Vidaus paskolos pagrindai

parašė , 2016-01-26 07:28

Kas yra vidaus paskola?

Vidaus paskola yra paskola, ar finansavimas, kurį jūs imate dėl pirkimo ar jūsų namų remonto. Vidaus paskolos priemonė daro tai lengviau, ir įperkamiau, kad padarytų ar nupirktų jūsų svajonę namo. Dauguma bankų ir daug finansų įstaigų įvairių rūšių siūlo vidaus paskolą visuomenei su gana žemomis palūkanų normomis. Ar tai yra dėl pirkimo namo ar buto, ar tokio konstravimo, vidaus paskola gali būti paprasčiausiu maršrutu į jūsų svajonės pasiekimą.

Kiek aš galiu pasiekti?

Tikras paskolos kiekis jūs turite teisę, ar galite pasiekti, keičiatės, ir priklausote nuo daugelio faktorių tokių kaip jūsų gebėjimas grąžinti tai, jūsų amžius, jūsų šeimos pajamos, išlaikytinių skaičius, jūs esate atsakingas už, ir taip toliau
Paskolos kiekis taip pat priklausys nuo paskolos ir dabartinių palūkanų normos kadencijos. Kadencija yra laiko bendroji suma, kai jums duoda paskolos atmokėjimui. Dauguma įstaigų ir bankų išplės vidaus paskolą dėl pirkimo namo ar net buto, suremontavimui egzistuojančio turto, ar ištęsimui ar remontui, kuris bus padarytas į jūsų egzistuojančius namus. Tačiau, antro turto pirkimo atveju, kai jūs jau turite vieną namą ar butą, dauguma bankų turės skirtingą politiką ir taisyklių sąvadą, taip bus įsitikinę, kad užduos kai kuriuos tinkamus klausimus ir gaus paaiškinimą apie detales nuo jūsų banko anksčiau, negu jūs pasirašysite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vidaus paskolos procesas

Yra procesas tam, kad ieškojimas vidaus paskolos, kuri dalinai priklauso nuo jūsų reikalingumo informacijos skelbimo paaiškinimo, ir dalinai ant vidaus banko procesų. Pirmas žingsnis turi prisitaikyti prie kelių bankų ir finansų įstaigų, ir pradėti procesą lyginti normas ir kadencijos. (Ar jūs galite palyginti normas ant mūsų svetainių). Kai tik jūs išsirinkote banką, žingsniai yra sekančiai.

· Užpildymas tinkamų paraiškų ir būtinų dokumentų pateikimas. · Sankcija paskolos nuo banko ar finansų įstaigos priklausomai nuo jų kriterijų amžiui, atmokėjimo gebėjimui, ir turto vertei. · Paskolos išmoka, perleisdamas vidaus paskolos kiekį jums per tikrinimą.

Bus kai kurie dokumentai, kurie yra reikalingi anksčiau, negu bankas sankcionuos ar mokės jūsų vidaus paskolą. Informacija šituose dokumentuose apsispręs, ar tikrai jums duoda paskolą, taip pat kaip palūkanų normą, jus apkaltins, ir kadencija, kuri bus leista.

Šitie dokumentai apima: · Stojančiojo anketa, užpildyta teisingai ir teisingai · Pretendento ir ko pretendento paso dydžio fotografijos (jei bet kas) · Jūsų atmokėjimo įrašas įrašo bet kokioms egzistuojančioms paskoloms · fotografijos asmens tapatybės dokumentas · Įrodymas amžiaus · Įrodymas gyvenamosios vietos · Parašo patikrinimas · Kopija sankcionuoto plano namo/buto · Paskolos sankcijos laiškas · Tikrinimas apdirbimo mokesčiui pasiekia · Papildomi dokumentai, kurie yra reikalingi gali apimti · Banko sąskaitos išrašas atlyginimui atsiskaito 6 mėnesius (skelbimas pažinčių skyrelyje/einamoji sąskaita atveju verslo savininkų) · Pajamų mokesčio sugrįžimas iki trejų metų · TDS Pažymėjimas (naudotas) · Kompanijos kopija išleido Asmens tapatybės kortelę · Atlyginimo klaida ir Forma 16 tris mėnesius (naudotas)

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Vidaus paskolos patarimai

· Padarykite kažkokį namų darbą anksčiau, negu jūs kreipsitės dėl Vidaus paskolos. · Iliustracija lauke, kiek iš jūsų pajamų jūs galite leisti sau užmokėti kaip EMI. · Kontrolės palūkanų normos, kad gautų grublėtą mintį to, į kiek jūsų visa paskola gali atvykti ir ieškoti ypatybių tame kainos skliauste. · Skirtingi bankai ir finansų įstaigos siūlo skirtingas palūkanų normas vidaus paskolai, taip lygina normas ir apdirbimo mokesčius anksčiau, negu jūs išsirinksite tam tikrą banką. · Neskubėkite, neskubėkite. Aptarkite visus aspektus tavęs paskola su banku, ir gaukite užbaigtą informaciją apie terminus, sąlygas, atsisakymas ir taip toliau. · Kai jūs gaunate formą, ir paskolos dokumentą, būti įsitikinęs, kad perskaitysite atidžiai smulkų šriftą, ir paprašyti paaiškinimo ant bet kokio punkto jūs nesuprantate.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.