Paskolos be užstato – puiki finansinė pagalba

parašė , 2016-03-12 11:47

Ar Jūs žinote ką tai reiškia? Ar žinote, kad esant būtinybei, tai gali būti puiki pagalba finansiniu atžvilgiu. Paskolos be užstato, yra suteikiamos visiems Lietuvos Respublikos piliečiams. Taip, taip, Jūs išgirdote teisingai, piniginę pagalbą galite gauti vos per penkiolika minučių, Jums reikės pateikti paraišką kreditui gauti, gauti kredito gavimo patvirtinimą, ir pinigai atkeliaus į Jūsų asmeninę banko sąskaitą akimirksniu. Tiesa, be viso šito paprastumo, Jums reikia turėti banko sąskaitą viename iš bet kurių Lietuvos bankų, bei pervesdami 0,01 euro centą taip patvirtinsite savo asmens tapatybę. Iškilus bėdai, netikėtiems finansiniams sunkumams, tai puiki pagalba, kuri jums padės finansiškai, vos per 15 minučių.

Paskola nepateikiant užstatoTurbūt daugelis internete mato pasiūlymų pasiskolinti pirmąjį kreditą nemokamai – taip, tai tiesa, tačiau yra ir kita viso šito pasiūlymo pusė. Žmogus, gavęs itin lengvą finansinę pagalbą, visada norės jos ir antrą kartą, o antrą kartą, kredito teikimo bendrovės ,,užsirėkia‘‘ milžiniškų palūkanų, taip reikalaudami iš žmogaus gan nemažos papildomos sumos, už tai, kad suteikė Jums paskolą be užstato, per ganėtinai trumpą laiką. Paskola be užstato turi ir tam tikros rizikos svarsčių. Pavyzdžiui, pasverkite tai, kad pasiskolinus pinigų iš kredito bendrovės, negrąžinant jos laiku, kreditorius suteikia itin trumpą laiko tarpą paskolą padengti, su itin aukštomis vėlavimo palūkanomis, tačiau tuo pačiu kreditorius savo klientui suteikia puikų šansą sumokėti kredito pratęsimo mokestį, kuris yra juokingo dydžio.

Dažnai kreditoriai susilaukia klientų, kurie negalvodami, ir neapskaičiuodami savo finansinių galimybių ribų, pasiskolina tikrai dideles pinigų sumas. Tuomet, kai ateina metas jas grąžinti kreditų teikimo bendrovei, žmogus pristigęs pinigų, gauna raginimą iš bendrovės paskubėti grąžinti skolą, o tai nepadarius, kredito sutartis yra nutraukiama vienašališkai. Tada ir pinigų išieškojimas yra perduodamas skolų išieškojimo įmonėms, tuo pačiu Jūsų kreditorius, Jūsų asmeninius duomenis įtraukia į kreditų registrą, kuriame Jūsų asmeniniai duomenys išlieka dešimt metų, ir tai sukelia itin didelių keblumų, norint pasiskolinti didesnę pinigų sumą verslui, ar būstui.

Visada pagalvokite, ar jums tikrai yra reikalingos greitos paskolos be užstato, galbūt – tai tik Jus suviliojo greitu būdu gauti lengvų, ir atrodo, nieko nekainuojančių pinigų? Taip, jeigu esate įsitikinęs, kad šiuos pinigus grąžinsite, ir jie Jums šiuo metu yra būtini, nes pritrūko lėšų iki sekančio atlyginimo, tačiau būkite budrūs, pinigus skolintis kiekvienam žmogui reikia objektyviai, mąstant apie tai, kad pinigai, bet kokia kaina turės grįžti ten, iš kur juos pasiskolinote.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.