Paskolos su uzstatu

Paskola su užstatu

comments Comments Off on Paskola su užstatu
parašė , 2013-02-04 11:54
Paskolos

Paskolos su užstatu

Kas jums atrodo patraukliau: paskola su užstatu ar paskola be užstato? Neabejojame, kad pasirinksite antrąjį variantą. Kam gali patikti užstatyti savo turimą turtą? Juk rizikuojama jo netekti! Todėl, jei tik turite galimybę, visada geriau rinktis tokį paskolos variantą, kur nereikalaujama užstato. Deja, tai ne visada yra įmanoma.

Kai kuriais atvejais paskola be užstato paprasčiausiai nėra suteikiama. Pavyzdžiui, jei asmuo nori pasiskolinti labai didelę pinigų sumą, nors jo pajamos nėra pakankamai didelės. Paskolą suteikianti įstaiga nori būti užtikrinta, kad pinigus atgaus, todėl ji pagrįstai galės prašyti užstato. Paskola be užstato nėra suteikiama ir tais atvejais, kai asmens reputacija yra bloga (tai yra, kai jis praeityje skolinosi pinigų, bet jų laiku negrąžino). Toks klientas iš karto laikomas nepatikimu – jei pinigai vieną kartą jau nebuvo laiku grąžinti, didelė tikimybė, kad tai pasikartos ir kitą kartą.

Minėtais ir panašiais kitais atvejais paskolą teikianti įmonė nori turėti garantą, kad paskolinti pinigai laiku grįš į jų sąskaitą. Todėl jie vis dar siūlo paskolinti pinigų, bet yra suteikiamos tik paskolos su užstatu. Kitaip tariant, jei jums būtini papildomi pinigai, jūs juos gausite, bet mainais turėsite įkeisti savo turtą (pavyzdžiui, automobilį ar butą). Galite būti ramūs: jei paskola su užstatu yra grąžinama laiku, jūsų turtui nieko neatsitiks ir niekas net nesužinos, kad jis buvo įkeistas. Kita vertus, galite būti ramūs tik tuo atveju, jei pinigus tikrai atiduosite iki nustatyto termino pabaigos. Jei ne, viskas gali labai liūdnai baigtis. Neabejojame, kad mažai kam patraukli alternatyva netekti savo automobilio ar, dar blogiau, gyvenamojo būsto.

Todėl jei jūsų finansinė situacija jums kelia abejonių, darkart pagalvokite, ar paskola su užstatu yra jūsų problemų sprendimo būdas. Kvailai rizikuoti visada suspėsite. Bet pirmiausia supraskite, kokias pasekmes gali turėti jūsų neapgalvoti veiksmai. Juo labiau, jei jūs turite šeimą ir nuo jūsų sprendimo priklauso ne tik jūsų, bet ir jūsų artimųjų gerovė.

Iš tiesų, paskola su užstatu yra tinkama tik kraštutiniais atvejais: kai pinigų labai reikia, o jų niekas negali paskolinti. Žinoma, jūs galite pasinaudoti šia galimybe, ir kai kuriais atvejais ji yra pakankamai naudinga, bet labai svarbu sugebėti įvykdyti savo finansinius įsipareigojimus. Todėl visomis išgalėmis reikia stengtis laiku sumokėti įmokas. Taip ne tik jūsų reputacija išliks švari, bet ir jums priklausančio turto niekas negalės atimti.

Patarimai noritiems gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu

comments Comments Off on Patarimai noritiems gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu
parašė , 2012-06-16 19:34

Iki šiandien ekonomika vis dar yra silpna, todėl daugeliui šeimų visame pasaulyje vis dar sunku atsigauti nuo jos poveikio per pastaruosius metus. Daugelis šeimų turėjo finansinių sunkumų, tačiau galimybė gauti paskolą net ir su blogu kreditu palengvino situaciją.

Blogas kredito reitingas šiuo metu yra paplitusi situacija, tačiau ji nereiškia, kad jums neįmanoma greitai gauti pinigų. Tiesa ta, kad šių problemų buvimas leido skolintojams suteikti paskolas klientams su blogu kreditu palengvinant jų dalią.

Skaityti toliau “Patarimai noritiems gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu” »

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.