Asmeninė paskola, gauta ar negarantuota?

parašė , 2016-05-21 17:43

Jūs turite gauti asmeninę paskolą ir vieną daiktą, apie kurį jūs esate sutrikdytas, yra, ar gauti gautą ar negarantuotą paskolą. Nesijaudinkite, kad jūs nesate vienintelis; daug žmonių yra toje pačioje valtyje, kaip jūs esate. Tik paklauskite savo skolintojo, jis turbūt turi paruoštą padarytą įžangos kursą (gauti ir negarantuoti 101) kiekvienam asmeniui, besikreipiančiam dėl asmeninės paskolos.

Pradėkime nuo gautos paskolos. Gauta paskola yra labai tiesiog padėta paskola su kažkokia forma įkeisto turto skolintojui, kad būtų patikinta, kad paskola bus sumokėta. Tai reikštų, kad ant asmeninės paskolos ieškojimo jūs pavyzdžiui pasiūlysite savo namą kaip formą įkeisto turto ir jei jūs negalite užmokėti, paskola traukiasi atgal, skolintojas gali paimti jūsų namus nuo jūsų
Tai turbūt išsigąsta, jūs truputį nedarote tai, esant benamis nėra labai malonu.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Be to, į tai yra pašalpa, tiki tuo ar ne. Pirma nauda yra, kad jūs turėsite žemesnius mėnesinius užmokesčius, ir tai ištempiama per ilgą periodą laiko, kurį tai daro tai lengviau jums užmokėti mėnesinėms įmokoms. Taip pat palūkanų norma, kurią įkraunama, yra žymiai žemesnė negu ta negarantuotos paskolos. Nepasisekimas grąžinti paskolą reikštų teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimą ar nuosavybės susigrąžinimą šio vertingo dalyko skolintojo, tuo būdu labai mažindamas skolintojo pavojų. Vadinasi, žemos palūkanų normos.

Gautos paskolos yra taip pat labiau pasiekiamos žmonėms, kurie galbūt suklydo kelis kartus jų kredito istorijoje. Tai panašu į tai, kai jūs užpildote savo automobilį su benzinu, ir jūs suprantate, kad jūs užmiršote savo piniginę namie, jūs norite išvykti paskui, kad nueitumėte nešimas, tai, bet degalinės vadybininkas tik pasitikdavo jus taip, kaip jis žinos, kad jūs grąžinsite ir užmokėsite jam, ką jūs įsiskolinate? Jis įprotis, todėl jūs paliekate kažką vertinga. Tai daro jus labiau susirūpinusį parvykti namo, ir grąžinti a.s.a.p, kad užmokėtų taip jums jaučiasi laisviau.

Be to, kai skelbimo pažinčių skyrelyje išėmimas skolina skolintojui, retai aptaria priežastį jūsų asmeninės paskolos, vadinasi trukmė "skelbimas pažinčių skyrelyje". Tai leidžia jums daugiau lankstumo jūsų ketinimuose paskolai, ir su gauta paskola šitie ketinimai yra labai retai atšaukiami.

Yra taip pat pašalpa negarantuotai paskolai. Negarantuota paskola nėra gauta prieš jokį vertingą dalyką ir yra vietoj to pagrįsta pasitikėjimu ir kontraktu. Tai reiškia, kad, jei jūs tikrai vėluojate ant atmokėjimo – nors tai nėra patartina dėl padarinio jis turės ant jūsų kredito – jūs nerizikuosite prarasti savo namus ar bet kokį kitą vertingą dalyką. Kita nauda būtų, kad negarantuota paskola bus lengva apdirbti todėl, kad nėra jokių įvertinimo procesų, kad praeitų, ir jūs tiktai turite patvirtinti, kad jūsų pajamos yra stabilios ir bus pakankamai, kad apimtų jūsų užmokesčius. Tačiau jūs galite tiktai ruoštis negarantuotai asmeninei paskolai su sąlyga, kad jūs turite nepriekaištingą kredito istoriją.

(adsbygoogle = window.adsbygoogle || []).push ({});

Išvadoje jūs turite nuspręsti tuo, kas geriau jums ir jūsų finansams. Du paskolų tipai yra ten jums, kad sugebėtų vis dar gauti tai, ko jūs norite, ir ir jūs, ir bankas nejausite, kad jūs prarasite kažką. Tai, žinoma, mano, kad jūs apsistosite į tam tikrus reikalavimus ir pareigas.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.