Kas pigiau: senos ar naujos medinės durys?

parašė , 2016-08-27 18:53

Gama langaiNe vienam iš mūsų, užsiimančiam statybomis, kyla klausimas, kokia yra medines durys kaina. Kiek iš tiesų reikėtų mokėti už naujas medines duris? Tiesa tokia, kad kaskart tos kainos gali skirtis ir visos medinės durys gali kainuoti skirtingai. Svarbu ir iš kokios medienos jos pagamintos, ar iš klijuoto medžio, ar iš vientiso, ar daug reikėjo raižinių padaryti, galiausiai, ar jos tvirtos.Taigi, tai įprasti kriterijai, pagal kuriuos skaičiuojasi arba gali skaičiuotis durų kaina. Tačiau yra dar vienas variantas. Galima imti labai senas nenaudojamas duris ir jas susitvarkyti. Kas tada pigiau ir geriau – imti visiškai naujas medines duris, ar tvarkytis senas?

Naujų durų privalumai

Naujos durys, kaip ir visi nauji daiktai, turi garantiją. Ta garantija gali siekti visai nemažai, netgi iki kelių metų ir dešimties metų. Reiškia, per tą laiką dujos niekaip nepasikeis. Jeigu pasikeis – galima jas bus pakeisti naujomis, jei ta pati firma vis dar egzistuos.

Antra, turėdami naujas medines duris, jūs jas turite tik įstatyti, ir viskas prasideda iš pradžių. Jūs sutaupote begales laiko, kurį skirtumėte tam atvejui, jeigu ilgai tvarkytumėte senas duris. Taigi, visa tai jums leidžia iš karto nusipirkti gaminį, kurio jums reikia, ir jį įstatyti.

Senos durys

Su senomis durimis, žinoma, iš pradžių jums reikės daug laiko, norint jas sutvarkyti, atnaujinti ir pritaikyti gyvenimui. Tai reikš, kad senas duris turėsite susitvarkyti taip, kad jos atrodytų kaip naujos. O kokie prieš tai bus durų gedimai? Gal jos bus išlūžę, gal kokia lenta papuvusi, gal rankena ir spyna vos laikosi… Tai irgi reikia sutvarkyti, tai ir kainuoja pinigus, ir užima laiko. Galiausiai, kaip žinia, mediena laikui bėgant keičia savo pavidalą. Jeigu į visiškai naują namą įstatysite senas duris, gali būt, kad po 20 metų namas dar bus puikios būklės, o mediena bus pasikeitusi – jos forma gali būti jau kitokia. Dėl to su medinėmis durimis taip dažnai ir atsitinka, kad durys kažkodėl ima nebe užsidarinėti taip gražiai. Tai kažkas kažkur netinkamai nuslenka, pasislenka, tai išsilenkia siaubingai. Jeigu nenorite, kad tokių dalykų nutiktų ir su jūsų durimis, tuomet turite pagalvoti apie tai, ką su jomis toliau daryti. Geriausia žinoma yra investuoti iki galo – jeigu jau pasistatėte naują namą, tai ir naujos medinės durys galėtų atsirasti.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.