Man iš tikrųjų reikia asmeninės paskolos blogam kreditui – kaip aš galiu gauti tokį?

parašė , 2016-07-09 11:14

Yra du svarbiausi asmeninių paskolų tipai. Vieną kartą yra daug lengvesnis pasiekti negu kitas, bet abu auga populiarume ir pasidaro paprastesni būti pritarti. Pirmas yra gauta asmeninė paskola. Gauta paskola yra paskola, kuri yra garantuota jūsų asmeninės nuosavybės. Namas, automobilis, ar kitas transporto priemonės tipas gali būti panaudoti kaip įkeistas turtas gautoje paskoloje. Tai duoda skolinančias įstaigos teises į jūsų turtą, turi jūs nepajėgti sumokėti paskolą.

Dauguma skolintojų labiau norės apdirbti paskolą su įkeistu turtu negu paskola be. Kitas paskolos tipas yra negarantuota paskola, kuri yra paskola be įkeisto turto. Skolinanti įstaiga tiktai turės teisminius nagrinėjimus kaip būdą atkurti jų pinigus, jei jūs turite nepajėgti užmokėti. Nors vis daugiau skolintojų ir darantis šituos tipus paskolų, noriau pasiekiamų, jūs galite laukti, kad turėsite didesnę palūkanų normą su negarantuota paskola

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Reikalavimai, Kad Gautų Blogą Kredito Skelbimo pažinčių skyrelyje Paskolą

Yra kai kurie pagrindiniai reikalavimai, kad beveik bet kokia finansinė skolinanti įstaiga ketintų reikalingas anksčiau, negu jie išleis jus bet koks blogos kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolos tipas. Finansiniai skolintojai ketina reikalingas, kad jūs būtumėte bent jau 18 amžiaus metų. Jūs turėsite būti teisėtu gyventoju, gyvenančiu toje pačioje šalyje kaip skolinanti grupė. Dauguma skolintojų ketina laukti jūsų turėti pastovų darbą, darydami pinigų minimalų kiekį kas mėnesį. Šis kiekis gali keistis nuo skolintojo skolintojui. Skolinanti finansų įstaiga taip pat norės pamatyti mokesčio galiukus, kad patvirtintų jūsų darbą ir reikalingas, kad jūs būtumėte samdytas tos pačios kompanijos bent jau šešis mėnesius, kartais ilgiau priklausomai nuo finansų įstaigos ir jų proceso.

Dažnai, jei jūs dirbote toje pačioje pramonėje daugelį metų, tai taip pat padės pritarti jūsų paskolai. Daug finansų įstaigų taip pat paklaus, kad jūs rodote įrodymą galiojančios banko sąskaitos geroje padėtyje, kad pasislinktumėte su finansavimu. Jei jūs sugebate atitikti visus šituos reikalavimus, labai galima, kad jūs galite labai lengvai ruoštis blogai kredito skelbimo pažinčių skyrelyje paskolai.

Paskolos radimas

Geriausios paskolos radimas turbūt bus ilgesnis sudėtingesnis procesas negu pritarimas vienam. Užimkite laiką, kad visiškai tyrinėtumėte bet kokią potencialią finansų įstaigą, su kuria jūs galvojate apie darbą. Yra daug daiktų, kurie gali būti padaryti, kad patikrintų, kad skolintojas yra gerame nuolatinis ir gerbiamas. Prieš bet kokio kanceliarinio darbo su bet kokiu skolintoju pasirašymą įsitikina, kad jūs žinote, kad jie yra saugūs dirbti su. Tai išgelbės jus nuo turėjimo daugiau kankynės ir finansinių problemų ateityje.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sėdimas į Taką

Kai tik jūs turite savo paskolą ir pasidarėte pagautas ant jūsų sąskaitų, svarbu pasilikti greitomis. Nepasirašykite jokio paskolos kanceliarinio darbo su mėnesiniu užmokesčiu ar laikotarpis, kurį jūs negalite leisti sau. Panaudokite šį kartą, kad būtumėte pagautas ir pasislinkite. Kiekvienas užmokestis prineš jus ir arčiau į jūsų kredito gerinimą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.