Greitasis kreditas studijoms

parašė , 2016-03-08 23:52

Ar gali kreditai padėti tada, kai nori studijuoti, bet negali sau to leisti? Ne vienas studentas patvirtins, kad būtent credit24 kreditas sunkmečiu padėjo įveikti krizes.

Senų laikų studentas

Kreditas studijomsAudrius, studijas baigęs jau labai seniai, sako, kad kreditas vienu metu jam buvo tikras išsigelbėjimas. „Vienu metu mūsų šalyje keitėsi mokėjimo už studijas tvarka. Dabar tie, kurie nori sustabdyti studijas, pasiima akademines atostogas. Tuo laiku, kai mokiausi aš, buvo šiek tiek kitokia tvarka, ir daug kas tiesiog nutraukdavo studijų sutartį, o paskui grįždavo į studijas tomis pačiomis sąlygomis. Kai dabar pagalvoji, atrodo neįtikėtina, kad tai buvo leidžiama. Bet taip tikrai buvo, turime tai pripažinti. Tačiau aš kaip tik tapau tuo į mėsmalę netyčia įkritusiu studentu, nežinojau, kad tektoninės plokštės sujudės būtent po mano kojomis, kad būtent po manimi atsivers praraja. Todėl nutiko taip, kaip nutiko, ir tais metais, kai aš užuot išėjęs akademinių, tiesiog nutraukiau studijų sutartį, įvyko didžioji studijų reforma. Taigi, netikėtai atsidūriau tokioje situacijoje, kai praradau savo nemokamą studijų vietą. O buvau pabaigęs jau tris kursus, telikęs vienas. Po metų grįžau į studijas, be jokios galimybės vėl gauti nemokamą mokslą. Turėjau mokėti už sistemos arba savo klaidas. Pinigų neturėjau. Tada greitieji kreditai dar būdavo teikiami daug lengvesnėmis sąlygomis. Visai nereikėjo to, kad aš būčiau dirbantis. Paprašiau paskolos ir gavau ją minimalią. Tai leido susimokėti už mokslą ir jį apskritai pabaigti“, – prisimena Audrius.

Prisidūrė prie atlyginimo

Jurga sako, kad jai kreditas praverčia beveik kasmet, kai ji pasijaučia krentanti į finansinę duobę. „Esu dirbanti, bet kaip studentė negaliu visą laiką dirbti, todėl ir atlyginimas yra mažas. Niekada neturiu santaupų, nes dar esu tame gyvenimo etape, kai negaliu turėti santaupų. Todėl tiesiog džiaugiuosi, kai, atsiradus netikėtų išlaidų (sveikatos, mokslų, kt.), man sulaukti atlyginimo padeda greitasis kreditas. Kas sakė, kad studento gyvenimas lengvas? Jis toks buvo gal tik senais mano tėvų laikais. Dabar studentai turi arti universitete, kad “išpirktų kaltę“ dėl to, jog dirba. Taip pat jie turi dirbti už mažiausią atlyginimą ir nuolat pataikauti kolegoms ir viršininkams, kad jie išleistų į paskaitas ir atsiskaitymus. Laukiu nesulaukiu, kol baigsiu studijas ir galėsiu pagaliau abiem kojomis atsistoti ant pagrindo, tada būsiu laiminga“, – sako Jurga.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.