Paskolos pasikeitimo paslaugos – kompanijos prieš advokatus

parašė , 2017-01-30 22:52

Jūs galite, pasirinko kelis būdus susitarti dėl paskolos pasikeitimo. Jūs galite pasamdyti kompaniją, teisininką, juridinę firmą, ar jūs galite susitarti dėl savo savos paskolos. Derėjimasis dėl jūsų savos paskolos yra laisvas, bet tai yra iš tikrųjų labiausiai kaina efektyvus sprendimas?

Daug žmonių sako, kad "laikas yra pinigai". Derėjimesi dėl jūsų paskolos, laikas yra prarasti pinigai. Tai gali atrodyti per daug supaprastinta, bet jūs turite svarstyti proceso sunkumą. Jūsų banko paskolos sušvelninimo skyrius yra apimtas biurokratiniame biurokratizme. Savęs savarankiškai jūsų banko paskolos sušvelninimo skyriui perdavimas gali paimti iki savaičių dėl aukštos klientų apimties. Šitiems bankams, jūs esate tiesiog vienas klientas iš šimtų
Klientų aptarnavimas yra traktuotas pirmu atvyktu pirmu padavimo pagrindu. Jūs turėsite pastoviai pašaukti skyrių, kasdienį, kad kalbėtumėte su atstovu. Aš išgirdau istorijas apie baisų klientų aptarnavimą, duotą WaMu atstovų. Net po to, kai jūs susisiekiate su atstovu, jūs turėsite vis dar kviesti jį ar ją kiekvieną dieną, kad tartumėtės dėl jūsų sutarties. Šis visas procesas gali paimti savaites ir net mėnesius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kas labiausiai atimantis drąsą yra, kad jūsų laiko išleistas derėjimasis gali pasiekti atmestą pasiūlymą.

Visa tai signalizuoja apie nusiminimą, bet tai yra situacijos tikrovė. Keli buvo laimingi ir sekėsi, bet daugelis patyrė nusivylimą leisti valandas kiekvieną dieną, laukdami, kad kalbėtų su klientų aptarnavimo atstovu telefonu. Mano patarimas yra paprastas: gaukite teisininką. Teisininkas yra vienintelis asmuo, kuris gali duoti jums valdžią suarti per biurokratizmą ir susitarti dėl palankaus pasikeitimo.

Jūs galite pamatyti skelbimus tam, kad pasamdytumėte privačią paskolos pasikeitimo kompaniją, bet būti apdairus. Nors šitos kompanijos gali pažadėti jums "pasisekimą žema kaina", jūs turite būti labai atsargus. Šitos personalinės įmonės su "daugeliu metų patirties" iš tikrųjų pažįsta mažiau kaip kažką, kas padarė mažą paskolos pasikeitimų tyrinėjimą. Iš tikrųjų, jūs galite atidaryti "Viską jūs Reikalingumas Žinoti apie Paskolos Pasikeitimų" knygą ir turėti tas pačias žinias kaip jie "specialistas".

Kodėl leidžia jūsų laiką ir pinigus ant personalinių įmonių ir nuliūdusios biurokratijos. Jūsų efektyviausias sprendimas pasamdytų teisininko įkurtą pasikeitimo kompaniją. Teisininkas bazavosi, pasikeitimo kompanijos turi procesorius, kad surinktų rinkmenas ir įkeistų profesionalus, kad analizuotų juos. Šis būdas, teisininkas tiktai susitelkia ties specifiniu skyriumi, reikalingu teisėtos analizės. Be to, teisininkai gali teikti pirmenybę jums derybose su sušvelninimo skyriumi. Kai teisininkas atstovaus jums, jis ar ji perims visas derybas ir paprašys visų teisėtų dokumentų nuo banko. Tai padarys jūsų atvejį labiau neatidėliotiną todėl, kad jūsų teisininkas gali grasinti iškelti neteisėtų veiksmų bankui bylą. Visa šita pašalpa negali būti įsigyta per personalinę įmonę ar per jūsų savas derybas. Tiktai teisininkas gali duoti jums teisinę galią, kad suartų per visą biurokratizmą ir gautų jus geresnė paskolos norma veikiau.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Svarstykite šį sprendimą, ir aš galiu patikinti jus, kad jūs galite skubiau miegoti geresnis žinojimas, kad jūs galite atsiskaityti su savo paskola.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.