį ir naujus absolventus, įeinančius į darbo jėgą pirmą kartą į jų atitinkamas profesijas.

Skaičiai buvo aukštesni negu lauktas, 280 000; vidurkis kietoje ekonomikoje turi būti apytiksliai 200 000. Pagal ekspertus, šitie skaičiai padėtų sumažinti bedarbystės lygį nuoseklesniame būde.
(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kitos savaitės Federalinės Rezervų Sistemos susitikimas atneš geresnę perspektyvą palūkanų normų temoje, Yellen užsiminė, kad ji yra pasiruošusi padidėjimui rugsėjį, ir ekspertai mano, kad antras padidėjimas galėjo taip pat įvykti prieš metų galą.

Aukštesnis darbo užmokestis ir daugiau darbo vietų yra du svarbiausių faktorių federacijai, kad svarstytų normos padidėjimą. Kai kurie ekonomistai ir investitoriai bijo, kad sprendimas galėjo duoti priešingą rezultatą, bet sutikti, kad kažkas turi būti padaroma.

Niujorko Federalinio rezervinio banko prezidentas, William Dudley pasakė auditorijai Minesotoje, kad "Neveiklumas galėjo kelti federaciją į sustojimo pradžios pinigų politiką", prisidėjo jis, "Labai žemos palūkanų normos gali taip pat sukelti iškraipymus finansų rinkoje, kuri grasina stabilumui, nors nepastovumas nėra matomas dabar".

Kiti ekspertai sutaria ir taip pat sako, kad neveiklumas nuo federacijos galėjo pastumti JAV atgal į kitą nuosmukį.

Dadlis buvo labai atsargus, atkreipdamas į darbo rinkos temą dėmesį, sakydamas, kad jis yra abejojantis apie tai, ar darbo rinka tęs augti įspūdingu greičiu, parodytu per pirmus penkis 2015 mėnesius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Ekonomisto akys bus sutelktos ties birželio 16-ąją – 17-asis federacijos susitikimas, kai jie tikėsis turėti daugiau atsakymų apie tai, kokią kryptį Amerikos ekonomika ima ir jei federacija imsis veiksmų ir pasislinks su palūkanų normų padidėjimu.

Palūkanų normų pakeitimai paveiks nekilnojamojo turto rinką taip pirkėjai, ir pardavėjai turės galvoti dukart prieš kito nekilnojamojo turto sandorio atidavimą.

Palūkanų normų pakeitimai galbūt nepakeičia kvalifikacijų, bet duos mums didelę galimybę sutaupyti esminį pinigų kiekį, pirkdami nekilnojamąjį turtą. Vis dar bus sudėtinga ruoštis vidaus paskolai. Būsto savininkai, buvimas prisiderino ir leisti mus tikėtis geriausio.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.