Sodo technika: ką verta įsigyti

parašė , 2018-04-20 18:04

Gražus sodasŠlaistytis su nauja savo sodo technika po sodą – tikras malonumas. Ar tai būtų pjūklas

https://parkutechnika.lt/elektriniai-pjuklai, ar žoliapjovė, tačiau sodo technika visada pradžiugina dėl to, kad pagaliau galime pajusti, kaip modernėja net ir mūsų pačių sodai, parkai. Tačiau kai kurie žmonės itin mėgsta darbuotis sode, todėl tiesiog laukia prasidedančio šiltojo sezono tam, kad galėtų nusipirkti kuo daugiau geros technikos. Štai kokių sodo technikos priemonių gali norėti tikri sodo priežiūros gurmanai.

Elektriniai pjūklai

Tad jeigu turite sodą, tikrai yra ir, ką jame galima nupjauti. Ar seną medį, ar seną šaką, ar krūmą, o gal malkas susipjauti. Sodininkas žino, kodėl jam reikia pjūklo. Ir pjūklą jis perka naują, gerą. Kaip ir visa sodo technika, geras naujas pjūklas turi tarnauti bent kelis metus, turėti garantiją ir savo darbą atlikti sklandžiai ir be trukdžių.

Krūmapjovė

Kai kas jas vadina trimeriais, kiti dar kitaip, tačiau krūmapjovė, be abejo, yra reikalinga, kuomet jūs ruošiatės pjauti krūmus, juos formuoti, suteikti jiems naują formą. Taigi, nepamirškite pasirūpinti gera nauja krūmapjove, jeigu tikrai norite turėti gerą gyvatvorę, o tokį rezultatą pasiekti maloniai darbuojantis su savo seniai sukaupta ir turima technika, o ne rankom laužant šakeles ar karpant jas su mažomis žirklutėmis.

Nauja žoliapjovė

Žoliapjovė – būtinas dalykas kiekvienam, kas turi savo sodą ir veją. Tik klausimas, kokia gi ji bus? O kokią pasirinksite, tokią iš tikro ir turėsite, tad rinkitės protingai. Tai gali būti ir benzininė, ir akumuliatorinė. Turite išsiaiškinti, kokia ja galite pjauti savo sklypą, atsižvelgiant į tai, kokie yra sklypo ypatumai. Ar jis mažas, ar didelis, ar kalnuotas, ar lygus. Reljefo ypatybės yra esminis dalykas, kaip ir biudžetas, pagal ką tenka pasirinkti gerą arba blogą žoliapjovę.

Protingi sprendimai žolės pjovimui

Vejos robotai. Mėgstantiems technologijas, net seilės ims kauptis žiūrint, kaip darbuojasi patys tikriausi vejos robotai. Tai tikrai įdomus vaizdas ir verta pamatyti, kas tuo metu vyksta, kai robotukai pjauna jūsų žolę.

Traktoriukai. Tai dar vienas geras sprendimas vejos pjovimą norint paversti pramoga. Jeigu į vejos robotą žiūrėsite ir negalėsite atsigėrėti, kaip jis dirba, tai sodo traktoriukas taps tokia žoliapjove, su kuria galėsite prisiminti vaikystę. Juk tiesiog sėsite į tokį traktoriuką, pradėsite su juo kažkur burgzti ir pamatysite, kaip gali būti smagu.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.