Kodėl naudojimas finansų brokeris?

parašė , 2014-07-15 20:59

Kodėl naudojimas Mick kaip mano brokeris ir neina tiesiogiai į banką/finansų įstaigą?

Finansų brokeris gali apdovanoti jus diapazonu produktų nuo daugialypių skolintojų, geras žinos geriausias vietas pristatyti jūsų reikalą pagrįstam pateiktais kriterijais.

Mick dirbs su jumis kaip klientas, kad nustatytų jūsų skolinimosi poreikį ir gebėjimus; jis padarys visą varginantį darbą jums ir padės jums išrinkti paskolą, kuriai labiausiai tinka jūsų aplinkybėms. Jis seks procesą ir valdys jį teisė nors į sprendimą.

Iš esmės, geriau jūsų brokeris pažįsta jus ir supranta jūsų reikalavimus ir tikslus, geresnis, kuriuo jis gali būti tinkamos paskolos jums organizavime.
Žinoma, svarbiausias neigiamas atsakymas į ėjimą tiesiogiai į vieną skolinančią įstaigą yra, kad jie gali tiktai parduoti jums savo produktą, tuo tarpu brokeris gali tyrinėti rinką, garantuojančią jus, gauna geriausią produktą, pasiekiamą specialiai tikti jūsų asmeniniam poreikiui.

Yra Mick, nepriklausomas ar susijęs kokiai nors tam tikrai įstaigai?

Jūs galite būti, yra užtikrintas, kad Mick nedirba tiesiogiai jokiuose bankuose ar finansinėse skolinančiose įstaigose, jis yra vienas iš trijų vadovų Finansiniuose Momento Sprendimuose, kompanija, gimusi, kai 3 vadovai, dirbantys ties vietiniu Pertu, bazavosi, brokeris nusprendė ryžtis rizikai, kad pradėtų jų savą finansų tarpininkavimo kompaniją…, kiti yra istorija, kaip jie sako.

Kas yra skirtumas tarp paskolos brokerio ir finansų brokerio?

Finansų brokeris toks kaip Mick gali padėti jums su visais skolinimo tipais, tuo tarpu paskolos brokeris apskritai specializuojasi vidaus paskoloje ir yra paprastai tiktai akredituojamas gyvenamajame sektoriuje.

Mick yra ir buvo daugelį metų komerciškai akredituotas su daugeliu finansų įstaigų, duodančių jį gebėjimas apsipirkti aplink geriausiam pasiūlymui jums kaip klientas visada būdamas kontrolėje. Kai kurie brokeriai tvirtins būti "komerciniais brokeriais", tačiau taip daugelis nėra iš tikrųjų komerciškai akredituoti viskas, kurį jie gali padaryti, yra, perduoda informaciją kažkam komerciniame skyriuje įstaigos viduje todėl neišvengiamai tam tikro kontrolės kiekio pralošimas, kad neminėtų jūsų surištas tuo vienu skolintoju!

Tai kainuos man daugiau, kad panaudotų Mick kaip mano brokerį?

Brokerių mokestis už paskolos paruošimą yra užmokėtas paskolos tiekėjo, tai nėra pridedama ant viršūnės. Brokeriui užmoka skolintojas už jų kainą, ir ne jums taip ne tai nekainuoja jums daugiau, iš tikrųjų jūs dažnai gausite geresnį reikalą, kadangi Mick neskubės, kad apžvelgtų jūsų pasirinkimą su tiekėjų pasirinkimu, kuris savo ruožtu duoda jums geresnę pirkimo galią. Kaip įstatymų dalis visi mokesčiai, užmokėti brokeriui skolintojo, yra atskleisti jums kontraktuose, kuriuos jūs gaunate, tvarkydamas jūsų paskolą.

Mick gali rūpintis visais mano komerciniais ir gyvenamaisiais finansais?

Taip, Mick gali rūpintis visais jūsų finansų reikalavimais, kadangi jis yra akredituotas ir įgudęs visuose šituose rajonuose.

Kame Mick dirba?

Brokeris visada dirba kliente, ne banke ar finansų įstaigoje todėl, jis visada turės jūsų interesus, širdies gilumoje duodančius jus dvasios ramybė, kad jūs gaunate geriausią pasiūlymą visada.

Su kuo Mick turi reikalo?

Su Mick būdamas pripažintas finansų brokeris, jis yra akredituotas su visais žinomais pagrindiniais bankais ir finansų įstaigomis greta keli, apie kurį dauguma žmonių niekada net negirdės. Prieigos prie tokio didelio skolintojų diapazono turėjimas reiškia, kad jūs kaip klientas turite dvasios ramybę žinojime, kad visas jūsų pasirinkimas buvo apimtas be jūsų turėdamas išeiti ir padaryti tyrimą savarankiškai per tai, kas gali būti labai painiu informacijos minų lauku.

Mick turi gerbiamus ryšius, sako, jei man reikėjo naujo buhalterio, ar pagalbos įkūrime naujo valstybės vientisumo ar struktūros?

Jis visiškai daro. Ne visi buhalteriai pavyzdžiui turi reikalo tuose pačiuose keliuose, tokiu būdu jis gali parodyti jums kryptimi tokiam, kuris geriausiai tiks jūsų poreikiui. Keli yra idealūs mažesnei šeimai pranešimai, kuriems vadovaujama, ir keli yra geriau įrengti, kad turėtų reikalo su didesnėmis sudėtingesnėmis firmomis, kurioms reikia reguliaraus vadovavimo jų versle.

Kas būtų negatyvai į finansų brokerio naudojimą?

Aš galvoju, kad jo seifas sako, kad iš tikrųjų nėra jokių priežasčių atsisakyti naudoti finansų brokerį visam jūsų finansų poreikiui, ir surasti gerą, kuris užima daug laiko, kad sužinotų jus, jūsų poreikis ir reikalavimai gali būti taip naudingi jums pasiūlymo dvasios ramybės pasislinkimas, kad jūsų finansai yra saugiose rankose.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.