Iš ko mano emi susideda?

parašė , 2014-02-17 10:31

Kai jūs kreipiatės dėl paskolos nepriklausomai nuo to, ar tai yra asmeninė paskola, vidaus paskola ar automobilių paskola, antras svarbiausias (pirmas būdamas palūkanų norma), aspektas, kurį jūs turite svarstyti yra jūsų mėnesinė įmoka. Tai kviečia, sulygino mėnesinę įmoką kadangi tai yra tas pats kiekis, kurį jūs turėsite mokėti kas mėnesį, kol jūs negrąžinsite savo paskolos. Ši sistema yra ganėtinai laisva kankynė, todėl, kad jūs turite paaukoti tiktai, ką jūs galite leisti sau, ir nesunaudojate savo visas santaupas ar pajamas į jūsų paskolos grąžinimą.
Jūsų sulyginta mėnesinė įmoka ar emi yra sudaryti iš dviejų svarbiausių komponentų:

Pagrindinis kiekis

Palūkanų norma

Anksčiau, negu mes pabandysime suprasti, kaip tai dirba, supažindinkime save su kai kuriais iš paprastai panaudotų terminų dėl emi.

– Pagrindinis kiekis: originali pasiskolinto kiekio vertė.

– Palūkanų norma: kasmet įkrauta banko norma

– Kadencija: Trukmė, viduje kurios paskola turi būti grąžinta.

– Mokesčio Apdirbimas: mažas jūsų paskolos kiekio procentinis dydis (mažiau kaip 3 %), kuris yra į banko pastangas tam, kad apdirbtų paskolos paraišką.

Per pradinį atmokėjimo periodą, jūsų palūkanos sudarys pagrindinę jūsų emi dalį, tuo tarpu iki jūsų paskolos kadencijos galo, jūsų palūkanos tikėsis į nulį, ir jūsų emi pagrindiniai susidės iš pagrindinio kiekio.

, Pavyzdžiui, jei jūs pasiskolinsite asmeninę paskolą 5 lakh vertės, kadenciją 3 metų su 15 % palūkanų norma, jūsų emi bus 17 333. Pirmą mėnesį, jūs užmokėsite 11 083 taip pagrindinis ir 6250 kaip palūkanos. Panašiai, iki kadencijos galo, jūs mokėsite 17 119 kaip viršininkas ir 214 į palūkanas.

Skirtumas tarp buto ir mažėjančių normų

Dabar, jūs būtumėte panaudojęs emi kalkuliatorių, kad gautumėte apytikrį apytikrį apskaičiavimą apie vertę emi mokėtinas kas mėnesį. Tai yra paprastai palūkanų vienoda norma, t.y. palūkanų norma neketina pasikeisti per kadenciją; natūraliai jūsų emi taip pat pasiliks tas pats kiekvieną mėnesį.

Tačiau, jei jūs pasirinkote mažėjantį normos planą, tada tai reiškia, kad jūsų palūkanų norma bus apskaičiuota pagrįsta einamojoje paskoloje, nepadarytoje tam tikrame punkte per kadenciją. Natūraliai, kai tik palūkanos mažina, jūsų emi – taip pat. Iš tikrųjų, mažėjanti palūkanų norma duoda daugiau kelių, kad sutaupytų viršuje ant besaikių procentinių išmokų.

Jei jūs paėmėte apgyvendinimo paskolą, tai jūs būtumėte susitikęs kitą trukmę, pavadintą, paskleisdamas normą, tai pasikeis priklausomai nuo rinkos, nereikia, kad būtų padidėjimo visada, yra taip pat palūkanų normos sumažinimo galimybių. Sulaikykite langą 1 % į 3 % pakitimą nuo einamosios normos. Kai jūs atsižvelgsite į tai ir apskaičiuojate jūsų emi, jūs būsite geresnėje padėtyje, kad gautumėte visaapimančią mintį apie tai, kiek būtų jūs privalėti užmokėti dabar, ir kiek jūs turėjote užmokėti turi ten būti pakeitimu.

Išskyrus palūkanų normų pakeitimą, kai jūs padedate daliniam apmokėjimui ar patogumams prieš uždarymą jūs turite užmokėti atskirą kaltinimą už tą patį. Jūs galite taip pat apimti šituos kaltinimus, kai jūs naudojate emi kalkuliatorių.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.