Pabrėžiantys individualumą ASUS kompiuteriai

parašė , 2013-08-18 13:46

Asus X502a serijos nešiojamieji kompiuteriai sukurti įvairių spalvų : švelnia juoda, elegantiška balta, rožinė bei jūros mėlynumo – pabrėš Jūsų individualumą. Kad ir ką bepasirinktumėte, tai pabrėš Jūsų individualumą.

Asus X502a kompiuteriai itin ploni, sveriantys tk 1,8kg pavergs Jūsų širdis. Šie mažyliai ilgainiui taps Jūsų geriausiais draugais ne tik kelionėse, bet ir namuose ar darbe.

didesniais garsiakalbiais ir ir kameromis, Asus SonicMaster technologija suteikia nepakartojamą garso malonumą, derinant aukštos kokybės optimizuotą programinę įrangą. AudioWizard programėlė leis Jums dar labiau patobulinti nešiojamojo kmpiuterio garsą, pritaikyti jį savo reikalavimams.

Taikant naujausias technologijas nei ilgametę išmintį, Asus X502a serijos nešiojamieji komouteriai turi iki 33 proc.didesnį jutiklinį pultą. Tai garantuoja greitesnį ir tikslesnį kompiuterio judesių aptikimą.

Asus X502a serijos nešiojamuose kompiuteriuose Jūs rasite naujausią, išskirtinį Asus IceCool technologiją, kuri palaiko kūno temperatūrą, arba mažesnę. Todėl yra abiau patogu eliminuojant riešo šilumos poveikį, o ilgai dirbant prie kompiuterio, darbas tampa natūralesnis bei malonesnis.
Asus X502a serijos nešiojamasis kompiuteris yra labai geitas, tad Jums nebereiks nuobodžiai laukti, kol kompiuteris pasikraus. Budėjimo režime, net ir nepakrautas, šis kompiuteris gali išbūti net iki dviejų savaičiu, o jeigu akumuliatoriaus įkrova nukris žemiau 5 proc., šis mažylis automatiškai išsaugo visą informaciją, todėl vertingas turinys visuomet bus apsaugotas ir pasiekiamas lengva ranka.

Asus X serijos nešiojamieji kompiuteriai praturtinti HD ekranais, „lowlight“ programėlės dėka skirtų daviklių, kartu su savo kompiuterio galia, suteiks Jums sklandžią vaizdo transliaciją, o bendrauti bus geriau ir lengviau bet kokioje aplinkoje.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.