Patarimai noritiems gauti asmeninę paskolą su blogu kreditu

parašė , 2012-06-16 19:34

Iki šiandien ekonomika vis dar yra silpna, todėl daugeliui šeimų visame pasaulyje vis dar sunku atsigauti nuo jos poveikio per pastaruosius metus. Daugelis šeimų turėjo finansinių sunkumų, tačiau galimybė gauti paskolą net ir su blogu kreditu palengvino situaciją.

Blogas kredito reitingas šiuo metu yra paplitusi situacija, tačiau ji nereiškia, kad jums neįmanoma greitai gauti pinigų. Tiesa ta, kad šių problemų buvimas leido skolintojams suteikti paskolas klientams su blogu kreditu palengvinant jų dalią.

Asmeninių paskolų pasirinkimas

Yra tokių asmeninių paskolų, kurios reikalauja arba nereikalauja įkeisti turto, tačiau abiejų rūšių paskolos suteikia galimybę apmokėti netikėtas sąskaitas arba įvykdyti kitus finansinius įsipareigojimus. Nėra ypatingai sunku surasti skolintoją, kuris suteiktų paskolą turint blogą kreditą, tačiau norėdam kreiptis į  didesnius skolintojus, jums gali reikėti laiduotojo, kad suteiktumėte paskolos grąžinimo garantijas.

Žinoma, jeigu galite įkeisti turtą, tai gauti paskolą jums nebus sunku, nes įkeičiamas turtas suteikia paskolos grąžinimo garantijas. Neįkeičiant turto yra sunkiau gauti paskolą, nes ji suteikiama tik atsižvelgiant į mėnesines gavėjo pajamas ir ar jis sugebės ją grąžinti. Kredito reitingas taipogi yra svarbus, tačiau esant tokiai ekonominei situacijai, netgi skolintojai suvokia, kad jis nėra tikslus rodiklis.

Kaip ir kada teikti prašymą paskolai

Yra nemažai galimybių gauti paskolą, tačiau nors ir skolintojai suvokia ekonominę situaciją, ne visi nori keisti strategiją. Todėl dauguma pagrindinių bankų atmeta prašymus paskoloms su blogu kreditu.

Tačiau yra tokių paskolų teikimo įmonių, kurie tokius klientus laiko išskirtiniais. Daugiausia tai yra internetinės įmonės, kurios konkuruoja tarpusavyje. Žinoma, išsiaiškinti, kurios iš jų siūlo mažiausias palūkanų normas yra būtina.

Tada atkreipkite dėmesį į paskolos grąžinimo terminus, nes asmeninės paskolos dažnai turi labai trumpus terminus. Baudos už pavėluotą mokėjimą gali būti labai didelės, kaip ir palūkanų normos, didesnės nei įprastų paskolų. To priežastis yra tai, kad skolintojas patiria didesnę riziką priimdamas tokį klientą.

Kai jau esate patenkintas jūsų išsirinktos paskolos sąlygomis, tuomet tereikia nusiųsti internetinę paraiškos formą ir laukti patvirtinimo per artimiausias 24 valandas. Taip pat žinokite, kad skolintojas gali reikalauti sudaryti tiesioginio pinigų nuskaitymo nuo jūsų sąskaitos sutartį su jūsų banku, kaip garantiją, kad paskola įmokos bus gautos.

Sėkmingos paraiškos paslaptys

Svarbu tai, kad teikiant prašymą paskolai, jos suma nebūtų pernelyg didelė. Tam yra dvi priežastys. Pirma, skolintojo atžvilgiu, didelės paskolos yra labiau rizikingos. Jeigu klientas turi blogą kreditą, tai jo galimybės mokėti dideles paskolos įmokas yra abejotinos. Vis dėlto, asmeninio pobūdžio paskola neturėtų būti labai didelė.

Antra, asmeninės paskolos neįkeičiant turto yra ne tik gauti pinigų, bet ir pagerinti savo kreditą grąžinant ją laiku. Turint per daug paskolų yra atvirkščias procesas. Yra žymiai geriau grąžinti mažą paskolą laiku, negu didelę paskolą per ilgą laiką patiriant spaudimą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.