Geros išvaizdos ir patvarus Toshiba kompiuteris

parašė , 2013-09-09 07:11

Toshiba Satellite C855 serijos nešiojamieji kompiuteriai pasižymi patvarumu ir puikia išvaizda. LED ekranas leidžia Jums pamatyti tikrąjį spalvų grožį, o puiki garso sistema atpalaiduos po sunkios darbo dienos.

Thoshiba Satellite C855 serijos kompiuteriai turi du USB 3.0 ir USB 2.0 prievadus, HDMI, Ethernet ir VGA jungtis. Taip pat šie kompiuteriai turi SD ir MMC kortelių skaitytuvas, kurie leidžia konvertuoti filmuotą medžagą bei fotonuotraukas.

Thoshiba Satellite C855 serijos kompiuteriai yra gana lengvi, sveria apie 2kg, tad nesunkiai šis kompiuteris taps Jūsų palydovu kelionėse. Kompiuterio ličio baterija, ją visiškai pakrovus, galėsite naudotis iki 3,5 valandų, tad Toshiba Satellite C855 serijos kompiuteriais galėsite naudotis ir tose vitose, kur nėra tiesioginio elektros lizdo.

Toshiba Satellite C855 nešiojamieji kompiuteriai turi Bluetooth 4.0, Wi-Fi ir HD Webcam programėles. Taip pat rasite įdiegtą Skype programėlę, tad nereikės rūpintis susisiekimu su pasauliu.

Klaviatūra yra paprasta, su daugybę funkcijų, tad iškart galėsite naudotis Toshiba Satellite C855 nešiojamaisiais kompiuteriais.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.