Restoranai puikiam laisvalaikiui su bičiuliais

parašė , 2015-12-24 14:52

Restorano Basilico meniuPraeitą savaitgalį nusprendžiau namuose negaminti, ir pasimėgauti restoranų siūlomais valgiais. Šeštadienį susitariau susitikti su draugais itališkų valgių restorane – tam puikiai tiko restoranas Basilico, į kurį kartais užsuku paragauti itališkų patiekalų. Kai kuriems bičiuliams dar neteko čia lankytis anksčiau, tačiau vėliau jie sakė, kad restoranas paliko iš tiesų puikų įspūdį. Kaip ir visų itališkų restonų restorano Basilico meniu išsiskyrę picų bei patiekalų iš makaronų gausa.

Pirmiausia nusprendėme užsisakyti užkandžių: skrebučių su pomidorais, ančiuviais ir baklažanais. Išsirinkome gėrimus, ir perėjome prie pagrindinio meniu. Mane visada žavi šiame restorane siūlomos picos, kurios yra kepamos tikroje krosnyje. Taigi, ir šį kartą nusprendžiau užsisakyti picą – pasirinkau vegetarišką picą su saulėje džiovintais pomidorais, paprikomis, raudonėliais, sūriu ir padažu. Draugai nusprendė paragauti picų su šonine, lašišomis ir jautiena. Restoranas Basilico niekada nenuvilia siūlomais valgiai, ir čia patiekiamos picos yra tikrai kitokios nei siūlomos kitose picerijose. Turiu pastebėti, kad čia siūlomų picų kainos yra tikrai nedidelės, todėl galima sau leisti čia apsilankyti dažniau. Jauki restorano aplinka ir malonus personalas visada vilioja čia su grįžti dar ir dar kartą, todėl čia su bičiuliais apsilankau pakankamai dažnai.

Mane žavi tai, kad personalas čia visada yra maloniai nusiteikęs, netenka ilgai laukti, kol atnešami užsakyti patiekalai, ir jokių nesklandumų čia niekada nekilo. Nors siūlomi patiekalai yra iš tiesų labai sotūs, tačiau sunku atsispirti pagundai paragauti ir deserto. Vienas mėgstamiausių desertų šiame restorane – varškės pyragas su vyšnių uogiene, kuris tiesiog tirpsta burnoje. Taigi, ir šį kartą užsisakiau šį desertą, kuris puikiai derėjo su imbierų arbata.

Restoranas Basilico puikiai tinka ne tik draugų kompanijoms, bet ir šeimoms su vaikais – meniu yra siūlomas specialus valgiaraštis vaikams, taip pat čia organizuojamos picų kepimo pamokėlės, ir t.t. Kartą čia yra teko sudalyvauti ir šeimų protų kovose – visi tikrai labai smagiai praleidome laiką, ir galėjome ne tik pasimėgauti puikiu maistu ir gėrimais, bet taip pat šiek tiek pamankštinti smegenėles.

Sekmadienis – tai diena, kada nereikia niekur skubėti, ir visą savo laiką galima paskirti šeimai ar bičiuliams. Taigi, su keliais seniai matytais draugais susitarėme susitikti restorane, ir vienas pasiūlymų buvo restoranas Salvete, esantis Gedimino prospekte. Man nėra tekę čia lankytis anksčiau, tad pamaniau, kad tai gali būti iš tiesų puiki proga išbandyti kažką naujo. Vos tik įžengus pro duris supratau, kad toks pasirinkimas buvo tikrai puikus – iš karto sužavėjo šio restorano interjeras (jauki restorano atmosfera man visada yra vienas svarbiausių kriterijų renkantis restoraną). Neskubėdami išsirinkome užkandžius ir gėrimus – itin sužavėjo siūlomas lašišos „Gravad lex“ su žolelėmis , juodaisiais ikrais ir grietine. Nieko panašaus nėra tekę ragauti anksčiau, tad restoranas Salvete tikrai maloniai nustebino. Pagrindinių patiekalų pasirinkimas nebuvo labai platus, tačiau visi jie atrodė tikrai viliojančiai. Aš pasirinkau tuno kepsnį su svogūnais ir pastarnokais, o draugai nusprendė paragauti ėriuko šonkauliukų ir atlantinio karoso filė.

Maisto skonis buvo tikrai ypatingas – nė vienas mūsų jiems negailėjo pagiriamųjų žodžių, ir po skanių pietų nusprendėme paragauti ir restorane siūlomų desertų. Aš nusprendžiau paragauti daugiasluoksnio deserto su likeriu, o draugai užsisakė karamelinio pudingo. Restoranas Salvete iš tiesų pakerėjo ne tik pagrindiniais patiekalais, bet taip pat ir desertais, kuriems esu tikrai labai išranki. Manau, kad į šį restoraną užsuksiu dar ne vieną kartą: čia yra siūlomi ir dienos pietūs, o aš dirbu visai netoliese. Dažnai tenka pagalvoti, kur nueiti skaniai pavalgyti, ir manau, kad šiame restorane siūlomi verslo pietūs tikrai nenuvils – dienos pietums siūloma rinktis iš kelių patiekalų. Gauti staliuką Restorane Salvete papraščiausia rezervuojant internetu.

Abu šiuos restoranus tikrai galėčiau rekomenduoti visiems, kurie vertina jaukų interjerą, profesionalų aptarnavimą, ir, žinoma, gerą maistą. Džiaugiuosi, kad savaitgalį pasirinkome būtent šiuos restoranus, ir kartu su bičiuliais iš tiesų smagiai praleidome laiką.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.