Klaidos, daromos su dokumentais versle

parašė , 2017-04-19 21:56

Kai įsivaizduojame, kad norėtume įsteigti savo verslą, nes kažką mokame daryti, ir už tai norėtume gauti pinigus, retai pagalvojame, kad prisidėtų ir dar vienas darbas – dokumentų valdymas. Tačiau realybė yra tokia, kad ši veiklanebūtų mums pati sunkiausia, kadangi šiais laikais yra puikių dokumentų valdymo sistemų, kurios leidžia lengvai ir greitai atlikti norimus darbus bei suvaldyti visus dokumentus. Tas, kas tokių sistemų neturi, pridaro daug klaidų. Yra ir daugiau klaidų, kurių žmonės versle tiesiog prisėja, nemokėdami tvarkyti tam tikrų dokumentų ir su jais susijusių veiklų. Kokios tos veiklos?

Nėra profesionalios DVS sistemos

Dokumentų saugojimasKaip jau minėjome, dokumentų valdymas gali pareikalauti labai daug laiko. Tik pradėjęs verslą kurti žmogus to gali nepajausti, tiksliau, nesitikėti. Tačiau pradėjus viską daryt, paaiškės, kad visur yra labai daug įvairaus tvarkymo, darbo, kurio niekas nesitikėjo. Tad tam, kad jis vyktų sklandžiai, reikia turėti tinkamą dokumentų valdymo sistemą. Kuo įmonė didesnė, kuo daugiau veiklų ji vykdo, kuo daugiau ji perka, parduoda, samdo, dalyvauja konkursuose, eksportuoja, importuoja, tuo daugiau dokumentų reikia suvaldyti. Nevaldomi jie gali sugriauti visą įstaigą. Tam, kad nereikėtų prisamdyti pilnos raštinės žmonių, pakanka įdiegti sumanias dokumentų valdymo sistemas ir pasamdyti atsakingą žmogų ar du. Sutaupysite pinigų atlyginimams ir turėsite tikrai efektyvius verslo rezultatus.

Neperkama legali programinė įranga

Svarbus verslo valdymo etapas yra legalios programinės įrangos pirkimas. Kai kas bando sutaupyti kaip suvalkietis ir prieina išvadą „šykštus moka du kartus“. Nelegali programinė įranga sukelia daug problemų, pradedant užtraukta rizika mokėti baudas dėl skaitmeninės vagystės. Tačiau be viso to, tenka slėpti nuo viso pasaulio, kad naudojama tokia įranga, o tai užtrunka daug laiko. Galiausiai, ji dažnai genda arba net negali atlikti visų funkcijų, tad atsiranda dar daugiau problemų. Patys programinės įrangos platintojai ir gamintojai nepyksta, pavyzdžiui, ant studentų, kurie besimokydami kažką naudoja nelegaliai. Tačiau verslas, uždirbantis pajamas su ta įranga, privalo už ją mokėti.

Nėra apsaugos sistemos

Jeigu neturite gerų antivirusinių programų, normalių dokumentų apsaugos sistemų, taip pat rizikuojate verslu ir jo duomenų apsauga. Tai ne 20 amžius, kada popieriai būdavo popieriniai ir galėdavo stovėti seife. Dabar seifu turi tapti kompiuterizuotos sistemos, taip, kad niekas negalėtų ten įsilaužti ir paimti kažkam labai parūpusių duomenų. Tad jeigukuriate verslą, nekartokite šių klaidų.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.