Ką veikti turistams Šiauliuose?

parašė , 2018-07-16 18:38

Mašinų nuoma ŠiauliaiĮprasta manyti, kad daugiausiai turistų dėmesio sulaukia didžiausi šalies miestai, tokie, kaip Vilnius, Kaunas ar Klaipėda. Ir iš tiesų, nors čia apsilanko daugiausia turistų, tai dar tikrai nereiškia, kad kiti miestai – nieko verti. Tikrai ne – kiekvienas miestas turi kuo sužavėti atvykstančius žmones. Na, o Šiauliai – taip pat ne išimtis, todėl pats metas sužinoti, ką čia būtų galima pamatyti bei nuveikti.

Ką veikti Šiauliuose?

Lankytinų vietų, kurios jums paliks puikius įspūdžius, šiame mieste tikrai netrūksta. Ypač jūsų dėmesio yra verta gražioji Šv. apaštalų Petro ir Pauliaus katedra, įspūdingai atrodo ir Chaimo Frenkelio vila. Mėgstantys laiką leisti muziejuose, taip pat turės, ką veikti: jūsų laukia Katinų muziejus, Dviračių muziejus bei Fotografijos muziejus, na, o smaguriai tikrai negali praleisti apsilankymo Šokolado muziejuje. Beje, čia surasite ir šiek tiek paslaptingai skambantį Angelo muziejų. Pėsčiųjų bulvaras – visada gyvas ir triukšmingas, puikiai tiks norintiems pasivaikščioti ar įsigyti puikių suvenyrų. Visame mieste gausu meninių akcentų, todėl, jei siekiate pasigrožėti estetiškais sprendimais, šis jūsų lūkestis taip pat pasiteisins. Taip rasite ir daug skulptūrų, kurios sužavės, nustebins ir prikaustys jūsų dėmesį. Saulės laikrodžio bei Priskėlimo aikštės – visada žavingos, sulaukiančios daugybės žmonių. Mieste nuolat vyksta įvairūs renginiai, na, o apsilankymai juose gali gerokai praturtinti jūsų viešnagę. Šiaulių universiteto botanikos sodas – puikus pasirinkimas gamtos mylėtojams. Šiaulių miesto centrinis parkas – puikus pasirinkimas norintiems ramaus pasivaikščiojimo Na, ir, žinoma, nepraleiskite progos paragauti puikaus maisto, kurį jums ruošia šio miesto kulinarai.

Ką veikti Šiaulių apylinkėse?

Vienas garsiausių objektų, esančių Šiaulių apylinkėse yra Kryžių kalnas, kurį kasmet palanko dešimtys tūkstančių žmonių iš įvairiausių pasaulio kampelių. Netoliese esantys Naisiai taip pat verti turistų dėmesio.

Su automobiliu – patogiau

Na, o pabaigai belieka tik pridurti, kad visas išvardintas vietas pasieksite kur kas greičiau bei patogiau tuo atveju, jei turėsite automobilį. Neturite nuosavo? Ne bėda – išsinuomokite gražų bei patogų geriausioms savo kelionėms. Mašinų nuoma Šiauliai užtikrins, kad jūsų viešnagė šiame mieste būtų gerokai turiningesnė ir įdomesnė.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.