5 žingsniai, kad pastatytų namą per va įkeičia paskolą

parašė , 2016-03-01 13:17

Palyginti su tradicine vidaus paskola, VA paskolos paskola siūlo kelias pašalpas paskolos gavėjui. Kadangi paskolos paskola yra pateikta tiktai tinkamiems nariams ar Jungtinių Valstijų Ginkluotųjų pajėgų veteranams, paskolos gavėjai neprivalo mokėti bet kokį mokėjimą grynaisiais, greta žemesnių palūkanų normų gavimo. Tačiau, Veteranų Reikalai (VA) neveikia kaip tiesioginis skolintojas.

Tai tiktai aprūpina garantiją skolintojui patyrusio paskolos gavėjo vardu. Garantija įgalina skolintojus išmokėti kompensaciją nuostoliams, tuo atveju, jei paskolos gavėjo finansinių įsipareigojimų nevykdymas ant vidaus paskolos. Patyręs paskolos gavėjas gali padėti VA vidaus paskolai, kad nupirktų ar iš naujo finansuotų privačią nuosavybę. Tačiau, jis turi suprasti žingsnius, jungtus su namo su VA finansavimu statyba

1. VA Tinkamumo Pažymėjimo gavimas: nariai ar Amerikos Ginkluotųjų pajėgų veteranai turi atitikti tam tikrus reikalavimus, kad ruoštųsi VA vidaus paskolai. Normaliai, patyręs paskolos gavėjas privalo aptarnauti specifinį laiką Ginkluotosiose pajėgose, pagrįstose jo paslaugos periodu. Jūs galite aplankyti VA žiniatinklio svetainę, kad suprastumėte tinkamumo taisykles gauti VA paskolą. Jei jūs atitinkate tinkamumo reikalavimus, jūs galite kreiptis dėl VA Tinkamumo Pažymėjimo per savo vietinį VA pareigūną.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

2. Gavimas Jūsų Pritarta VA Paskola: Jūs surasite daug VA-approved skolintojų, siūlančių šitą specializuotą vidaus paskolą patyrusiems paskolos gavėjams. Bet jūs turite susisiekti su kiekvienu skolintoju tiesiogiai, ir suprasti pasirinkimą, pasiekiamą, kad gautumėte VA-guaranteed statybos paskolas. Tai yra taip pat gera mintis palyginti palūkanų normas, kurias liepia atskiri skolintojai padėti geriausiems VA įkeitimo rašto procentiniams atlygiams. Yra taip pat galimybių, kad jūs turite atitikti tam tikrus kredito ir pajamų reikalavimus, nustatytus skolintojo. Tačiau, VA garantija padeda jums vengime kreditingumo patikrinimų ir turto įvertinimo proceso, jungto su normalia vidaus paskola. Kai tik jūs nusprendžiate teisų skolintoją, ir jis pritaria jūsų VA paskolos paraiškai, jūs gausite išankstinį pritarimą VA paskolos paskolai.

3. Namo Plano išvystymas: Kai tik jūsų VA paskolai iš anksto pritaria, jūs galite pasamdyti statybininką, kuriam pritaria jūsų skolintojas. Statybininkas išvystys jūsų privačios nuosavybės planus. Pagal statybos paskolos taisykles, paskolos užmokesčio planas turi būti nustatytas skolintojo ir statybininko. Užmokestis, padarytas VA paskolos skolintojo statybininkui, bus taip pat panaudotas kaip pagrindas, kad įvertintų jūsų privačios nuosavybės vertę. Tokiu būdu įvertinta jūsų namo vertė tęs didėti kaip statybos darbų progresas.

4. Kontrakto supratimas: VA paskolos sutarčių punktai keičiasi nuo vieno skolintojo kitam. Bet dauguma skolintojų nereikalingas, kad VA paskolos gavėjai pradėtų daryti paskolos užmokesčius, kol statybos projektas nėra užbaigtas visiškai. Tačiau, jūs turite suprasti kontraktą su skolintoju ir statybininku, kad suprastumėte, kada jūs privalėsite daryti paskolos užmokesčius. Taip pat, jūs turite kontroliuoti statybos projektą kruopščiai, kad žinotumėte apie paskolos atmokėjimo datą.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

5. Paskolos Popierių pasirašymas: Kai tik statybos projektas yra užbaigtas, skolintojas įvertins namą ir garantuos, kad statybininkas laikėsi visų reikalavimų pagal sutartį. Tada jūs privalėsite pasirašyti paskolos popierius. Pagal paskolos sutarties terminus, jūs turite padaryti užmokesčius skolintojui reguliariu pagrindu.

VA taip pat leidžia patyrusiems paskolos gavėjams sumažinti VA įkeitimo rašto procentinius atlygius, iš naujo finansuodamas jų egzistuojančias VA paskolas. Jūs galite pasirinkti teisingą opciją sumažinti jūsų paskolos užmokesčius, vengdamas normalių kreditingumo patikrinimų, turto įvertinimo ir dokumentacijos.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.