Kondicionierius karštuose kraštuose – išsigelbėjimas turistams

parašė , 2017-02-26 23:14

Daug keliautojų pripažįsta, kad tik vasarą keliaudami po pietinius kraštus jie įvertino, ką reiškia geras kondicionierius. Jeigu karštis lauke pasidaro neįtikėtinai didelis, tuomet kondicionierius tampa didžiausiu turisto traukos centru, ir visai nesvarbu tuomet tampa į „Lonely Planet“ įrašyti turistiniai objektai.

„Siestos“ metas

Kondicionavimo sprendimaiKeliautojas Paulius prisimena, kaip vieną kartą keliaudamas po Balkanus su mergina labai nustebo, kaip greitai ištuštėjo gatvės apie 12 valandą dienos. „Tai buvo mano pirmoji kelionė į tokius karštus kraštus. Žinote, pirma planuoji viską vienaip, turi kažkokį planą, ką kada veiksi. Taigi, mes sakėme, kad atsikelsime apie 10, išeisime pasivaikščioti į lauką, pamatysime miestą, apie 14 val. papietausime, vėliau gal eisime prie jūros. Tačiau išėję apmatėme, kad apie 12 valandą staiga visi ėmė skirstytis. Iki tol mes pasivaikščiodami matėme puikias vietas, kur planavome ateiti pavalgyti. Po 12 valandos jos visos netgi buvo uždarytos, ir gatvėse neliko žmonių. Ant vaistinės mirgėjo skaičiai – 41 laipsnis. Toks karštis tada buvo. Tiesiog nugriuvome parke po medžiu ir pailsėjome karštyje ten. O svajonė tada jau buvo visai ne maistas, o geras šaldantis kondicionierius“, – prisimena Paulius.

Kondicionieriai kambariuose

Kaip pabrėžia keliautojai, karštose šalyse renkantis nakvynės vietą, visuomet labai svarbus patogumas yra kondicionierius – ar jis yra kambaryje, ar jo nė pėdsako? Vietiniams karšta, o keliautojams, atvykusiems iš tokių šaltų kraštų kaip mūsų Lietuva, kondicionieriai yra gyvybiškai svarbūs kambariuose. Ne vienas keliautojas kaip geriausią viešbutį atsimena tą, kuriame buvo šaltą orą pučiantis ventiliatorius, nors visa kita viešbučio atmosfera ir buvo labai skurdi.

Kondicionieriai kavinėse

Sisestos metu patekus į miesto centrą tikrai pamatysite, kad labai daug kavinių, parduotuvių užsidarė, niekas nebedirba. Karštis sulaiko natūralų gyvenimo ritmą. Tačiau verta paieškoti ir rasti kavinių, kurios uždirba iš siestos. Kad ir ką jose patiektų, tačiau didžiausias malonumas užsukusiems yra atsisėsti kuo arčiau kondicionieriaus ir šiek tiek atsigauti. Nes, kai kone svyla oda, tikrai didžiausias malonumas ir atrodo būtent galimybė atsivėsinti.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.