Kaip geras alternatyvos turi mainyti į grynuosius pinigus paskolas?

parašė , 2014-12-31 16:04

Kai jūs esate finansiniame nenumatytame blogiausiame atvejyje, jūs natūraliai svarstytumėte grynųjų pinigų paskolas, kurios yra pasiekiamos per valandas. Tuo pačiu metu, šitie produktai turi, blogai reikalauja jų didelių procentų atlygių. Štai kodėl daug ekspertų siūlo alternatyvas. Didelis klausimas yra, ar jie yra iš tikrųjų geresni.

Kreditinės kortelės

Pagrindinis pranašumas kreditinių kortelių per grynųjų pinigų paskolas yra toks, kad pinigai yra pasiekiami tučtuojau. Jūs tiesiog turite nueiti į artimiausią ATM, kad gautumėte grynuosius pinigus, kurių jums reikia. Kortelės tipiškai turi žemesnes palūkanų normas be to. Dauguma produktų atvyksta su apytiksliai 20 % norma per metus tuo metu, kai greiti grynųjų pinigų kredito produktai tipiškai neša daugiau kaip 500 % normas per metus
Tačiau, tai ne būtinai daro kreditinių kortelių naudojimą mažiau brangų.

Pirma, kai jūs išimate grynuosius pinigus, naudodamas kreditinę kortelę, yra didelis atitraukimo mokestis, kurį jūs turite užmokėti automatically. Tai paprastai gana aukšta, kad padėtų jus nuo pinigų mažų kiekių išėmimo. Be to, palūkanas įkrauna nuo dienos, kai jūs išimate grynuosius pinigus. Jei jūs negrąžinsite skolingo kiekio kitą mėnesį, palūkanų išmoka taps net aukštesnė ir taip toliau. Su paprasta paskola, antra, jūs galite pasirinkti trumpesnę atmokėjimo trukmę, kad taupytumėte pinigus.

Paskolos nuo Draugų ir Šeimos

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jie yra galbūt mažiausiai brangūs viso kredito pasirinkimo, apimdami grynųjų pinigų paskolas. Šeimos narys ar draugas galbūt net nepaprašo palūkanų, kurios bus užmokėtos. Problema su šitomis paskolomis yra tokia, kad jie yra dažnai sunkūs pasiekti. Žmonės, kurie yra šalia jūsų galbūt neturi pakankamai pinigų, kad padėtų jums bėdoje. Be to, jiems, galbūt, reikia kažkurio laiko galvoti apie skolinimą jūsų pinigai ir sutvarkyti paskolą. Tokiais atvejais, jūs negalite gauti grynųjų pinigų gana greitai nuspręsti skubią problemą.

Peras, kad Įsižiūrėtų, Skolindamas

Ši skolinimo forma įgyja kada nors didesnį populiarumą. Tai tipiškai naudoja internetines platformas, kur asmenys, kurie sugeba paskolinti pinigus susitinka su vieno dolerio banknotais, kam reikia pinigų. Dvi partijos tvarko reikalo terminus, ir grynieji pinigai yra perleisti tuojau pat. Atskiri skolintojai nevaldo kreditingumo patikrinimų, bet tipiškai norės pamatyti pajamų įrodymą. Kai kuriais atvejais, jie gali reikalingas įkeisto turto be to.

Gali pasirodyti, peras, kad įsižiūrėtų, skolindamas yra brangesnis negu grynųjų pinigų paskolos ypač, jei jūs esate beviltiškame pinigų reikalingume. Be to, kadangi skolintojas nėra reguliuotas bet kokiu atveju, jūs galite įeiti į rimtą bėdą.

Iš viso, spręskite patys kad pasvertų skirtingo pasirinkimo už ir prieš, apimdamas grynųjų pinigų paskolas anksčiau, negu jūs apsispręsite.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.