Krizinė paskola

parašė , 2017-04-19 17:48

Kartais žmonės randa, kad jie neturi pakankamai pinigų ar išteklių, kad išgyventų ar susidorotų po nelauktos katastrofos ar nenumatyto blogiausio atvejo. Jei jūs esate Jungtinėje Karalystėje, jūs galite kreiptis dėl pagalbos nuo Vyriausybės Krizinės paskolos formoje, Sudarydamas biudžetą Paskolos ar Bendruomenės rūpinimosi dotacijos. Finansavimas tam yra valdytas socialinio fondo.

Bet kas gali kreiptis dėl pagalbos, tačiau kai kurios iš Paskolų ir Dotacijų (Bendruomenės Rūpinimosi Dotacijos ir Sudarančios biudžetą Paskolos), kurie yra pasiekiami, yra tiktai tiems, kas reikalauja susietų pajamų, ar išbandyta priemonė turi naudos kaip Jobseekers Kišenpinigiai, Pajamų Palaikymas ar Darbo Palaikymo Kišenpinigiai, ir kas reikalavo šitos pašalpos be bet kokių lūžių 26 savaites ar daugiau

Krizinės Paskolos yra pasiekiamos bet kam, kas gyvena Jungtinėje Karalystėje ir kas pasirodė be pajamų, ir be bet kokio būdo apsirūpinti formuoja save ar jų šeimą. Jūs galite kreiptis dėl Krizinės paskolos, net jei jūs dirbsite, tačiau jūs turėsite parodyti, kad jūs neturite jokio kito būdo patenkinti jūsų neatidėliotiną norą, tai gali apimti prašymą atlyginimo pažangos ar Paskolos nuo Banko.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Yra du būdai kreiptis dėl Krizinės Paskolos, jūs galite ar pateikti popierinę paraišką, naudodamas SF510 formą, kuri yra išleista Skyriaus Darbo ir Pensijų ir gali būti rinkta jūsų vietiniame Darbo vietų paieškos centre, ar jūs galite pateikti telefoninę paraišką.

Popierinė paraiška paprastai ima dvi savaites, kurios bus apdirbtos, ir yra apskritai rekomenduojama, jei jūs taikote formos pagalbą su nuompinigiais iš anksto, kad pajudėtumėte į naują turtą per 3 savaites.

Telefoninė paraiška gali būti pateikta dieną krizės, ir apskritai užtrunka apytiksliai 45 minutes. Kad pateiktumėte telefoninę paraišką, jūs turite kviesti laisvą telefono numerį (0800 skaičiaus, kuris yra laisvas nuo daugumos mobiliojo ryšio telefonų), ir jūs kalbėsite su žmogumi priimančiu nutarimą, kuris paims detales jūsų paraiškos ir užbaigs formą Jūsų vardu. po to, kai visa informacija, siejanti jūsų Krizę, yra paimta, jūs blogai būti uždėtas laikotės iki 5 minučių, kol žmogus priimantis nutarimą pažiūri į visą informaciją, kurią jūs tiekėte ir taip pat siekiate patikrinti kažką, kas jie gali (pavyzdžiui jūsų kita mokėjimo diena, ar kiekiai, užmokėti ir taip toliau)

Kai tik žmogus priimantis nutarimą svarstė jūsų paraišką, jie sugrįš į telefoną, kad duotų jums jų sprendimą. Jei jie tikrai nuspręs, kad jie gali apdovanoti jus Krizine Paskola, jie aptars kiekį pinigų, kuriuos jūs sutinkate grąžinti kiekvieną savaitę ir taip pat periodas, kad jie laukia, kad jūs grąžinate pinigus prie.

Jei jūs esate ant pašalpos, tai tai yra paprastai 7 % jūsų savaitinių pajamų ir apribojama iki 104 savaičių kaip atmokėjimo periodas, ir tai bus automatically, įkurtas su jūsų Jobseekers, Pajamų Palaikymu ar Darbo ir Palaikymo kišenpinigių skyriumi. Laikas įkurti atmokėjimą gali keistis nuo 2 savaičių iki 6 mėnesių, tačiau jūs būsite praneštas pagal raides, kai jie iš tikrųjų pradės, ir laiškas bus gedimas periodas ir kiekiai, kuriuos jūs, kaip laukiama, grąžinsite.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Kiekis pinigų, kuriuos jūs gaunate, kai jūs kreipiatės dėl Krizinės Darbo vietų paieškos centro Paskolos gali keistis, bet maksimalus apdovanojimas, kuris gali būti padarytas į bet kokį namų ūkį jei 1500,00£ bet kuriuo metu. Taip, jei jūs jau turite nepadarytą Krizinę Paskolą, jūs galite tiktai pasiskolinti maksimumą skirtumo tarp to, ką jūs įsiskolinate ir 1500,00£.

Jei jus apdovanos Krizine Paskola, užmokestis bus sutvarkytas dieną, kurią jūs taikote, jei anksčiau 16:30, ar kitą dieną jei jūs kreipiatės po to. Į užmokestį pavers į jūsų banko sąskaitą neatidėliotinas užmokestis, jei galimas, kad tai valytųsi per 2 valandas.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.