Vaikų kambario idėjos

parašė , 2018-10-12 19:17

Baldų visiems namų kambariams rasite salone www.Dubingiai.lt, tačiau ar iš karto sugalvosite, ko iš tikrųjų reikia jūsų mažųjų kambariams? Smagu galvoti apie kūdikio kambarį, tačiau taip pat reikia pagalvoti ir apie tai, kad kūdikio kambaryje reikia interjerą galvoti apie vaikus ir jų poreikius, o ne tai, kas gražiausia mums patiems. Tad štai keletas elementų, kurių vertėtų nepamiršti, kuriant kūdikio ar vaiko kambarį.

Žaismingas kilimas

Dubingių salonasTikrai taip, vaiko kambaryje tikrai turi būti žaismingas vaikiškas kilimas, kuris džiugins vaiko akį ilgai. Niekas neliepia pirkti patį pigiausią, kiču atsiduodantį kilimėlį su bet kokiais paveiksliukais. Galite rasti kažką ir stilingo, ir tikrai patrauklaus vaikui, žadinančio vaizduotę. Nors ne paslaptis, kad ką vaikai tikrai mėgsta – tai labai ryškias spalvas ir visokius paveiksliukus… Nebūtina iškloti viso kambario kilimine danga su traukinukais, tačiau galite čia patiesti kokį vieną linksmą, labai gražų kilimą.

Vaikiška kabykla

Nepamirškite vaiko kambaryje padaryti vaikui patogios pasiekti, gražios vaikiškos kabyklos. Kuo vaikiška skiriasi nuo kabyklos suaugusiems? Užsukite į Dubingius ir pamatysite, kaip atrodo vaikiška kabykla, kaip ji smagiai nuteikia, turi vaikams patinančių atributų ir yra tikrai maloni akiai, tinkanti moderniam interjerui.

Siena, nudažyta kreidiniais dažais

Smagus dalykas vaikams, lavinantis kūrybingumą: tai kreidiniais dažais nudažyta siena. Ji tikrai gali būti labai įdomus dalykas, ypač jeigu tėvai nusiteikę kūrybiškai ir nesisieloja, jeigu namuose yra ne visiškai tvarkinga. Kreidinė siena nuolatos keisis, galės būti tai valoma, tai piešiama, o kambaryje gal kartais tvyros kreidos kvapas.

Lova su komoda

Verta įsigyti lovą, kuri jau iš karto būtų su komoda. Tokia lova būtų daili ir keltų gerą ūpą patiems tėvams, nes atsirastų tiesiog daugiau vietos, kur būtų galima susidėti įvairius daiktus. Ir vaikai patys galbūt noriai tvarkytųsi, jeigu žemai po lovele būtų ir jiems skirta komoda. Tokių baldų galima rasti ir labai žaismingų.

Šviečiantys objektai

Smagu, kai kažkas tamsoje šviečia, ir tą žino visi vaikai, kurie taip bijo tamsos. Galima ant lubų klijuoti fosforo prisotintus lipdukus, kurie naktį švies bent tol, kol vaikai užmigs. Galima to nedaryti, bet tiesiog pakabinti kokių nors gražių šviečiančių daiktų. Taip pat gali būti ir pakabinama tiesiog šviestuvų, lempų, lempučių. Tai irgi gali būti labai gražūs ir kartu vaikui malonūs nakties metu dalykai jo kambaryje.

Palikti komentarą

Greitos paskolos pasirinkimas dar niekada nebuvo toks lengvas, kai juos galite palyginti greitai ir paprastai. Skolinu pinigus palankiomis sąlygomis. Kredito linija.