Plastikiniai langai

parašė , 2012-12-20 11:11

Namai – tai užuovėja, šiluma taip pat jaukumas, vieta, kur nepasiekia jokie skervėjai… Jeigu sakoma, kad būstas perpučiamas vėjo, prieš akis iškyla seni, nesandarūs langai apsiblaususiais, šviesos nepraleidžiančiais stiklais. Langai – tai būsto akys į pasaulį – palydinčios į kelią ir sutinkančios grįžtančius, saugančios būsto paslaptis taip pat šilumą. Sandarūs bei kokybiški langai – tatai ne tik šviesos šaltinis, tačiau ir pagrindinė komforto sąlyga. Langai ne tiktai saugo namus nuo išorės triukšmo, bet bei reprezentuoja būstą.

Pirkti naujus langus – labai reikšmingas pasirinkimas, ne tik keičiantis būsto išvaizdą, o ir visapusiškai pakeliantis jo vertę, o per ilgesnį laiką – ir taupantis išlaidas už šildymą. Paskaičiuota, jog per nesandarius langus, prarandama ligi 40 proc. namų energijos, iš lauko patenka daug šalto oro.Didžioji dalis civilių supranta, idant tiesiog privaloma pirkti naujus bei kokybiškus langus.

Nauji langai – tatai nemenka investicija į butų gerinimą net tuo atveju, jei rengiatės gyvenamąjį plotą keisti. Pasvarstykite, šiek tiek galėtumėte pralaimėti, bandydami parduoti butą su senais langais?.. Jeigu taip pat pavyktų jį parduoti, tatai už žymiai menkesnę kainą nei būtų galima gauti už sutvarkytą.

O dauguma personų pirmiausia rūpinasi asmens šeimos gerove taip pat butų jaukumu, užtat teisingai elgiasi, pradėdami tatai daryti nuo langų. Iškart galime sakyti, jogei pagrindinių patirtis rodo: šitos investicijos per keletą metų atsiperka. Šiuolaikinės technologijos užtikrina ypač kokybišką šilumos taip pat triukšmo izoliaciją. Bet privaloma nepamiršti, jog langai turės tarnauti daugelį metų, todėl neapsirikite, kad gi čia kaip niekur svetur pasitvirtina taisyklė, jog šykštus moka dvigubai. Besivaikantys pigių siūlymų, nereikalujantys langų kokybės sertifikatų, garantijų ir atsisakantys kokybiško specialistų pemontavimo, po kelerių metų (ar netgi greičiau) langus tebus priversti keisti, kad gi jie deformuosis, praleis šaltį, iškils eilė kitų bėdų.

Bet gal jūs esate iš tų, kurie gi gali sau leisti pirkti tatai, kas brangiausia taip pat tikite, kad už kokybiškumą visados reikia gana daug mokėti? Tatai – tiktai dalis tiesos. Kalbant apie langus, ne visuomet patys brangiausi yra bei patys kokybiškiausi. Drįstume teigti, jog optimaliausią rezultatą suteikia protingas kainos ir kokybės santykis, apspręstas meistrų kompetencijos.

Lankų kokybės ramsčiai

Plastikiniai langai labai svarbu, o jų kokybę lemia 4 svarbiausi komponentai: lango profilis, stiklo paketas, rėmai bei montavimo darbai. Net taip pat gero profilio plastikinis langas nebus uždaras ir kokybiškas, jeigu jis tebus sumontuotas, naudojant blogas medžiagas taip pat technologijas.

Vertinant kainos ir naudos santykį, geriausia yra rinktis kokybišką 5 kamerų profilį. Tam tikslui tinkamiausi standartiniai 5 kamerų, 70 mm pločio „Veka Efect-Line“ arba „Aluplast Ideal 4000 Classic“ modelio langai, geriausi tiek daugiabučiams, tiek privatiems namams, atitinkantys specifinius duomenis, įprastinę išvaizdą ir patrauklią kainą.

Daugiau kamerų plastikinį langą, tarkime, daugiabučio būsto gyventojui pirkti nebūtina vien dėl to, kad lango profilis tebus šiltesnis nei namo siena. 3 ar 4 kamerų langas bus ne toks tvirtas, užtat po kurio laiko jam gresia „išsiklaipyti“, tatai yra, gali pakisti jo geometrinės formos, konstrukcijos standumas.

Ar svarbiausia sudedamoji lango dalis, nuo kurios priklauso, bene langas puikiai saugos šilumą, esti stiklo paketas, dėl to reikėtų kreipti dėmesį į jo energijos laidumo koeficientą. Kuo pastaras koeficientas mažesnis, tuo geriau. Pagal kainą taip pat naudą Lietuvoje optimaliausia rinktis skaidraus stiklo paketą, kurio šilumos laidumo koeficientas (U) yra 1.1.

Langų saugumas taip pat varstymo patogumas. Tie dalykai priklauso nuo apkaustų. Čiagi irgi puikiausia pasikliauti specialistų patarimais. Jog bei dėl paprasčiausio dalyko – visko išmanyti pačiam tiesiog neįmanoma. Nepamirškite pasiteirauti ir apie mikroventiliacijos priedą, rankenų apsaugą, varčios sukėlimo mechanizmą… Klauskite, kol įsitikinsite, jog renkatės tai, kas jums patikimiausia taip pat tinkamiausia.

Kokybiškas montažas

Netgi patys brangiausi bei kokybiškiausi langai neužtikrins butų šilumos ir jaukumo, jeigu nebus tinkamai sumontuoti bei užsandarinti specialiomis medžiagomis. Visus langų įstatymo ( taip pat – taip pat senų langų demontavimo) darbus geriausia patikėti prityrusiems specialistams taip pat įvertinti dėl to patiriamą komfortą. Jums patogiu per nustatytą laikotarpį atvykę meistrai neatpažįstamai pakeis namų dizainą – bene ne malonumas… Beje, senų konstrukcijų išmontavimas klientams, kurie gi perka gaminius su įstatymo paslaugomis, atliekamas nemokamai!

Kokių išmatavimų langų jums reikia? Kiek gali kainuoti patys langai taip pat visi įstatymo taip pat apdailos darbai? Jūs galėtumėte pasiskaičiuoti patys, pasinaudojant mūsų pateikiama skaičiuokle. Tačiau mes rekomenduotume išsikviesti specialistus, kurie išmatuos, pateiks techninį projektą ir tikslius paskaičiavimus. Taip išvengsite klaidų ir pridėtinių rūpesčių.

Neskubėkite įsigyti langų iš tų, kurie gi teigia, idant nemaža kaina – už ypatingą kokybę. Neskubėkite pasikliauti… skubančiais. Juk neveltui teigiama, kad skubos darbą velnias ant uodegos nusineša. Nesijaudinkite, jogei ateina ruduo, bet Jūsų namai – dargi su senais langais. Lietuvoje ruduo ilgas, dėl to – suspėsite.

Mes žinome, jogei ruduo bei žiemos pradžia – geras laikas keisti langus. Vėsus oras – pats geriausias langų sandarumo kontrolierius, neleisiantis palikti nei menkiausio plyšelio… šičia jaugi nereikia būti specialistu, kad pajustumėt kur pučia.

Susisiekite su mumis. Išsiaiškinsime Jūsų poreikius, nemokamai patarsime, kokių langų reikia Jūsų būstui. Sutaupysite nemažai laiko taip pat liksite apsaugoti nuo neteisingo pasirinkimo!

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.