Būsto savininkai gali gauti 50000 litų blogo kredito paskolą iš netradicinių skolintojų

parašė , 2012-01-06 18:48

Būsto savininkai gali gauti iki 50000 litų paskolą pasinaudodami netradicinių skolintojų paskalugomis.gali atrodyti, kad tai yra tik svajonių suma, tačiau yra tokių skolintojų, kurie padės patenkinti jūsų nemažas reikmes. Pateikiame jums penkis apsvarstymus norint gauti blogo kredito paskolą.

Pirma: jokių tradicinių skolintojų

Tradiciniai bankai arba kredito unijos nepaskolins jums penkiaženklės sumos. Jie sustiprino savo kredito etalonus ir netgi gerą kreditą turintys asmenys sunkiai randa paskolas, ypač jeigu jie yra dar ir namų savininkai. Dėl šios priežasties atsirado nemažai privačių skolintojų, kurie yra pasiryžę skolinti pinigus blogo kredito savininkams. Daugumą skolintojų galima rasti internete, tačiau yra nemaža konkurencija.

Antra: išnagrinėkite skolintojus

Internete jūs turėtumėte atsirinkti bent penkis sąžiningus skolintojus. Jūs turėtumėte rasti kiekvieno skolintojo klientų atsiliepimus. Nepradėkite bendradarbiavimo su skolintoju, apie kurį yra blogi atsiliepimai. Taip pat galėtumėte peržiūrėti internetinius skolintojų forumus. Ten jūs galite rasti informacijos apie tai, kaip skolintojai elgėsi su paskolos gavėjais.

Trečia: gauti geriausią

Jums reikia rasti paskolą, kuri atitiktų jūsų finansinę situaciją. Jeigu jūs nenorite įkeisti savo gyvenamosios vietos, tai jums bus sunkiau gauti paskolą, ypač didesnę nei 10000 litų. Jūs turėtumėte ieškoti asmeninės paskolos, nereikalaujančios įkeisti turto. Jeigu jūs norite įkeisti savo būstą, tai jums reikėtų ieškoti būtent tokios paskolos. Įkeičiant būstą paskola gali būti ir didesnė nei 10000 litų. Tačiau jeigu jūs nesugebėsite grąžinti paskolos, skolintojas lengvai gali pasisavinti jūsų būstą kaip užstatą už paskolą.

Ketvirta: laiduotojas

Jeigu jūs norite tvirtos paskolos, jums derėtų gauti laiduotoją. Galbūt jūs turite draugą, kolegą arba šeimos narį, kuris turi pastovų darbą ir geras pajamas bei gerą kreditą, kurio dėka gauti penkiaženklę paskolą bus žymiai lengviau. Nepaisant to, ar jūs turite laiduotoją, skolintojai vis tiek atsižvelgia į jūsų skolos/uždarbio santykį. Jie nori žinoti, kad jūs turite pakankamai pinigų, kad galėtumėte mokėti paskolos įmokas kiekvieną mėnesį. Jie taip pat tikrina visus laiduotojus.

Penkta: kruopštus pasirinkimas

Kaip jau minėta anksčiau, internete galima rasti skolintojų, kurie teikia blogo kredito paskolas. Kadangi jų yra tiek daug, tai jums derėtų rinktis tarp penkių- dešimties skolintojų. Peržvelkite kainas ir pasirinkite tą, kuris jums siūlys mažiausias palūkanų normas ir geriausią paskolos grąžinimo planą. Kai jūs domitės dėl kainos, praneškite skolintojams, kad jūs domitės ir kitų skolinotojų kainomis. Jūs taip pat galite pasinaudoti nemokama paskolos skaičiuokle internete ir susikaičiuoti paskolos sumą, palūkanų normas bei kitus kasmėnesinius mokesčius.

Jūs jau turite savo pinigus banke!

Kai tik gaunate paskolą, naudokitės ja išmintingai. Taipogi, grąžinkite paskolą tomis sąlygomis, kurios yra nurodytos sutartyje. Grąžindami didelę paskolą laiku jūs gerinate savo kredito istoriją. Kitą kartą, kai jums reikės pinigų, skolinimosi procesas bus žymiai lengvesnis.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.