Sąskaitos faktoringo kompanijos mažina naudojamas kainas ir didina jūsų pardavimus tuo pačiu metu!

parašė , 2015-11-20 14:04

Sąskaitos faktoringas yra svarbi trukmė, kuri yra ganėtinai žinoma tarp mažų ir didelių firmų. Tai nėra visai ne nauja trukmė, ir ganėtinai naudinga verslo pinigų cirkuliacijai ir kainų sumažėjimui. Faktoringo kompanijos tipiškai perka sąskaitas nuo kompanijų vietoj mažos nuolaidos ar tipiškai 2 % mokesčio. Daug kompanijų teikia pirmenybę šiam metodui todėl, kad jis kuria papildomą naudojamą pinigų cirkuliacijos kainą ir kainavo santaupas per gamybos veiksmą ar per ankstyvesnius užmokesčius pardavėjams.

Kompanijos, kurios yra apimtos pardavimų ar paslaugų paprastai turi laukti laiko 30-90 dienų, ir kai kuriais atvejais daugiau kaip 100 dienų, kad užmokėtų jų sąskaitas. Mažos įmonės paprastai randa tai sudėtingas laukti todėl, kad tai palieka kompaniją su apribotu ar jokie grynieji pinigai tam, kad atliktų naudojamas organizacijų funkcijas
Viena iš įprastinių metodikų yra firmoms, kad pabandytų gauti paskolas nuo banko, bet yra daug svarstomų problemų šios strategijos paėmime. Bendriausia svarstoma problema yra, kad bankai ilgai trunka ir reikalingas, kad beveik puikus klientas padarytų paskolą. Daugeliu atvejų, verslui nereikia tokios didelės paskolos 3 iki 7 metus, kuri yra normali verslo paskolos trukmė. Sąskaitos faktoringas aprūpina tipą pažangos, kuri yra panaši į banko paskolą, bet tiktai gali būti panaudota daug išmintingiau, kai verslas turi pinigų reikalingumą. Šis būdas, faktoringas kai būtinas gali sutaupyti verslą ilgalaikės tipiškos banko paskolos palūkanos, kai verslas neturi grynųjų pinigų reikalingumo.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Tai yra, kur faktoringo gautinų sąskaitų kompanija įeina į paveikslą. Tokios kompanijos nėra tradicinis bankas. Jie dirba ties skirtingais terminais apskritai. Jūs galite prisipildyti stojančiojo anketoje, pateikti kopijas sąskaitų, kurios yra lauktos nuo jūsų klientų, ir gauna finansavimą per dienas. Faktoringo kompanija įvertintų jūsų faktoringo sąskaitas, kad surastų autentiškumą sąskaitų, ir paskui užmokėtų sąskaitos kiekį.

Faktoringo sąskaitos taip pat atsižvelgia į jūsų kompaniją, kad užmokėtų jos sąskaitas skubiau, kurios gali būti netikėtos sėkmės priežastis pašalpos jūsų kompanijai. Derėdamasis su jūsų tiekėjais, jūs galite padaryti, ima nuolaidas link mokėjimo anksti. Tai taip pat prives prie pagerinto kredito; tačiau, tai gali tiktai įvykti, jei jūsų pinigų cirkuliacija yra stipri.

Faktoringo sąskaitos taip pat gelbėja jus nuo kankynės pasiskolinti pinigų nuo tradicinių bankų. Sąskaitos faktoringo kompanijos neieško puikios kredito istorijos nuo savo klientų, kadangi bankai reikalingas. Kritiškiausias dalykas faktoringo kompanijai turi tikrinti galiojimą sąskaitų ar sąskaitų, kurios yra pristatytos jiems.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Šis metodas yra ganėtinai įmanomas palyginti su bankais ir kitais institutais. Jūs neturite laukti ilgą laiką suteikti jūsų pinigus. Procesas yra greitas, ir kai tik jūsų sąskaitos yra tikrintos ir apdirbtos, fondai bus perleisti jūsų pranešimui. Komisija, kurią jūs mokate yra taip pat labai protinga, jei jūs einate su ilga nuolatine faktoringo kompanija. Tai nevyksta, kai jūs imate paskolą nuo banko, kadangi palūkanų kiekis turėtų būti užmokėtas, kol paskola nėra visiškai sumokėta.

Sąskaitos faktoringo pašalpa gali būti neįkainojama jūsų kompanijos kainų gelbėjime tuo metu, kai taip pat pagalba greitina vystymąsi tuo pačiu metu.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.