Aš galiu gauti paskolą be kreditingumo patikrinimo?

parašė , 2017-05-04 17:42

Tradicinis procesas gauti paskolą apima kreditingumo patikrinimą. Bankas tikrins jūsų kreditą, kad nuspręstų, ar tikrai pasiūlyti jums paskolą. Jei jūsų kredito rezultatas bus per žemas, bankas ar pasiūlys jums didelį procentų atlygį ar nieką apskritai.

Taip, tai iškelia klausimą dėl to, ar tikrai jūs galite gauti paskolą apskritai. Pirma, pažiūrėkime į tai, kas vadovauja bankui, tipiškai reikalingas, kad jūs galėtumėte nustatyti, ar tikrai jūs galite gauti paskolą nuo jų. Tada, mes pažiūrėsime į tai, ar tikrai jūs galite gauti paskolą be kreditingumo patikrinimo.
Tradicinės Paskolos

Nors minimalūs reikalavimai keičiasi nuo skolintojo skolintojui, labiausiai tradiciniai skolintojai reikalingas, kad minimalus kredito rezultatas 600 būtų svarstytas asmeninei paskolai. Turi tik būti manoma paskolai, kad tai negauna geriausių kursų.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Pagal Bankrate.com, jums reikės naudos į puikų kredito rezultatą, kad gautumėte lūžį ant palūkanų normų. Tai reiškia, kad jūsų rezultatas turi būti diapazone 680 iki 850, jei jūs norite palankių palūkanų normų iš banko.

Taip, jei jūsų rezultatas nėra geras į puikų, jūs galite turėti sunkumą, gaudamas tradicinę paskolą – bent jau pagal gerą normą. Jei jūsų rezultatas yra apačioje 600, jūsų galimybės gauti tradicinę paskolą yra labai plonos.

Alternatyvi Paskola

Yra įvairių tipų alternatyvių paskolų ant rinkos. Tarp jų yra automobilių pavadinimo paskolos.

Automobilių pavadinimo paskola gali dažnai būti gaunama be kreditingumo patikrinimo. Tai yra todėl, kad tokios paskolos yra collateralized, reikšdamos, kad skolintojas turi priemonę gauti užmokestį, jei jūs nemokate. Ar jūs turite puikią kredito istoriją ar turite blogiausią kreditą ant Žemės, neturės reikšmės, jei jūsų kreditas nėra tikrintas.

Kaip visos kitos paskolos, automobilių pavadinimo paskolos apima tam tikrą pavojų. Jūs turėsite pažadėti savo transporto priemonės pavadinimą kaip įkeistą turtą. Pažymėkite, kad dauguma skolintojų nereikalingas tikros transporto priemonės – tik pavadinimas.

Palūkanų normos automobilių pavadinimo paskolose yra tipiškai aukštesnės negu tie tradicinėse paskolose. Tačiau, net didelio intereso norma tradicinėje paskoloje nedarys jūsų daug naudos, jei jūs negalite gauti to.

Pažymėkite, kad automobilių pavadinimo paskolos yra tipiškai apdirbamos daug greičiau negu tradicinės paskolos. Tai duoda paskolos gavėjams su laiko apribojimais gyvybingą alternatyvą tradiciniam skolinimui, ypač jei kredito svarstomos problemos yra taip pat įmonės.

Aš turiu Svarstyti Automobilių Pavadinimo Paskolą?

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Automobilių pavadinimo paskola yra 1 jūsų apriboto pasirinkimo, jei jūs turite kredito problemas. Varge ir džiaugsme, daug tradicinių skolintojų vengia tų jūsų situacijoje.

Kaip su bet kokia kita skolinimosi forma, tai yra gera mintis paimti tiktai, ko jums reikia. Pasodinkite ir padarykite matematiką, kad nustatytumėte tik, kiek jūs turite užmokėti savo sąskaitai ar kitoms tinkamoms išlaidoms ir siekti automobilių pavadinimo paskolos tame kiekyje. Tada, parduotuvė aplink pavadinimo skolintojui, kuris nevaldys kreditingumo patikrinimo, kad garantuotų, kad jūsų praėjusios kredito svarstomos problemos netampa įmone.

Kai tik jūs pasirenkate automobilių pavadinimo skolintoją, sprendžiate užmokesčio planą, kuris yra patogus jums. Būkite įsitikinęs, kad jūs suprantate viską ir skaitote smulkų šriftą. Nepamirškite užmokėti savo paskolą pagal susitartą terminai ar net priešais tvarkaraštį garantuoti lygų atmokėjimo procesą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.