Geriausiai internetinė taupymo norma su mango pinigais

parašė , 2015-06-02 11:52

Mango debetiniai kortelės klientai, už kuriuos mokama į priekį, turi unikalią galimybę uždirbti aukštą palūkanų derlių, atidarydami taupomąją sąskaitą, atskirą nuo jų iš anksto apmokėto kortelės pranešimo. Ši taupomoji sąskaita yra įrašytiems grįžtančiame tiesioginiame indėlyje ant jų debetinės kortelės. Galvokite apie Mango debetinę kortelę ir taupomąją sąskaitą kaip tikrinimo ir santaupų nauja karta. Atlyginimas ar kitos pajamos yra tiesioginiai padėtas su Mango, ir pažymėtas kiekis yra pakrautas ant debetinės kortelės, ir pažymėtas kiekis yra padėtas į taupomąją sąskaitą.
"Taip…" jūs galite paklausti, "Be internetinio bankininkystės aspekto, kas taip skirtinga apie Mango ™?" Skirtumai yra reikšmingi, kaip bus nubrėžtas bendrais bruožais apačioje. Du svarbiausi skirtumai yra 1) patogumas internetinės bankininkystės ir naudojimo debetinės kortelės vietoj popierinio tikrinimo, ir 2) aukštas APY taupomosios sąskaitos, paprastai daugiau kaip 5 %, darydami tai viena iš geriausių taupymo normų pramonėje.

Iš pradžių jūs turėsite kreiptis dėl debetinės kortelės. Paraiška yra palyginti paprasta kadangi tai yra debetas ne kreditinė kortelė, ir jūs galite tiktai išleisti kiekį, kuris buvo pakrautas ant kortelės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Paskui jūs turite įkurti automatinį tiesioginį indėlį į MangoMoney, kad sugrįžtumėte bent jau kas mėnesį. Yra penkių dolerių mėnesinis paslaugos mokestis, nors klientų aptarnavimas išdėsto, kad mokestis neišskaitys mokesčio, jei jūs padėsite bent jau 500$ mėnuo anksčiau. Nėra jokio mokesčio už tiesioginį indėlį ar banko indėlį. Perskaitykite paslaugos sutartį, kad sužinotumėte apie kitus mokesčius už kintamus indėlio metodus ar grynųjų pinigų atitraukimą.

Kai tik jūs įkūrėte asmeninį debeto pranešimą, jūsų kitas žingsnis turės atidaryti taupomąją sąskaitą. Taupomoji sąskaita gali tiktai būti atidaryta, jei jūs esate įrašytas grįžtančiame Tiesioginiame Indėlyje. Jūs turite taip pat turėti iš anksto apmokėtą kortelės pranešimą geroje padėtyje, kitaip tariant ne per projektus ir balansą, kurį paliekama po to, kai pinigai yra perleisti jūsų taupomajai sąskaitai. Iš tikrųjų galima įkurti taupomąją sąskaitą su tiktai 1$.

Jūsų gali paprašyti aprūpinti labiau asmeninius duomenis negu prašytas, atidarydamas debetinį pranešimą. Įsitikinkite, kad jūsų asmeniniai duomenys yra teisingi ir naujausi. Jei Mango prašė tolimesnę informaciją, tai turi būti pateikiama prieš pranešimo atidarymą.

APY ar Metinis Procentinio dydžio Derlius Mango Santaupoms yra didžiuliai 5.1 % iki 5000$ balansui, Šis didelis procentas yra reklaminė norma, reikšdamas, kad jūs neuždirbsite to kiekio ant kažko daugiau kaip 5000$. Jei jūs nesiruošiate reklaminei normai, palūkanų norma yra vis dar 3 %, kuris yra žymiai daugiau nacionalinio vidurkio taupomajai sąskaitai. Jūs tikrai turite žinoti, kad jūs neuždirbsite palūkanų dėl bet kokio balanso daugiau kaip 5000$.

Kaip gali būti, kad Mango gali nuolatos pasiūlyti normas geriau, negu dauguma bankų daro ant taupomųjų sąskaitų? Mango prisiėmė riziką, ir aukštą užbaigto kliento pasitenkinimo kelią. Jie nori, kad kortelės savininkai panaudotų jų Mango Meistro Kortelę dažniau, negu jie daro kitas korteles, ir pasiųsti verslą į juos. Jie taip pat neprisiima rizikos daugumos bankų, kurie daro kredito paskolas.

Pinigai gali būti pridėti prie jūsų taupomosios sąskaitos internetinio perkėlimo ar vartojant VIAUKSĖJIMĄ app ant jūsų mobilaus ryšio telefono. MangoMoney padeda jums įsirašyti VIAUKSĖJIME ir perkelti VIAUKSĖJIMO paraišką ir registruoti jūsų pranešimą, kad jūsų bankininkystė būtų pažodžiui po plaštaka. VIAUKSĖJIMAS ves jus per procesą. Visas perkėlimas, indėlis ir atitraukimo procedūros yra pasiekiami tinkle. Jūs tiesiog registracijos vardas į mangomoney.com ir sekate intuityvų procedūros meniu, pateiktą ant žiniatinklio svetainės.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs negalėjote ruoštis kreditui, tai Mango debetinė kortelė, už kurią mokama į priekį, yra puikus būdas jums įgyti patogią pirkimo galią. Jei jūs galite ruoštis 5.1 %, aukštai domina taupomąją sąskaitą, tai yra taip pat geras būdas pradėti kelyje į finansinį stabilumą. Tiems, kas turi daugiau kaip 5000$ dolerius, kad padėtų, jūs galėtumėte norėti svarstyti pinigų rinkos pranešimą. Jūs turėsite tą patį lengvumą prieigos prie jūsų pinigų ir uždirbsite geresnes palūkanas. Kaip su bet kokiu taupymo planu, būti įsitikinęs, kad perskaitys smulkų šriftą, ir palygins Mango Santaupas su kitais taupymo planais. Jei jūs esate studentas ar tik prasidėjimas, tai gali tik būti tuo, ko jums reikia.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.