Yra, kodėl tai yra geriausias laikas savininkams-gyventojams, kad nupirktų namą

parašė , 2015-08-14 17:31

Australijos Protinga Reguliavimo Valdžia (APRA) prašė Leistas Indėlio Paėmimo Įstaigas (ADIs), apimdama bankus sulėtinti jų investitorių, skolinantį vystymąsi mažiau kaip 10 procentų per metus. APRA taip pat patarė, kad tai yra etaloninis testas, ne kepurė. Šis APRA sprendimas yra pamatytas kaip "nauda" naminiams savininkams, kurie žiūri į įėjimą į nekilnojamojo turto rinką ir kas svarsto atsiskaitymą su paskola ant namo, kuriame jie gyvena.

Šitie savininkai-gyventojai taps nauju svarbiausiu klientu bankams. Taip, dabar yra geriausias laikas jiems, kad gautų savininko užimtą vidaus paskolą. Savininkai-gyventojai gėrėsis pigesnėmis paskolomis negu turto investitoriai, ir tai reikš, kad jie gaus didesnes palūkanų normos nuolaidas paskolose. Taip, jei jūs esate savininkas-gyventojas, jūs turite svarstyti šią situaciją, kaip būdama gera galimybė sutvarkyti jūsų finansus

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Sprendimo priėmimas, kad nupirktų namus, kuriuose jūs ketinate gyventi, yra iš tikrųjų labai jaudinanti perspektyva. Tačiau, jūsų finansų supratimas yra lygiai jaudinantis ir iš tikrųjų, daug svarbesnis. Taip, anksčiau, negu jūs svarstysite naudos gavimą iš didesnių palūkanų normos nuolaidų, yra sąrašas to, kaip jūs galite pradėti sutvarkyti savo finansus:

> > Užsibrėžkite savo finansinius tikslus;

> > Žinokite savo finansus ir savo biudžetą nuo A iki Z, vartojant biudžeto planuotojo kalkuliatorių

> > Paruoškite sąrašą visų savo vertingų dalykų taip pat kaip savo išlaidų ir lauke ėjimo;

> > Skaičiuokite, kiek jūs galėtumėte sugebėti pasiskolinti vartojant kredito pajėgumo kalkuliatorių

> > Tyrinėkite visus vidaus paskolos tipus, kad jūs galėtumėte ištirti gausų pasirinkimą, pasiekiamą jums;

> > Sužinokite, kiek jūsų atmokėjimas būtų paskolai;

> > Supažindinkite save su Pirmais Naminiais Savininkais Grant (FHOG) ir kitais tipais pagalbos, pasiekiamos nuo Vyriausybės, kadangi tai gali duoti jums papildomą grynųjų pinigų injekciją ir padėti jums daryti jūsų pirkimą greičiau. Dėl išsamesnės informacijos tiesiog aplankykite Iš pradžių Naminę Savininkų Plano žiniatinklio svetainę.

> > Priklausomai nuo kurios valstybės ar teritorijos jūs gyvenate, jūs galite taip pat būti priskirtas į Žyminio mokesčio nuolaidą ar lengvatas.

> > Paprašykite savo finansų, kuriems iš anksto pritars, kadangi jie padės jus į stipresnę derėjimosi padėtį su pardavėju ar nekilnojamojo turto atstovu.

Savininko užimta vidaus paskola / paskola labiausiai tikėtina bus didžiausias finansinis įsipareigojimas, kurį jūs kada nors padarysite. Taip, jūs turite garantuoti, kad jūs imate visus reikiamus žingsnius.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Jei jūs manote, kad per sudėtinga gauti savininko užimtą vidaus paskolą, jūs turite paimti pagalbą profesionaliai kompetentingo finansų brokerio, kuris turi nuodugnias žinias kreditavimo politikos ir standartinius reikalavimus savininko užimtos vidaus paskolos ir kas yra taip pat vidaus paskolos ekspertas.

Finansų brokeris padės jums:

> > Nustatykite savo skolinimosi poreikį ir gebėjimą;

> > Išrinkite savininko užimtą vidaus paskolą, tinkamą jūsų aplinkybėms;

> > Valdykite procesą tiesiai per į sprendimą.

Taip, neikvokite jokio laiko svajojime apie jūsų puikius namus. Gaukite savininko užimtą vidaus paskolą ir realizuokite tai.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.