Kaip pasiruošti dantų protezavimui?

parašė , 2016-03-22 07:29

Kaip ir kiekviena kita chirurginė operacija, taip ir dantų protezavimas yra atsakinga, kruopšti ir laiko reikalaujanti procedūra. Visgi, galima džiaugtis, kad šiuolaikinės technologijos bei patyrę gydytojai šiuo metu kokybiškas paslaugas gali suteikti visiškai be jokio skausmo ar diskomforto. Juolab, kuo toliau, tuo procedūra atliekama per trumpesnį laiko tarpą, taigi pacientas nejaus jokio diskomforto ar kitų nemalonių pojūčių.

Dantų protezavimas nereikalauja kokio nors ypatingo pasiruošimo. Svarbiausia detaliai konsultuotis su gydytoju, kurio darbas atsakyti į visus jums iškilusius klausimus, detaliai viską paaiškinti ir daugeliu atveju paprasčiausiai nusiraminti. Prodentum.lt/dantu-protezai-protezavimas/ – skaitykite daugiau.

Laukiu dantų protezoJuolab, protezavimas nereikalauja kokio nors ypatingo pasiruošimo. Gydytojas, esant poreikiui, plačiau jus informuos, koks turėtume atvykti konkrečią dieną į procedūrą. Mes pateikiame pagrindinę informaciją.

  1. Žinoma, kaip ir kaskart einant pas gydytoją – rekomenduojame pavalgyti. Tokiu atveju nesijausite labai nejaukiai, kuomet žmogus dės aparatus į jūsų burną ir tuo pačiu skrandis tinkamai reaguos. Dažniausiai rekomenduojamas maistas turi būti lengvas, tačiau sotus.
  2. Natūralu ir tai, kad reikia išsivalyti dantis. Procedūros dieną tai reikia daryti ypač kruopščiai ir atsakingai. Naudokite ir burnos skalavimo skystį ir tarpdančių siūlą. Tokiu atveju pasieksite net ir labiausiai komplikuotas vietas. Juk ir pačiam gydytojui kus kur kas maloniau dirbti su jūsų burnos ertme.
  3. Kelias dienas prieš procedūrą ir kelias dienas po jos rekomenduojame nerūkyti. Dažniausiai tiek burnos ertmei, tiek patiems protezams tai yra gana žalingas veiksnys, kuris gali paskatinti įvairių ligų atsiradimą. Būtent todėl mes jums siūlome sumažinti gaunamą nikotino dozę.
  4. Alkoholio vartojimas taip pat turėtų būti labai ribojamas prieš ir po procedūros. Prieš procedūrą rekomenduojame jo nevartoti bent jau savaitę ar dar ilgiau. Gydytojas jus galės individualiai pakonsultuoti šiuo klausimu.
  5. Jeigu bijote procedūros, tokiu atveju internete galite pasiskaityti kitų žmonių atsiliepimus ir jų požiūrį į atliekamas paslaugas. Paprasčiausiai nuspręskite, ar paslauga yra tokia baisi, kaip jūs manėte. Dažniausiai viskas vyksta tik mūsų galvoje, o išties viskas gana paprasta.
  6. Procedūros metu vyrams rekomenduojama nusiskusti, o moterims naudoti kuo mažiau kosmetinių priemonių. Tiek vienas, tiek kitas dalykas dažniausiai trukdo tikslingai atlikti procedūrą. Palengvinkite chirurgui darbą.
  7. Nusiimkite visus papuošalus, kurie taip pat gali trukdyti gydytojui. Suteikite jam lengvą prieigą prie jūsų burnos ertmės.

8.Kad nereikėtų rūpintis sąskaitomis, kurios gali vėliau jus nustebinti, rekomenduojam iškart susižinoti, kokia bus galutinė suteikiamų paslaugų kaina.

Dantų protezavimas – nors ir atsakingas, tačiau visai neskausmingas darbas, kurio rezultatas – puikūs nauji dantys padėsiantys jums aplinkinius džiuginti savo šypsena. Svarbiausia pasirinkti tokius profesionalus, kurių darbo kokybė visiškai jums tiktų ir rezultatas džiugintu ilgus metus.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.