Už gyvūno gerovę ir sveikatą

parašė , 2016-06-01 15:19

Kiekvienas naminių gyvūnų savininkas žino, kad augintinio priežiūra susideda toli gražu ne tik iš sauso ėdalo, išvedimo pasivaikščioti kelis kartus per dieną ar kas kelis mėnesius atliekamų maudynių. Kad augintinis būtų sveikas ir laimingas, reikalingos ir veterinarines prekes, vitaminai, įvairūs maisto papildai, puoselėjantys kailį, raumenų, kaulų lankstumą. Tą patį pasakytų ir ūkininkai, auginantys ne tik naminius gyvūnus, bet ir laikantys didelį kiekį gyvulių. Šiandien trumpai pristatysime vieną didžiausių veterinarinėmis prekėmis, maisto papildais ir vaistais prekiaujančių įmonių – Vetfarmas, veikiančią jau ilgą laiką ir džiuginančią savo klientus puikia produkcija ir paslaugų kokybe.

Vetfarmas produkcija – aukščiausia kokybė

VeterinarijaPatogiame ir išsamiai parengtame Vetfasmas internetiniame puslapyje rasite visą informaciją apie bendrovės parduodamą produkciją. Produktų kataloge – daugiau nei šešiasdešimt skirtingų, aukštos kokybės prekių iš garsiausių Europos ir pasaulio gamintojų. Visų pirma tai veterinariniai medikamentai, kuriuos sudaro vakcinos, antiinfekciniai, antibakteriniai preparatai, hormoniniai preparatai, preparatai, skirti kovai su parazitais, nervų sistemą veikiantys vaistai, antigrybiniai vaistai, vaistai akims ir ausims. Ką jau kalbėti apie žaliavas pašarų gamybai, įvairius diagnostikumus ir kitus preparatus. Be tokių produktų neišsiverčia nė vienas ūkininkas, norintis užauginti sveiką gyvulį. Būtent todėl labai svarbu susirasti tokius partnerius ir specialistus, kurie gebėtų patarti, parinkti tinkamiausią produkciją, pasiūlyti gerą kainos ir kokybės santykį. Vetfarmas savo paslaugas teikia tiek stambiems ūkiams, tiek smulkiems ūkininkams, naminius gyvūnus auginantiems individualiems asmenims, taip pat veterinarinėms klinikoms, vaistinėms ir gydykloms. Bendrovė atstovauja garsiausius veterinarinių priemonių bei pašarų gamintojus, didelį dėmesį skiria garsiems prekiniams ženklams. Kadangi bendrovės tikslas dirbti gyvūnų sveikatai ir gerovei, savo puslapyje Vetfarmas taip pat talpiną aktualią informaciją, kuri naudinga ieškantiems naujos produkcijos, konkretaus produktų tinklo. Taip pat Vetfarmas komanda kiekvienais metais stengiasi tobulintis savo srityje, vyksta į mokymus, dalyvauja seminaruose, o įgytą patirtį perduoda savo klientams. Tarp įmonės klientų – keli garsūs Lietuvos žirgynai, todėl internetinėje svetainėje galima rasti informacijos apie naujausiomis technologijomis paremtus žirgų šėrimo metodus. Žirgas savo kūnu įprasmina jėgą ir harmoniją, taip pat dažnai tarnauja žmogui sporto srityse, būtent todėl gyvūnui svarbi gera mityba, kad būtų tvirti jo raumenys, kaulai, pagerėtų greitis bei šuolio kokybė. Josera – pašarų gamintojai, su kuriais Vetfarmas bendradarbiauja daugybę metų. Šie pašarai gaminami ne tik žirgams, bet ir katėms, šunims ir kitiems gyvūnams. Geras vitaminų ir mineralų balansas, gyvūno skonio reikalavimus puikiai atitinkantis produktas – puiki investicija. Vokiška kokybė puikiai vertinama, o pašarus parduodantys meistrai gali būti tikri, kad pas juos su noru įsigyti tą patį produktą ūkininkai sugrįš ne kartą. Taigi, pašarai Josera, veterinarines prekes ir kita produkcija – visa tai, kuo Vetfarmas gali didžiuotis.

Ieškant vaistų nuo alergijų

Kaip ir žmonės, taip ir gyvūnai dažnai susiduria su įvairiomis alergijomis, kurios gana stipriai apsunkina gyvenimą. Šunims dažnai pasireiškia akių ašarojimu, išskyrų tekėjimu iš nosies, lasymusi bei bėrimu. Vefarmas taip pat siūlo aukštos kokybės vaistinius preparatus gyvūnams kovai su alergija. Jeigu dvejojate, kokie vaistai nuo alergijos geriausiai tikrų jūsų augintiniui nebijokite kreiptis į įmonės Vetfarmas specialistus, kurie visada suskubs jums patarti ir padės išsirinkti patį geriausią variantą. Išsamūs visų preparatų ir priemonių aprašymai padės jums tinkamai įvertinti norimą įsigyti produktą. Jums pageidaujant, produkcija pristatoma prie pat jūsų durų, todėl nereikia sukti galvos apie transporto priemonių organizavimą ir prekių pristatymą. Taigi, jeigu jus domina veterinarines prekes, kreipkitės į Vetfarmas – būsite patenkinti ir jūs, ir jūsų augintiniai.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.