Pasikliaukite savimi: trys alternatyvos, kad svarstytų, užuot ėmęs paskolą ant visos gyvenimo politikos

parašė , 2014-11-19 22:54

"Bankas ant Savęs savarankiškai Revoliucija" yra knyga, išleista 2014. Tai buvo parašyta autoriaus Pam Yellen, kadangi tęsinys į jos populiarią knygą išleido 5 metais anksčiau tiesiog pavadintas, "Pasikliauja Savimi."

Nauja knyga turi tas pačias temas kaip senas. Ji kritikuoja Wall Street ir jų verslo praktikų bankus, bausdama juos už vidutinės klasės turto vogimą. Ji trenkia "finansinį konferansjė" tam, kad aprūpintų prastas ir apibendrino investicinį patarimą visuomenei ir išdėsto, kad šis patarimas yra per prižadėjimą ir po pristatymu. Kaip sprendimas, Yellen drąsina jos skaitytojus siekti vadovavimo vienam iš jos specialiai mokyto "įgalioto patarėjo", kad suteiktų jiems vadovavimą ant, kaip suprojektuoti ypatingą tipą finansinio įrankio, kuris turi gebėjimą leisti asmeniui "išleisti jų kelią į turtą
quot;

Sąvoka kurią įgaliotas patarėjas parodys skaitytojui, kuris seka patarimą sukasi aplink strategiją, kuri reikalauja asmens, kad sukauptų grynuosius pinigus tipe viso gyvenimo grynųjų pinigų vertės draudimo poliso, sukurto abipusės gyvybės draudimo kompanijos. Gyvybės draudimo kompanija, kuri kuria politiką tada duos politikos savininkui gebėjimą paimti įvairias paskolas prieš teisingumą, kurį jie sukuria, kad jie galėtų "išleisti savo pinigus" tuo metu, kai tikras vertingas dalykas "tęsia pasidaryti" greitesnis negu palūkanos, kurias įkraunama prieš paskolą.

Vertingas dalykas tęsia užaugti todėl, kad draudimo bendrovė tęs užmokėti dividendus ant teisingumo, kuris buvo pasiskolintas prieš.

Kai kažkas gali pasiskolinti prieš vertingą dalyką pagal vieną normą, bet uždirbti aukštesnę normą sugrįžimo negu, ko paskola reikalingas, yra galimybės uždirbti arbitražo naudą.

Kai skolintojas duoda paskolą prieš vertingą dalyką su teisingumu, paskola yra žinoma kaip "collateralized paskola" todėl, kad vertingas dalykas, kaip manoma kaip įkeistas turtas, atsiskaito su paskola, jei atvejis paskolos gavėjas neatsiskaito su tuo kituose būduose. Jei savininkas ir vertingas dalykas/paskolos gavėjas gali uždirbti geresnę normą sugrįžimo su jų vertingu dalyku negu palūkanų norma toje paskoloje, jie ima prieš tai, tai galėjo būti teigiama, kad asmuo galėjo išleisti jų pinigus, bet vis dar pelno su jais tuo pačiu metu.

Gyvybės draudimo kontrakto unikalumas yra, kad pinigai, pasiskolinti apskritai, neturi būti sumokėti po komplekto sąrašu kaip dauguma paskolų, daro nuo kitų skolintojų. Todėl, paskolos sumokėjimas "laiku" nepaveiks asmenų kredito rezultato ar privers juos bankrutuoti.

Aš nesu įgaliotas atstovas, "Pasikliauja Savimi", bet supranta mintį už to. Kadangi visas gyvenimas turi sutartinę minimalią garantuotą sugrįžimo normą, tai niekada nepraras pinigų, turėti pardavinėti nuostolius. Tipas visos gyvybės draudimo politikos, kurią ji skatina yra toks, kuris turi tai, kas žinoma kaip "netiesioginė dalyvaujanti dividendo mokėjimo politika", kuri leis politikos savininkui gauti akciją gyvybės draudimo kompanijos perteklinių pajamų net prieš pinigus, kurie buvo paskolinti prieš.

Aš manau, kad grynųjų pinigų vertės gyvybės draudimas apskritai yra finansinis produktas, kurį daugiau žmonių turi valdyti, kad gautų daugelį turtingų ypatybių, kurias jie nesiūlo tam jokiam kitam finansiniam produktui, turi. Tačiau, aš nemanau, kad pasitikintys 100 % ant šio produkto yra gyvybingas sprendimas finansuoti kiekvieną pirkimą, kurį asmuo kada nors padarys vėl. Galų gale, tai yra paskola ir yra palūkanų išlaidų, kurias paimama prieš tai. Jei pinigai yra pasiekiami iš kitų šaltinių, kuris yra pigesnis negu skolinimasis nuo gyvybės draudimo politikos, tai šituos kitus šaltinius turi svarstyti. Šis būdas, pinigai, padėti gyvybės draudimo politikoje, gali tęsti augti aukštesniu greičiu negu kaina įsigyti pinigus iš kito šaltinio. Kas rūpinasi, jei bet kas ar kokia nors kompanija gauna naudą šalin iš finansinių paslaugų, kurios atneša daugiau vertės jiems? Jūs neturite rūpintis, jei jūs norite sukaupti turtą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kur yra kiti šaltiniai kapitalo, kuris gali aprūpinti asmenį žemu jų kaina finansavimo negu paskolos prieš gyvybės draudimo politiką paėmimas? Yra trys, kad aš svarstyčiau:

1) ne collateralized paskolina nuo banko kortelės ar kreditinės kortelės kompanijos – Kai asmuo turi gerą kreditą, yra daug bankų ir kreditinės kortelės kompanijų, kurios bus laimingos duodamos asmeniui paskolą, tokiu būdu jie galės padaryti kažką, į kurį jie nori su. Palūkanų norma šitose paskolose gali būti nepaprastai žema. Aš pamačiau kelis, kurie yra mažiau kaip 1 %. Yra gerai, kad panaudotų šitas paskolas, kad padarytų pirkimą. Kai skolintojas daro paskolą asmeniui tokiu būdu, jie prisiima riziką. Asmuo, kuris valdo grynųjų pinigų vertės gyvybės draudimo politiką gali vis dar turėti jų pinigus kažkam, kas gali prieiti tuo metu, kai tai tęsia augti aukštesniu greičiu negu palūkanos, įkrautos.

2) collateralized paskola prieš investicinį portfelį – Viena iš grynųjų pinigų vertės gyvybės draudimo politikos didžiųjų dalių yra, kad tai, kaip pagal sutartį garantuojama, nemažės vertėje. Tai nėra atvejis akcijoms, obligacijoms ir nekilnojamojo turto investiciniams trestams, laikytiems maklerystės pranešime. Šitie vertingi dalykai kai laikytas ne išėjimo į pensiją pranešimuose gali taip pat būti paskolinti prieš. Šis būdas, asmuo gali sulaikyti jų investicijas investuotas ir išleisti teisingumą, kurį jie laiko, to paties atlikimas "leidžia ir auga, turtingas" tikslas "Pasikliauja Savimi." Paskolos prieš investicinius vertingus dalykus gali būti padarytos ribos pranešime. Iki tol, kol investicijų buvimas virš ribos laiko minimumą, šitos paskolos neturi būti sumokėtos taip pat kaip paskola ant gyvybės draudimo politikos.

3) naminė teisingumo paskola – žmonėms, kurie turi naminį teisingumą, yra galimybės kurios jie gali paimti naminę teisingumo paskolą. Naminės teisingumo paskolos yra taip pat collateralized paskolos tipas. Skirtingai nuo ribos pranešimų ar paskolų prieš visą gyvybės draudimo politiką, naminės teisingumo paskolos tikrai reikalingas bent jau, kad procentų sumokėjimas būtų padarytas. Naminės teisingumo paskolos gali dirbti geriau negu gyvybės draudimo paskolos todėl, kad tai naudoja vertingą dalyką, kuris tipiškai nėra skystis. Kai paskolos gavėjas turi galimybę pasukti ne skystą vertingą dalyką į grynuosius pinigus, neparduodamas to, palaikydamas absoliučią kontrolę skysto vertingo dalyko kaip grynųjų pinigų vertės gyvybės draudimas, tada pavojus paskolos gavėjui mažiau negu naudoja skystą vertingą dalyką kaip įkeistą turtą. Priežastis būdama yra tokia, kad, jei kažkas turėjo įvykti ateityje, kur bankai nepaskolintų pinigų (kaip tai, kas įvyko 2008-2009), paskolos gavėjas turės daugiau lankstumo jų finansiniuose gyvenimuose, kad pasielgtų su pakeitimu.

"Pasikliaukite Savimi" visas gyvybės draudimas, yra didelis vertingas dalykas, kad valdytų, bet tai yra ne visada geriausia alternatyva, kad surastų, kad pigiausi pinigai, kad padarytų pirkimą ir "uždirba jūsų kelią į turtą." Jei asmuo gali pasiskolinti pagal pigesnę normą negu norma, draudimo bendrovė įkraus prieš politiką, tai leis asmeniui sukaupti turtą greičiau.

Yra kitas apsvarstymas su, "Pasikliauja Savimi" visa gyvenimo politika, į kurią turi atkreipti dėmesį be to.

Šis straipsnis nėra numatytas, kad aprūpintų bet kokį specifinį patarimą. Specifinė rekomendacija keisis nuo asmens asmeniui. Darbas su finansiniu planuotoju gali padėti jums nustatyti, koks kursas yra teisingas jums.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.