Jūs atiduodate savo ateitį?

parašė , 2015-08-31 16:48

Kaip Pastatyti Jūsų Gyvenimą kaip Verslo Ryklio Paskolas – Kodėl jūs laikote save blogą, atiduodamas jūsų būsimą turtą.

Šiandien yra diena, jūs atvykstate, kad surastumėte priežastis, kodėl daug žmonių lieka vargingi. Kaip dalis Statyti Jūsų Gyvenimą kaip Verslą, jūs turite suprasti šią fundamentalią tiesą. Tai nesvarbu, ką jūs darote su savo pinigais, ten yra ir visada bus kažkas, kas daugiau negu nori išlaisvinti jus naštos svorio, laikančio juos jūsų piniginėje.

Dėl šios tiesos, jūs turite būti kaip tik taip, kaip apdairus priešingybės. Kuris yra bet kas, kas nori paskolinti jums pinigus. Kadangi pinigų pasiskolinimas yra vienas iš lengviausių būdų jums sulaikyti save blogą, kadangi jūs be perstojo atiduodate savo būsimą turtą kažkam gražaus dabar

Ši profesija duoti pinigus žmonėms, kad nupirktų daiktus jiems nereikia ar gali leisti sau, buvo aplink per amžius ir vis dar egzistuoja šiandien. Šituos Skolintojus pavadina rykliais ir paskolomis, kurias jie duoda, yra ryklio paskolos. Jiems duoda tokį vardą dėl jų grobuoniškos gamtos. Kadangi paskolos turi per aukštai palūkanų normų ir kitų blogų terminų, kurie pasinaudoja jumis ir jūsų gebėjimu užmokėti.

Peržiūrėkime du blogus pavyzdžius žmonių, kurie duoda ryklio paskolas:

Ryklio Paskola Vienas: (Įkurtas nuo teisingos istorijos.)

Jums reikia automobilio.

Jums reikia tokio kiek galima greičiau.

Jūs einate ant Naudoto automobilio Partijos.

Jūs išeinate su 12.000$ paskola ir Naudotu automobiliu.

Jūs turite 4 metų paskolą 400$ doleriuose mėnuo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas reiškia, kad jūs užmokėsite 4.800$ dolerius per metus 4 metus.

Išėjimas į 19.200$ automobiliui, kuris tiktai yra tas 12.000$ vertas.

Net blogiau, jūs vairuojate tai nuo partijos, ir tai nedelsiant praranda 3.000$ dolerius vertėje. (Kadangi dauguma automobilių daro.)

Taip, jei jūs susidūrėte su pinigų bėda ir negalėtumėte padaryti jūsų automobilių užmokesčio, jūs negalėtumėte net parduoti automobilio, kad apimtumėte originalų paskolos kiekį.

Jūs atsiskaitote su savo automobiliu 2 metus, ir paskui kažką brangus įsiterpimas automobilio. Jūs turite atsiskaityti su tuo todėl, kad, jei jūs ne jūs negalite nueiti, kad dirbtumėte taip, jūs galite tęsti daryti užmokesčius.

Papildomos išlaidos galų gale paveikia jūsų gebėjimą užmokėti jūsų automobilių užmokesčius, ir jūs praleidžiate kelis.

Jūsų automobilis yra tada iš naujo apimtas, ir jie reikalauja visų jūsų praėjusių automobilių užmokesčių plius einamieji vieno dolerio banknotai, kad sugrąžintų jį.

Bet jūs neturite pinigų ir net blogesnis, jums reikia automobilio, kad pasiektumėte dirbti.

Kadangi jūs negalite pasiekti, kad dirbtumėte, jūs prarandate savo darbą, ir paskolos kompanija parduoda jūsų automobilį dar kam nors. Tačiau kiekio, už kurį jie parduoda tai nėra pakankamai, kad apimtų paskolą, ir jie vis dar reikalauja, kad jūs užmokėtumėte likusią dalį paskolos. Net nepaisant to, kad jūs daugiau neturėsite automobilio ir neturėsite jokio darbo. Jūs esate vis dar teisiškai linkęs sumokėti paskolą.

Ryklio Paskola Du: (Įkurtas nuo teisingos istorijos.)

Jūs lankote koledžą išsimokslinimui.

Jūs išimate 100.000$ laipsniui, kuris nėra aukštame reikalavime.

Jūs pasprunkate iš kolegijos ir negalite surasti darbo.

Jūs baigiate tuo, kad imate darbą, siūlantį, žemai moka, ir yra tolimas žemiau jūsų išsimokslinimo lygmens.

Jūs vis dar negalite priversti nepaprastai aukštų 100.000$ ryklio užmokesčių skolinti ir gauti sekundę žemai darbo mokėjimas.

Jūs dirbate 80 valandų savaitę ir vis dar galite vos išgyventi.

Kadangi jūs turite tradicines paskolas, bankas neleis jūsų konsoliduoti jūsų paskolas ar nuleisti jūsų užmokesčius, nekraudamas didelio procento ir mokesčių.

Net blogiau, jūsų tėvai, ko pasirašyti paskoloje. Kadangi jūs praleidote užmokesčius, jūs naikinote jų kreditą. Jie negali būti iš naujo finansuoti, kai jie smogia sunkiems laikams ir turi nuleisti jų mėnesinius užmokesčius. Tai priverčia juos nesugebėti padaryti jų užmokesčius keliais mėnesiais žemyn kelias, ir jie baigia tuo, kad praranda namą.

Namas tampa tokia pat situacija kaip automobilių paskola. Ir jie yra vis dar atsakingi už bet kokią likiusią paskolą.

Abiejose šitose situacijose, jūs turite paskolas, kurios buvo duotos be įmonės to, ar, ką jūs pirkote iš tikrųjų padės jums sumokėti paskolas. Joks apsvarstymas nebuvo duotas, kad pamatytų, jei šis sprendimas duos naudos jums ateityje. Tai buvo tiesiog priversta paimti jūsų būsimą turtą iš jūsų einamųjų pajamų be galvoto pavojus jūsų prarandantis jūsų darbą, turint pinigų bėdą todėl, kad didelės išlaidos priėjo, ar kitas gyvenimo mažo priminimo, kad ji neapkenčia jūsų.

Ką tai reiškia jums?

Tai reiškia, nelanko koledžo, jei jūs nežinote, kad tai yra vertinga investicija, kuri padidins jūsų pajamų potencialą prie 10x. Tai ketina tyrinėti, kad pamatytų, kad darbas, kurio jūs norite yra aukštame reikalavime ir moka labai, labai gerai. Mintis čia nėra tokia, kad jūs einate savo aistrai. Mintis gauna darbą, kuris moka, ir kai tik jūs esate finansiškai garsinis, jūs persekiojate savo aistrą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

NEPERSEKIOKITE SAVO AISTROS, NAUDODAMAS RYKLIO PASKOLAS, JEI JŪS NEŽINOTE, kad PINIGAI YRA TEN.

Tai reiškia, neperka gražesnių daiktų dabar, jei jūs negalite leisti sau to. Nepirkite 20.000$ automobilio ir darykite 500$ užmokesčius mėnesiu, kai jūs tiktai darote 1000$ per mėnesį. Jūs kuriate situaciją, kur jūsų finansai gali būti lengvai pabrėžti, jei jūs turite net vieną smūgį kelyje.

NEAUKOKITE SAVO ATEITIES DĖL TRUMPALAIKIO MALONUMO tokio KAIP GRAŽUS AUTOMOBILIS, NAMAS, AR KAŽKAS, KURIAM RYKLIAI PASKOLINS JUMS PINIGUS.

Gale, garantuokite, kad bet kokie pinigai, kurių jūs pasiskolinate yra investicija, kuri užmokės už save savarankiškai.

Pavyzdžiui:

Nupirkite 150.000$, 4 miegamojo namas su 850$ paskolos užmokesčiu.

Gyvas viename iš kambarių ir išnuomoja kitus 3 400$ kiekvienas.

Atsiskaitykite su paskola su 1200$ ir gėrėkitės savo papildomais 350$ per mėnesį.

Žinodamas, kad ne tiktai jūs taupote tūkstančius metai, nemokėdamas nuompinigių, jūsų pelnymo taip pat kaip mokėjimo į namą, už kurį jūs galite perparduoti daug, daug daugiau.

Tai yra jūsų gyvenimas, ir jūs turite elgtis su juo kaip verslas.

Kadangi jūs esate toks.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.