Paskola be uzstato

Paskola su užstatu

comments Comments Off on Paskola su užstatu
parašė , 2013-02-04 11:54
Paskolos

Paskolos su užstatu

Kas jums atrodo patraukliau: paskola su užstatu ar paskola be užstato? Neabejojame, kad pasirinksite antrąjį variantą. Kam gali patikti užstatyti savo turimą turtą? Juk rizikuojama jo netekti! Todėl, jei tik turite galimybę, visada geriau rinktis tokį paskolos variantą, kur nereikalaujama užstato. Deja, tai ne visada yra įmanoma.

Kai kuriais atvejais paskola be užstato paprasčiausiai nėra suteikiama. Pavyzdžiui, jei asmuo nori pasiskolinti labai didelę pinigų sumą, nors jo pajamos nėra pakankamai didelės. Paskolą suteikianti įstaiga nori būti užtikrinta, kad pinigus atgaus, todėl ji pagrįstai galės prašyti užstato. Paskola be užstato nėra suteikiama ir tais atvejais, kai asmens reputacija yra bloga (tai yra, kai jis praeityje skolinosi pinigų, bet jų laiku negrąžino). Toks klientas iš karto laikomas nepatikimu – jei pinigai vieną kartą jau nebuvo laiku grąžinti, didelė tikimybė, kad tai pasikartos ir kitą kartą.

Minėtais ir panašiais kitais atvejais paskolą teikianti įmonė nori turėti garantą, kad paskolinti pinigai laiku grįš į jų sąskaitą. Todėl jie vis dar siūlo paskolinti pinigų, bet yra suteikiamos tik paskolos su užstatu. Kitaip tariant, jei jums būtini papildomi pinigai, jūs juos gausite, bet mainais turėsite įkeisti savo turtą (pavyzdžiui, automobilį ar butą). Galite būti ramūs: jei paskola su užstatu yra grąžinama laiku, jūsų turtui nieko neatsitiks ir niekas net nesužinos, kad jis buvo įkeistas. Kita vertus, galite būti ramūs tik tuo atveju, jei pinigus tikrai atiduosite iki nustatyto termino pabaigos. Jei ne, viskas gali labai liūdnai baigtis. Neabejojame, kad mažai kam patraukli alternatyva netekti savo automobilio ar, dar blogiau, gyvenamojo būsto.

Todėl jei jūsų finansinė situacija jums kelia abejonių, darkart pagalvokite, ar paskola su užstatu yra jūsų problemų sprendimo būdas. Kvailai rizikuoti visada suspėsite. Bet pirmiausia supraskite, kokias pasekmes gali turėti jūsų neapgalvoti veiksmai. Juo labiau, jei jūs turite šeimą ir nuo jūsų sprendimo priklauso ne tik jūsų, bet ir jūsų artimųjų gerovė.

Iš tiesų, paskola su užstatu yra tinkama tik kraštutiniais atvejais: kai pinigų labai reikia, o jų niekas negali paskolinti. Žinoma, jūs galite pasinaudoti šia galimybe, ir kai kuriais atvejais ji yra pakankamai naudinga, bet labai svarbu sugebėti įvykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Todėl visomis išgalėmis reikia stengtis laiku sumokėti įmokas. Taip ne tik jūsų reputacija išliks švari, bet ir jums priklausančio turto niekas negalės atimti.

Gaukite asmeninę paskolą net ir su blogu kreditu

comments Comments Off on Gaukite asmeninę paskolą net ir su blogu kreditu
parašė , 2012-05-13 08:09

Yra nemažai įmonių, kurios specializuojasi blogo kredito paskolų teikime. Jeigu jūs paskelbėte banktotą arba patyrėte kitų finansinių sunkumų, jie neturėtų sudaryti jums problemų norint gauti asmeninę paskolą. Šios paskolos yra dviejų rūšių- su arba be užstato. Reikia suprasti, kad šios paskolos turės didesnes palūkanos dėl didesnės rizikos skolintojui teikiant paskolą su blogu kreditu.

Skaityti toliau “Gaukite asmeninę paskolą net ir su blogu kreditu” »

Raskite blogo kredito paskolą be užstato

comments Comments Off on Raskite blogo kredito paskolą be užstato
parašė , 2012-03-09 23:17

Tie, kurie turi blogą kreditą dažnai atsiduria sunkioje padėtyje, kada nori gauti paskolą. Dauguma žmonių, kurie nėra turėję blogo kredito pasakytų, kad ši pozicija yra pelnyta, bet realybė yra tokia, kad gyvenime būna tokių netikėtumų, kuomet pinigai yra būtini.

Jeigu jūs neturite turto- būsto arba automobilio- gauti paskolą yra sunku. Pagrinde skolintojai tikisi gauti garantijų teikdami blogo kredito paskolas. Ši garantija, arba užstatas, sumažina skolintojui riziką ir įgalina paskolos gavimą iš tradicinių bankų arba kredito unijų. Tačiau yra paskolų, kurios nereikalauja užstato ir yra suteikiamos žmonėms su blogu kreditu. Šios paskolos yra dažniausiai aptinkamos internete iš privačių skolintojų.

Kodėl tradiciniai skolintojai negali jums padėti

Kai prieš kelis metus sužlugo ekonomika, daugiausiai nukentėjo tradiciniai bankai. Dauguma iš šių „blogų paskolų“ buvo suteiktos 1990 ar 2000 metais didžiųjų bankų. Todėl jų praradimas dėl bankroto sukūrė blogas skolinimo sąlygas šiuose bankuose.

To pasekoje dauguma šių bankų sugriežtino paskolų teikimo sąlygas ir yra mažiau linkę teikti bet kokias paskolas. Turintys blogą kreditą yra laikomi pačiais rizikingiausiais klientais šiuose bankuose.

Paskolų internetu siūlytojai-skolintojai

Kaip atsakas į pasaulinę ekonominę krizę, nauji skolintojai ėmė teikti paslaugas. Šie skolintojai užpildė nišą šioje paskolų rinkoje. Jie specializuojasi paskolų be užstato teikimu turintiems blogą kreditą. Vienas iš jų pranašumų yra tai, kad jie gali pasiūlyti paskolų įvairovę. Priklausomai nuo jūsų poreikių jūs galite rasti bei palyginti nemažai internetinių skolintojų atsižvelgiant į siūlomų paskolų dydį, palūkanų normas, taikomus mokesčius bei grąžinimo sąlygas.

Asmeniniai pasvarstymai

Prieš imdamiesi paieškos internete, atidžiai įvertinkite savo finansinę situaciją bei skolintojus. Susidarę savo biudžeto sąrašą bei peržiūrėję praeitą ir esantį kreditą jūs galėsite nuspręsti kokios paskolos jums reikia ir kokią jūs galite sau leisti.

Internetiniai skolintojai yra pasiryžę padėti tiems, kas neturi įkeičiamo turto ir nori gauti blogo kredito paskolą. Šiandieninėje finansinėje situacijoje šie skolintojai yra svarbūs norint rasti tinkamą paskolą ir gauti teigiamus rezultatus.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.