Sujungimas tiltu paskolų – geriausias pasirinkimas tam, kad parūpintų neatidėliotiną finansinę

parašė , 2014-02-02 11:15

Paskolų sujungimas tiltu yra trumpalaikė finansinė pagalba, duota žmonėms, paprastai tam, kad nupirktų pageidaujamą turtą. Ši paskola turi būti palaikyta su įkeistu turtu. Tai yra laikinas sprendimas, kuris yra padarytas prieinamu pirkėjams, kol jie negauna nuolatinio finansavimo ar parduoda įkeistą turtą. Tai gali būti grąžinama per 6 iki 12 mėnesius, priklausomai nuo paskolos gavėjo gebėjimo atsilyginti.

Priežastys skolinimosi per paskolos sujungimą tiltu

Sujungiančios tiltu paskolos yra idealus sprendimas, kai bankai smukdo jūsų paskolos paraišką.

Jie yra naudingi kituose scenarijuose:
Jūs esate po finansine įtampa, todėl, kad jūs nesugebate parduoti savo turtą, kadangi jūs laukėte prieš užmezgimą ryšį su kontraktu pirkti turtą.

Galutinis terminas prisiartina, ir jūs nenorite praeiti kankynės imti ilgalaikę paskolą ant einamojo turto. Nuolatinė paskola normaliai atvyksta su aukštomis išankstinio apmokėjimo kainomis taip pat.

Paskolos įsipareigojimas, padarytas banko, buvo duotas priešingą rezultatą. Galutinis terminas yra tik aplink kampą, kitas pirkėjas laukia, kad nupirktų, jei jūs nepajėgiate padaryti būtiną finansavimą. Jums nėra laiko priartėti prie kito banko.

Jokia finansų įstaiga nenori finansuoti jūsų turtą konversijos projektui.

Jei jūs norite nupirkti sunykusį turtą tam, kad jis perstatė.

Jūs turite blogą kredito rezultatą ir reikiate laikino finansavimo, kad pastatytumėte jūsų kreditą, taip pat kaip gautumėte nuolatinę paskolą vėliau.

Jūs norite užgrobti gerą turto reikalą ir reikalingumo kapitalą skubiai, kuris negali būti pateiktas bankų.

Paskola bręsta, ir jūs negalite grąžinti ją. Vartojant paskolų sujungimą tiltu, jūs galite išvengti gadinti savo kredito padėtį ir rizikuoti teisės išpirkti įkaitinį raštą anuliavimu.

Trumpalaikės pinigų cirkuliacijos svarstomos problemos gali būti išspręstos lengvai.

Rūšys sujungti tiltu paskolas

Atidaryti finansai: nėra jokios tam tikros paskolos atmokėjimo datos. Be to, ši paskolos rūšis gali būti panaudota skirtingais tikslais be turto pirkimo.

Uždaryti finansai: uždarytuose finansuose skolinančio įstaigos nusprendžia tam tikrą datą paskolos grąžinimo. Tai paprastai palaikoma teisėtų kontraktų. Iš esmės, ši paskola yra panaudota tam, kad nupirktų naują turtą. Skolintojai randa tai naudingas, kadangi tai mažiau pavojinga.

Tilto pašalpa paskolina

Greitas – Sujungiantis tiltu taikomąjį paskolos procesą apima skirtingus žingsnius, bet yra padarytas labai skubiai ir patogiai. Paskola net yra sankcionuota per valandas.

Saugumas – Jūs galite lengvai parūpinti tilto paskolą prieš išardytą turtą. Sąlyga neturi reikšmės. Tokiu būdu su tilto fondais jūs galite užbaigti suremontavimą ar remontą.

Lankstus – Šitie fondai gali būti panaudoti bet kokioms finansinio poreikio rūšims. Skirtingi tikslai apima žemės įsigijimą, suremontavimą, įsiskolinusią konsolidaciją, atostogos, ir taip toliau.

Tinkamumas – Gera kredito istorija padeda paskolos gavėjui gauti daugiau kiekio paskolos su žema palūkanų norma. Jūs turite pateikti savo asmeninę kredito istoriją, vertingus dalykus ir detalizavote finansinę padėtį. Tai patikina skolintoją apie jūsų gebėjimą grąžinti paskolą.

Kiekis paskolos – paskolos kiekis priklauso nuo paskolos gavėjo kredito istorijos, turto vertės ir laiko tarpo, kuriam jums reikia paskolos.

Faktoriai, kad svarstytų, prieš kreipimas dėl paskolų sujungimo tiltu yra:

Analizuokite savo poreikį

Kiekis jūs ieškote

Sektorius jūs trokštate investuoti ar išleisti

Laiko tarpas

Visada atsiminkite, kad jūs turite grąžinti paskolą ryžtingą terminą. Net palūkanų normos yra aukštesnės. Vienas klaidingas sprendimas ar nepasisekimas atsilyginti gali pastumti jus sukrečiančioje ekonominėje dilemoje, taip aktas protingai.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.