Saugus važiavimas

parašė , 2018-08-22 08:51

Lempos automobiliamsJeigu ruošiatės laikytis vairavimo teises, tuomet turbūt suprantate, kiek daug aspektų išvis apima pasakymas „saugus vairavimas“. Beisrūpinantys savo saugumu puikiai žino, kodėl svarbu pasirūpinti veikiančiais stabdžiais, https://www.autosviesos.lt/xenon-lemputes geromis šviesomis, nesupuvusiu kėbulu. Tačiau svarbu yra ne tik automobilio techninė būklė, apie kurią šį kartą nekalbėsime, o svarbiau galbūt yra būtent jūsų elgesys kelyje.

Saugus šviesų naudojimas

Net jeigu iš https://www.autosviesos.lt nusipirksite geriausias ir tikrai puikiai veikiančias šviesas, galiausiai viskas pasidarys tik sudėtingiau ir sudėtingiau, jeigu nemokėsite jų tinkamai naudoti. Galite pakliūti į avarines situacijas, kurias sukelsite ar išprovokuosite. Klasikinė pavojinga situacija – kai vairuotojai tolimosiomis šviesomis akina iš priekio atvažiuojančius kitus vairuotojus. Vėliau šie atsilygina tuo pačiu, ir kelyje kaktomuša lekia jau du šviesomis akinantys vairuotojai. Ką reikėjo daryti pirmajam vairuotojui? Neakinti kito, išsijungti šviesas, perjungti į artimuosius žibintus, esant saugiam atstumui. Ką reikėjo daryti antram vairuotojui? Jeigu akino – įjungti avarinę signalizaciją, o ne šviesti iškart šviesomis, kurios apakintų kitą. Galiausiai, akinamam vairuotojui pravartu užsidengti vieną akį, kad kai bus perjungtos šviesos ir vis dar rega bus sunaikinta, nieko nesimatys, būtų galima bent viena išsaugota akimi matyti kelią.

Saugus greitis

Kodėl žmonės viršija greitį ir taip rizikuoja visų eismo dalyvių saugumu? Vieno atsakymo nėra, yra daug priežasčių tokio elgesio… Kai kurie žmonės tiesiog negali patikėti, kad jiems tikrai būtinas tas saugus greitis, jiems galbūt atrodo, kad jie gali lėkti, kaip tik nori, ir vis tiek viskas bus gerai. Kiti galvoja, kad, pavyzdžiui, jų automobilis iš tiesų tiek netraukia ir jie važiuoja visai lėtai. Taip dažniau atrodo greitų naujų automobilių savininkams, kurie automobilį net nelabai jaučia, tiesiog važiuoja juo ir nesupranta, kad jau skrieja reaktyviniu greičiu. Kiti tiesiog nutaria palakstyti, nes kelyje nieko daugiau nėra, nori adrenalino. Ir visada yra tokių, kurie kažkur 5 minutėmis vėluoja, todėl vietoje garbingo susitaikymo su situacija ir vėlavimo, bando „išlošti laiko“ važiuodami per greitai, darydami pavojingus manevrus, o galiausiai ir ką nors baisaus už vairo iškrėsdami. Taigi, visa tai virsta tokiomis aplinkybėmis, kurios priverčia žmones patekti į avarijas. Kaip išvengti greičio viršijimo? Tiesiog laikytis Ket numatytų reikalavimų, taip pat visada stebėti kelio ženklus. Labai atsargiai reikia vairuoti visose gyvenamosiose teritorijose dėl galimų pėsčiųjų, ir tarp miškų, dėl galimų gyvūnų pasirodymo ant kelio.

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.