Paskolos įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms: ką jūs turite žinoti

parašė , 2014-10-19 12:40

Įtrauktas į juodąjį sąrašą? Paskolos reikėjimas? Nuvargęs nuo jūsų paraiškų, smukdytų? Yra, kaip jums gali padėti.

Prisitaikydamas prie skolintojų, kurie tiekia negarantuotoms paskoloms įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms, jūs galite sėsti į kelią į finansinę laisvę vėl. Tai yra lengviausias būdas gauti finansinę pagalbą kai atšauktas pagrindinių bankų, jei jūs esate įtrauktas į juodąjį sąrašą, ar turite garnyro užsakymą ar nuosprendį prieš jūsų vardą.

Daiktai kuriuos jūs turite žinoti, kreipdamasis dėl paskolos, kai jūs esate įtrauktas į juodąjį sąrašą.
Normaliai finansų įstaigų dauguma siūlo negarantuotas asmenines paskolas ir gali dalyvauti. Tačiau jiems nėra paprastai galima padėti kažkam, kas neturi gero kredito įrašo, aplinkybė, kuri prisitaiko prie daugelio žmonių.

Laimei yra finansinių skolintojų visur Pietų Afrikoje, kurie labai domisi vartotojo interesais, net jei jie yra įtraukti į juodąjį sąrašą, ir skirs kiekvieno kliento paraiškai pilną dėmesį, kurį tai užsitarnauja.

Palūkanos paskolose gavo iš mikro skolintojų, kurie specializuojasi paskolose žmonėms su blogais kredito įrašais, normaliai bus aukštesnis negu tas normalaus banko. To priežastis yra tokia, kad jie ima ant aukštesnio pavojaus pagalboje žmonėms su blogu kredito įrašu priešingai žmonėms, kurie turi gerą kredito įrašą.

Kur jūs galite surasti skolintojus, kurie dalyvauja su negarantuotomis paskolomis įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms?

Tai taip lengva kaip abėcėlė. Jūs galite surasti internetą patogiausias kelias, lankydamas jų žiniatinklio svetaines. Jūs galite taupyti daug laiko, darydamas verslą šis kelias, kadangi jūs neturite nueiti pas juos asmeniškai.

Kur dar jūs galite pažiūrėti?

Jūs galite taip pat surasti juos per laikraštinius skelbimus, ar ant skelbimų lentų. Svarbu, tačiau, kad jūs ieškote gerbiamos kompanijos, kadangi jie nekaltins jūsų bet kokie neteisėti atviri mokesčiai. Tai yra todėl svarbiausio svarbumo, kad jūs visada perskaitote smulkų šriftą bet kokio susitarimo, kurį jūs svarstote.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kokios dokumentacijos prašo, kai jūs turite kreiptis dėl paskolos?

Aiški id kopija, naujausias atlyginimas pataria, banko sąskaitos išrašas ir adreso įrodymas yra reikalingi. Jiems būtina turėti visą prašytą dokumentaciją, tokiu būdu jie gali duoti jums pasiūlymą, kuriam geriausiai tinkama jūsų asmeniniam poreikiui. Kita šios Paskolų Konsultanto rūšies nauda yra, kad beveik jie visi naudoja faksus ar elektroninis paštas ir neprašo originalios dokumentacijos.

Kodėl jiems reikia visų šitų asmeninių dokumentų?

Neapgalvotas skolinimas yra neteisėtas. Kai paskolos paraiška yra pateikta, įstatymas reikalingas, kad skolintojas apskaičiuotų affordability paskolos klientui ir prikibtų prie šio affordability skaičiavimo. Be šitų dokumentų neįmanoma spręsti, kaip didelis mėnesinė įmoka yra, kad pretendentas protingai gali leisti sau užmokėti, ir tokiu būdu kaip didelis paskola yra, kad jie gali pasiūlyti pretendentui.

Visos asmeninės detalės lieka labai konfidencialios ir nebus duotos į jokią 3-iąją partiją; jie yra paprasčiausiai panaudoti kaip įrankiai, kad padėtų Paskolų Konsultantui nustatyti, kaip jie gali geriausiai padėti vartotojui, kuris yra reikalingume paskolos nepaisant blogo kredito įrašo turėjimo.

Jūs turite būti tam tikroje amžiaus grupėje, kad ruoštumėtės asmeninei paskolai?

Atsakymas yra taip. Daugiausia tai yra tarp amžių 18 ir 65, bet tai gali keistis priklausomai nuo įvairių paskolos produktų parduodamas. Mikro skolintojas paprastai turi produktų įvairovę, kad pasiūlytų vartotojui. Kiekvienas iš jų turi jų savus minimalius reikalavimus, kurie turi būti atitikti. Paskola nėra todėl garantuota anksčiau, negu į visus tinkamus faktorius atsižvelgė.

Paskolos įtrauktiems į juodąjį sąrašą žmonėms yra suprojektuotos, kad padėtų klientui sveikti nuo jo/jos beviltiškos skolos ir atgauti finansinio stabilumo padėtį.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.