Kaip išplanuoti savo naują būstą

parašė , 2018-08-27 18:38

Vilnius NTTokios kompanijos kaip AmberCity nuolatos orientuojasi į klientus, ieškančius kokybiško, komfortiško gyvenimo Vilniuje, tad jų projektuose galima aptikti ir naujus būstus Pašilaičiuose. Vieni pirkėjai prašo, kad būste viskas jau būtų padaryta iš anksto, kiti galvoja, kad būtų visgi geriausia dėl būsto tiesiog patiems planuoti, kokio kambarių išdėstymo ir išplanavimo pageidauti. Aptarkime tai, koks iš tiesų interjero išplanavimas yra patogus ir naudingas gyvenimui.

Nuomai – kuo daugiau atskirų kambarių

Jeigu būstą perkate tam, kad galėtumėte nuomotis, tuomet tikrai vertėtų pagalvoti apie tai, kad jau geriau daugiau, bet mažų kambariukų, negu keli dideli. Taip pat labai svarbu, kad tai būtų atskiri, kitaip tariant – izoliuoti kambariai. Mat už šį patogumą studentai Vilniuje pasiryžę mokėti daugiausiai. Niekas nenori gyventi pereiname kambaryje ar apskritai svetainėje, sujungtoje su virtuve. Tad labai svarbu tiesiog nebijoti mokėti tinkamu būdu įrengti sau namus.

Išplanavimas šeimai

Dar vienas prioritetas – tai patogus būsto išplanavimas šeimos gyvenimui. Nebijokite vaikams suteikti mažesnių kambarių. Be to, kol jie maži, verta jiems suteikti vieną didesnį kambarį, na o vėliau galėsite jį kaip norėsite perskirti ir vaikai gyvens savo atskiruose mažuose kambarėliuose.

Jungti virtuvę su svetaine, jeigu butas nedidelis

Kur turėtų būti balkonas? Ar jungti virtuvė su svetaine? Tai klausimai, verti apmąstymų. Ir tikrai, jeigu norite jungti virtuvė su svetaine, tai darykite prieš tai gerai viską įvertinę. Jeigu namai labai dideli, virtuvę patogiau turėti atskirą. Visgi, jeigu tai nedidelis būstas, sutaupysite vietos virtuvę įrengę bendroje erdvėje.

Tamsus kambarėlis – visgi reikalingas

Ir kad ir kiek mes kritikuotume sovietinę architektūrą, joje klestėjęs tamsus kambarėlis ir tamsaus kambarėlio pasiūlymas visgi buvo geras dalykas. Ypač šiais laikais, kuomet žmonės savo gražiuose namuose nebenori statyti iki lubų siekiančių sekcijų, ir viską nori pasidaryti taip, kad būtų kuo daugiau laisvos erdvės mąstymui, kvėpavimui, buvimui. Taigi, tokiuose namuose iš tiesų reikėtų pagalvoti apie tai, kad tamsus kambarėlis visai yra svarbus dalykas. Visi turime tokių itin bjaurių daiktų, kuriuos neaišku, kur padėti. O sudėjus juos į tamsų kambarėlį, gausime tikrai nemažai vietos. Tad visuomet verta užsiimti tokia veikla ir įsirengti ir vieną bent 2 kvadratinių metrų kambarėlį, kuriame galėsite padaryti ir nišas, ir lentynas, ir spintas, ir visa kita sukrauti. Naujos statybos daugiabučiuose taip pat galima numatyti tokį dalyką.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.