Gaukite asmeninę paskolą net ir su blogu kreditu

parašė , 2012-05-13 08:09

Yra nemažai įmonių, kurios specializuojasi blogo kredito paskolų teikime. Jeigu jūs paskelbėte banktotą arba patyrėte kitų finansinių sunkumų, jie neturėtų sudaryti jums problemų norint gauti asmeninę paskolą. Šios paskolos yra dviejų rūšių- su arba be užstato. Reikia suprasti, kad šios paskolos turės didesnes palūkanos dėl didesnės rizikos skolintojui teikiant paskolą su blogu kreditu.

Blogo kredito paskola su užstatu

Paskolos su užstatu reikalauja daugiau įvairių procedūrų. Besiskolintantis turi turėti turto, kuris yra lygus ar didesnis už paskolos sumą. Pavyzdžiui, nekilnojamasis turtas, žemė, namas, akcijos arba naujausio modelio automobilis gali būti užstatomi. Jeigu jūs turite blogą kreditą, tai gali būti greitas kelias link pinigų. Tačiau, jeigu nemokėsite įmokų, turtas gali būti perimtas iš jūsų.

Blogo kredito paskola be užstato

Kitas būdas gauti pinigų yra greitosios paskolos. Jūs tikriausiai girdėjote gandus, kad šios paskolos turi milžiniškas palūkanas. Metinių palūkanų normos yra didelės, o skolinama pinigų suma yra maža. Tačiau šios paskolos tapo itin populiarios ir vartojamos norint greitai gauti pinigų. Jūs galite gauti šias paskolas labai greitai ir paprastai. Tačiau, paskola turi būti grąžinama per dažniausiai artimiausias 14 dienų. Tačiau, gavėjas gali pratęsti šį terminą iki 30 dienų, bet gali būti taikomi papildomi mokesčiai.

Jūsų kvalifikacija blogo kredito paskolai gauti

Prieš rinkdamiesi paskolą, nors ir internete, turite turėti kai kuriuos dokumentus. Šie dokumentai dažniausiai nufaksuojami skolintojui. Jums reikės:

  • Dviejų asmens tapatybę įrodančių dokumentų su nuotrauka;
  • Pastovaus darbo, ne trumpiau kaip 3-6 mėnesiai, įrodymas;
  • Pakankamos pajamos- skolintojas nori žinoti, kad jums užteks pinigų mokėti paskolos įmokas;
  • Galiojanti banko sąskaitą, į kurią būtų galima tiesiogiai pervesti pinigus;
  • Gyvenamosios vietos įrodymas. Skolintojas nori žinoti, kur jūs gyvenate. Tai gali įrodyti sąskaita už komunalines paslaugas.

Kai baigiate šiuos formalumus, jūs turėtumėte gauti pinigus į savo sąskaitą per artimiausias 24 valandas.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.