Atnaujinkite savo būstą

parašė , 2012-01-13 10:20

Jeigu jūs norite renovuoti savo būstą, už kurį vis dar mokate paskolą kiekvieną mėnesį, kreipkitės dėl būsto renovavimo paskolos. Nesvarbu ar jūs esate būsto, už kurį mokate paskolą savininkas, jūs vis dar galite gauti būsto renovavimo paskolą atsižvelgiant į jo vertę.

Tinkamumo kriterijai

Pinigų suma, kurią jūs galite pasiskolinti didėja, didėjant metų skaičiui, kuriuos jau mokate savo būsto paskolą. Suma dažniausiai būna 60-70% nuo pradinės būsto vertės. Kita vertus, jeigu jūs neseniai esate paėmę paskolą, tai būsto renovavimo paskolos sąlygos bus panašios į jos.

Būsto renovavimo paskolos palūkanų normos yra panašios su būsto paskolos normomis ir yra apie 10.5- 12.5%, palyginus su asmenine paskola, kurios palūkanų normos svyruoja 15-16% ribose arba aukštesnės. Turint būsto renovavimo paskolą jūs galite pateikti prašymą pailginti būsto paskolos grąžinimo terminą 10-15 metų, kai turint asmeninę paskolą galimas 5-7 metų termino prailginimas. Taip pat jūs galite anksčiau grąžinti būsto renovavimo paskolą priklausomai. Tačiau palūkanų normos gali priklausyti ir nuo paskolos grąžinimo termino, paskolos dydžio, kliento finansinių įsipareigojimų vykdymo. Ir žinoma yra taikomos mažesnės palūkanų normos esant šventiniam periodui.

Dažniausiai būsto renovavimo paskola jums sumokama vienu kartu. Kai kurie bankai gali siūlytis išmokėti paskolą per kelis kartus. Bankai atsižvelgia į tokius darbus, kurie nedidina gyvenamosios erdvės ploto kaip apsauga nuo drėgmės, kanalizacijos bei vamzdynų keitimas, plytelių bei grindų perklojimas, dažymas ir kita. Kai kurie bankai gali nurodyti terminą, per kurį visi darbai turi būti užbaigiami, dažniausiai tai yra vieneri metai. Būsto renovavimo paskolos yra suteikiamos piliečiams, turintiems pastovų darbo užmokestį bei pateikus sertifikatą, kad paksola nebus naudojama kitiems tikslams.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.