Paskolos po bankroto nėra mitas

parašė , 2012-06-06 20:23

Gėda, kuri persekioja bankrutavusius asmenis vis dar yra didelė, bet ne tokia, kaip buvo anksčiau. Buvo laikai, kai tokie žmonės turėjo persikelti gyventi į kitą vietą, kur jų niekas nepažįsta, kad galėtų pradėti naują gyvenimą. Tačiau šiandien yra paskolų po bankroto, kurių dėka galima iš karto gauti pinigų.

Tradiciškai manoma, kad paskolos po bankroto yra apipintos miglor ir dūmų ir, kad joks skolintojas nerizikuos taip investuoti savo pinigų. Dėl to, kad daugelis žmonių gali patirti bankrotą netekę darbo, ne visuomet prarandama galimybė grąžinti paskolas.

Tiesa ta, kad gauti paskolą po bankroto yra lengviau nei manoma, tačiau yra tam tikrų reikalavimų, į kuriuos derėtų atkreipti dėmesį.

Jokių kitų skolų

Bankrotas dažniausiai yra susijęs su paskolomis, o ne sąskaitomis, todėl skolos už komunalines paslaugas ir kita nėra paliečiamos. Tai reiškia, kad net ir po bankroto, jūs galite turėti skolų. Dėl šios priežasties sukurtos paskolos asmenims, kurie po bankroto turi skolų.

Įmanoma, kad paskola po bankroto bus patvirtinta, nors ir turite mokėti vaiko priežiūros mokestį ar PVM. Tačiau, jeigu asmuo neturi jokių išlaidų, paskolą bus žymiai lengviau gauti.

Saugus įdarbinimas

Tai yra svarbus faktorius šioje situacijoje. Yra labai sunku gauti paskolą po bankroto, jeigu asmuo neturi jokių pajamų ar darbo. Turint pajamų šalitnį skolintojai gali gauti paskolos įmokas tiesiogiai iš jūsų sąskaitos ar darbdavio, taip užtikrinant jų mokėjimą laiku. Bet kuris paskolos po bankroto prašymas bus lengviau priimtas esant šiai galimybei.

Tačiau, darbas pilnu etatu turi būti patvirtintas. Tai gali būti padaryta gavus laišką iš darbdavio, kuriame nurodyta, kad asmuo dirba pastovų darbą. Kai yra patvirtinamos pajamos, gauti paskolą po bankroto nėra sunku.

Praėjęs laikas

Yra nustatytas tam tikras laiko tarpas, kuriam praėjus galima antrą kartą skelbti bankrotą. Jeigu klientas yra neseniai paskelbęs bankrotą, tai paskolos gavimui nėra jokių apribojimų.

Tokiu būdu klientas negalės vėl skelbti bankroto, kas buvo plačiai taikoma norint atsikratyti didelių paskolos sumų. Norint gauti paskolą po bankroto labai svarbus yra praėjęs laikas.

Skolintojai nėra kvaili kalbant apie paskolas po bankroto. Nors ir šios paskolos atrodo rizikingos, jų teikimas turi priežasčių. Tiems, kurie pajuto gėdą po bankroto, jos padeda atsigauti ir pradėti naują gyvenimą.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.